Hosté přijeli pouze se dvěma pětkami a náhradním gólmanem. Přesto to byli oni, kdo se ujal vedení. Po pouhých 22 sekundách hry překonal Dorna v brance Stoklásek. Vedení hostům nevydrželo dlouho. Přesně po 41 sekundách srovnal stav Kousek. Vedení překlopil na stranu Slovanu během přesilové hry Salač. Pak pro změnu využili přesilovku hosté a byl to opět Stoklásek, kdo překonal Dorna a bylo srovnáno. Pak ale dali domácí čtyři branky v řadě, z toho dvě v přesilovkách a bylo o osudu utkání rozhodnuto. Stínem první třetiny bylo naražení Kunrta na mantinel. Za tento tvrdý zákrok hostující Koreš inkasoval pětiminutový trest, ale pro otřeseného Kunrta utkání skončilo.

Druhá třetina již tolik branek nepřinesla, ale znamenala udržení pohodlného vedení pro Slovan. První branku třetího dějství dal sice hostující Trnkáč v přesilovce, ale pak se prosadil Kousek v oslabení a jeho spoluhráči přidali další čtyři branky.

Domácí fanoušci byli spokojeni, zatrnulo jim jen v čase 38:05, kdy schytal Dominik Dorn v domácí kleci tvrdou střelu, která pronikla výstrojí. Dorn zůstal ležet na ledové ploše a pak kluziště opustil a zamířil nejistým krokem do kabiny. 

Slovan se ujal v semifinálové sérii vedení 1:0 a už ve středu by mohl v Kadani rozhodnout o postupu do finále. Utkání se hraje opět od 18 hodin. Ve druhém semifinále přehrál Klášterec na Ohří Roudnici vysoko 10:2.

HC Slovan Louny – SK Kadaň B 13:4 (6:2, 2:1, 5:1)
Branky: 2., 48. a 56. Kousek, 4., 9. Salač, 7. Růžek, 11. Rais, 20. Srb, 24. a 31. Prokeš, 49. Panocha, 55. a 55. Szakal – 1. a 6. Stoklásek, 29. a 45. Tenkač.
Rozhodčí: Místecký, Michajličenko – Janíček, Sýkora.
Vyloučení: 10:8.
Vyšší tresty: 1:2.
Využití: 4:0
V oslabení: 1:2.
Louny: Dorn (59. M. Charvát) – Srb, Kunrt, Hloucha, Vavrica, Šedivý, Svoboda – Jarý, Prokeš, Dalecký, M. Dittrich, Kousek, Rais, Salač, Panocha, Rúžek, Szakal.
Kadaň B: Damašek – Tichý, Koreš, Holan, Krstev – Nguyen, Toman, Krpenský, Tenkač, Stoklásek, Hrdlička, Limberg, Gombár.

Jaroslav Tošner