„Byl to hodně náročný turnaj. Po třech zápasech ve skupině bylo už semifinále na krev, někteří tahali nohy a šlo se na limit. Finále pak bylo hodně o vůli. Sparta byla lepší, zaslouženě vyhrála. Ale myslím si, že jsme na dobré cestě ji v blízké době porazit," byl s účinkováním svých svěřenců spokojený trenér Teplic Jiří Steklý. 

Teplice ve skupině nejprve porazily 12:5 Chomutov, poté prohrály 4:10 se Spartou. Postup do semifinále stvrdily vítězstvím 11:4 nad Litoměřicemi. V semifinálové bitvě měly na lopatě celek Pilsen Wolves, nad kterým vedly minutu před koncem 8:6. V závěrečné minutě ale Huskies dvakrát inkasovali, o postupujícím do finále tak musely rozhodnout až nájezdy. Ty Tepličtí zvládli lépe. Ve finále, které bylo zároveň kvalifikací o postup na pražský turnaj, ale znovu nestačili na Spartu, které podlehli 4:6.

Na třetím místě skončili plzenští Wolves, čtvrté bylo Ústí nad Labem. Do boje o medaile se nedostali domácí Piráti, Litoměřice, Louny a Litvínov. Ceny předával za hokejový svaz olympijský vítěz z Nagana Jiří Šlégr.