Piráti měli v úvodu zápasu herní převahu a díky gólům v početní výhodě se ujali dvoubrankového vedení. Ve druhé třetině převzala iniciativu Sparta, která se dostala na koně díky velkému počtu přesilovek.

Na trestnou lavici nejdříve mířili Rýgl a Jíra. Pak to přišlo. Krátce za sebou byli vyloučeni Pulpán, Důras a Zálešák a hosté se drali za gólem. Všechny jejich střely ale zneškodnil vynikající Řehoř, který sparťanské střelce doslova doháněl k šílenství. Chomutov díky němu oslabení ustál, v poslední minutě třetiny dokonce sám udeřil. Třetí branku vstřelil Spartě Nikola Gajovský.

Odevzdaný pražský tým v posledním dějství schytal další domácí vlnu. Gólově se prosadili Chlouba, Rýgl, Hafenrichter a Důras, výsledek utkání se tak zastavil až na čísle 7:0.

Odveta je na programu v pátek na stadionu v Litoměřicích. Utkání začíná v 18:30.

Piráti Chomutov – Sparta Praha 7:0 (2:0,1:0,4:0)

Branky a nahrávky:15. Lušňák (Mrázek, Hafenrichter), 20. Chlouba (Důras, Hromas), 39. Gajovský (Jíra), 43. Chlouba, 47. Rýgl (Bartejs, Gajovský), 48. Hafenrichter (Zálešák), 57. Důras (Hřebejk). .Rozhodčí:Hribik, Šír - Barvíř, Blümel.Vyloučení:10:8 .Využití:4:0.V oslabení:0:0 .Diváci:3315 .Střely na branku:.Průběh utkání:7:0 .

Chomutov: Řehoř(Kostúr) - Pulpá, Palin, Mrázek, Rýgl, Macháček, Rutta, Bartejs - Hřebejk, Kraft, Důras - Hafenrichter, Zálešák, Lušňák - Hromas, Sikora, Chlouba - Ton K., Gajovský, Jíra

Sparta: Schwarz(Sedláček) - Vallin, Milam, Hnazlík, Gawrylets, Philipp, Krstev, Kočí - Rachůnek I., Broš(C), Pacovský, Tenkrát, Hlinka, Ton P., Treille S., Luňák, Jánský, Treille Y., Foster, Lapšanský, Přibyl