V zápase musela být ukončena jedna ze sérií. Most měl šňůru pěti porážek v řadě, Kadaň zase venku čtyřikrát prohrála, jediný bod dovezla ze stadionu Slavie Praha. Domácí tým se navíc musel vypořádat s virovým onemocněním, a tak mu chybělo sedm hráčů základní sestavy.

V utkání padly jenom dva góly. Pouhých 311 diváků vidělo první branku až v 27. minutě, kdy se po Račukově přihrávce krásně trefil Dominik Tejnor (0:1). Nejlepší hokej se hrál v závěrečné části hry a ve 44. minutě měl velkou příležitost vyrovnat Vojtěch Kubinčák. Při úniku byl faulován, ale z nařízeného trestného střílení sám postižený neskóroval.Domácím se podařilo vyrovnat ve 47. minutě, kdy se v přesilové hře trefil Řehoř. Ještě předtím zaujala potyčka mezi domácím Micalem a hostujícím Koblasou, za což oba dva provinilci dostali trest pět minut a do konce utkání.

Zápas nakonec dospěl až do samostatných nájezdů, ve kterých byl jediným úspěšným střelcem Jaroslav Kůs. Vybojoval tak pro Sportovní klub bonusový bod a první výhru na soupeřově stadionu. Další utkání hrají Kadaňští na domácím stadionu ve středu 30. září v 18.00. Jejich soupeřem bude jihlavská Dukla, které se zatím příliš nedaří. Jihlava je se stejným bodovým ziskem jako kadaň (12 bodů) na 9. místě WSM Ligy, Kadaň je osmá.