V 17. minutě vložil hůl do Flemingovy přihrávky před branku Tomica a Piráti vedli 1:0. Jenže o 24 vteřin později vyrovnal Herman, jemuž mezi kruhy nabil Honejsek.

Ve 45. minutě se ke kotouči dostal Herman, který za modrou předložil do tandemu Okálovi, který propálil Peterse a poslal Berany poprvé v zápase do vedení. Následně Kašík bravurním semaforem sebral Chomutovu gól a Zlín si už tři body „ukradnout“ nenechal.

PSG BERANI ZLÍN - CHOMUTOV 2:1 (1:1, 0:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 17. Herman (Honejsek, Řezníček), 45. Okál (Herman, Ferenc) – 17. Tomica (Flemming, V. Růžička). Rozhodčí: Hodek, Úlehla – Kajínek, Zavřel.

PSG Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Nosek (A), Freibergs, Řezníček, Gazda, Ferenc, Valenta, Padrnos – Dufek, Fořt (A), Kubiš (C) – Šlahař, Honejsek, Herman – Okál, P. Sedláček, E. Kulda – L. Krejčík, Popelka, Václavek.

Piráti Chomutov: Peters (Stezka) – Jank, Flemming, L. Kovář, Knot, Dietz, Blaha, Valach – Sklenář, V. Růžička (A), J. Stránský – Tomica (C), Raška I, Klhůfek – Koblasa, Vantuch, Duda – Marjamäki, Gut, T. Svoboda.