„Soupeř nás zkrátka přehrál ve všem. Opět jsme měli hrozné individuální chyby, ze kterých pramenily branky. Možná chviličku jsme měli naději, když jsme dali na 1:3, to byla taková pasáž , že kdybychom možná bývali snížili na 2:3, tak jsme utkání mohli zdramatizovat. Tím, že jsme ale dostali dva rychlé góly na 1:4 a 1:5 po individuálních chybách, tak se nám to sesypalo a neměli jsme už na nic nárok,“ hodnotil domácí kouč Petr Rosol.

Jak to viděl jeho protějšek Luboš Jenáček?

„Jsme spokojení. Na naše poměry jsme vsítili hodně gólů, mohli jsme jich dát, dle mého, ještě víc. Kadaň i přesto, že je poslední, tak předchozí zápasy hrála velmi vyrovnaně, a to jak s Přerovem, tak doma s Kladnem. Určitě jsme měli respekt, ale podařilo se nám vsítit hned sedm branek, s chutí jsme si zahráli a jsme rádi, že vezeme tři body. Čeká nás příprava na poslední zápas základní části doma se Sokolovem a uvidíme, na koho pak narazíme v předkole play-off.“

Kadaň – Vsetín 2:7 (0:2, 1:3, 1:2)

Branky a nahrávky: 33. M. Svoboda (Seemann, Horáček), 60. Chlouba (Adámek, Kottek) – 3. Berger (Š. Jenáček, Zeman), 16. Kucharczyk (Gajarský, Ondračka), 28. Březina (Š. Jenáček), 38. Půček (Bartko, Hořanský), 39. Bednář (Berger, Š. Jenáček), 55. Bednář (Hryciow, Zeman), 59. Šilhavý (Hořanský, Půček). Rozhodčí: Grech, Jechoutek – Kokrment, Juránek. Vyloučení: 3:2. Bez využití. V oslabení: 1:0. Diváci: Bez diváků. 

Kadaň: Hanuljak – Havlín, Seemann, Kottek, Trefný, Naar, Horáček, Delmarche – T. Koblížek, J. Svoboda, M. Zabloudil – Adámek, Morong, Chlouba – Veselý, M. Svoboda, Homer – Babičev, Hradecký, Bačo.