Chomutov - Havlíčkův Brod

Po třech prohrách v řadě si Chomutovští chtěli spravit chuť v domácím utkání proti havlíčkobrodským Rebelům, ale díky dvěma přesilovkám hostů platil po první části stav 0:2.

Domácí hokejisté zabojovali, svého soupeře pořádně zatlačili a po trefách obránců Bombice s Mazancem se zaslouženého vyrovnání dočkali ve 45. minutě.

Další minuty se odehrávaly pouze před brodskou brankou, ale místo toho, aby se Chomutov dočkal vítězného gólu, přišel po řadě neproměněných šancích šok - v čase 59:14 potrestal chybu v domácí obraně brodský Svoboda a hosté si tak nečekaně domů odvezli všechny tři body.

KLH Chomutov - HC Rebel Havlíčkův Brod 2:3 (0:2, 1:0, 1:1)

Branky: 39. Bombic (Duda, Jíra), 45. Mazanec (Mikšovic) - 10. Němec (Knotek), 20. Knotek (Němec, Svoboda), 60. Svoboda (Endál).

Chomutov: Hanuljak - Kubát, Bombic, Malinský, Grof, Révay, Mazanec, Posmyk, Všetečka - Procházka, Kraft, Hašek - Duda, Skořepa, Jíra - Fiala, Mikšovic, Jíra - Jeslínek, Domin, Míka

Brod: Furch - Vyhlídal, Šulc, Jebavý, Poletín, Jelínek, Soldán, Pavlík, Horváth - Holec, Němec, Ondráček - Smith, Kmotek, Endál - Stromko, Doležal, Svoboda - Česnek, Vrdlovec, Vylíčil.

Znojmo - Kadaň

Zajímavý zápas se odehrál i ve Znojmě. Když se už po 22 vteřinách prosadil domácí Barus, tak by si asi na Kadaň nevsadil ani nejskalnější fanoušek, ale hned v další minutě Ton vyrovnal a když se v rozmezí mezi sedmnáctou a devatenáctou minutou prosadili Bauer, Freiberg a Trochta, vyhráli severočeši úvodní třetinu 4:1!

Za tohoto stavu bylo jasné, že hosté se budou snažit vypracovaný náskok udržet a domácí se budou snažit minimálně o snížení. Ve druhé části se trefil domácí Sedlák a když se v 52. prosadil také Morava, rázem se Orli za stavu 3:4 vrátili do zápasu.

Kadaňští hráči ovšem podali bojovný výkon a velmi cenné vítězství udrželi i přes závěrečný nápor domácích.

Znojemští Orli - SK Kadaň 3:4 (1:4, 1:0, 1:0)

Branky: 1. Barus (Havlík), 24. Sedlák (Beroun, Protivný), 52. Morava (Sedlák, Beroun) - 2. Ton (Mužík, Freiberg), 17. Bauer (Balázs, Polanský), 18. Freiberg (Ton), 19. Trochta (Gombár, Boušek).

Znojmo: Horčička - Hořava, Morava, Štach, Protivný, Štrach, Kolafa, David - Havlík, Barus, Plášek - Beroun, Hradecký, Sedlák- Staněk, Meidl, Jarůšek - Vyletelka, Barták.

Kadaň: Jarina - Schmidt, Szakal, Rutta, Zmeškal, Hlubuček, Brňák, Kloz - Gombár, Trochta, Boušek - Balázs, Bauer, Polanský - Ton, Freiberg, Mužík - Malát, Šíp, Spitzer.