Slovan vstoupil do utkání nejlépe jak mohl. Již v polovině druhé minuty překonal Dalecký po asistenci Kouska Šebka v bráně Tygrů. Domácí tak šli do vedení. To jim vydrželo do 13. minuty. Tomáše Charváta prostřelil Bečka a bylo srovnáno.

Také druhá třetina přinesla vyrovnaný hokej, a to herně i ve skóre. Slovan šel opět do vedení brankou Gebelta. Srovnáno bylo v polovině druhého dějství po brance Suka.

Ve třetí třetině diváci branku neviděli. Nejblíže k ní měl Slovan během přesilovky ve 45. minutě. Puku se ale postavila do cesty branková konstrukce.

Na řadu tak přišly samostatné nájezdy. Ten první hosté neproměnili, na druhé straně byl úspěšný Szakal. Slovan sice po čtvrté sérii vedl, ale v té páté se za hosty trefil Hartman a Salač nedal. V dalších sériích pohořeli všichni střelci, jen v desáté uspěli domácí Salač a hostující Chlouba. Rozhodnutí padlo ve dvanácté sérii. Vlk ztroskotal na Charvátovi a Salač prokázal pevné nervy, když uspěl ve třetím nájezdu v řadě.

Slovan si výhrou upevnil vedoucí pozici v tabulce a k příštímu utkání nastoupí 26. října v Lovosicích.

HC Slovan Louny - HC Tygři Klášterec nad Ohří 3:2 SN (1:1, 1:1, 0:0).
Branky: 2. Dalecký, 26. Gebelt, rozhodující nájezd Salač – 13. Bečka, 31. Suk.
Rozhodčí: Klika – Kroupa, Štěpánovský.
Vyloučení: 7:5, bez využití.
Diváci: 60.
Louny: T. Charvát – Srb, Balázs, Hloucha, Gebelt, Vavrica, Šedivý, Svoboda - Jarý, Dalecký, M. Dittrich, Kousek, Salač, Růžek, Szakal, D. Dittrich.
Klášterec: Šebek – Váňa, Blažek, Nerad, Týr, Kozelnický, Kosina – Bárta, Suk, Andres, Procházka, Hartman, Vlastník, Chlouba, Bečka, Pöschl, Vlk.