Rozhodující zápas mezi KLH Chomutov a Kometou Brno bude vysílat televize. Přímý přenos začíná v úterý od 18 hodin na programu ČT4 Sport.

Zájem o veledůležitý boj o finále výrazně převyšuje kapacitu haly Rondo pro 7200 diváků, která je opět beznadějně vyprodaná. "Zájem šestkrát až osmkrát převyšuje kapacitu," řekl ČTK majoritní majitel klubu Libor Zábranský.

Sedmé utkání v sérii s Brnem se hraje v úterý večer a rozhodne se v něm o osudu této sezony. Vítězný celek postoupí do finále I.ligy, pro poražené sezona skončí. Chomutov si cestu do finále sám zkomplikoval, rozhodnout mohl už v neděli doma. Jenže vyhořel v samostatných nájezdech - o zápase zde.

Fanoušci se také chystají

Finále nebo konec sezóny? Barvy na obličej, vlajky, dresy, šály… a můžeme vyrazit na Kometu! Skalní fanoušci chomutovských hokejistů se chystají do Brna na rozhodující zápas.

Brněnští fanoušci ale také nelení. Doufají, že si na konci zazpívají svůj vítězný chorál, stejně jako po vyhraném zápase v Chomutově. Video zde.

Bude Chomutov slavit a připravovat se na srážku s rivalem z Ústí? Nebo bude nedělní domácí prohra posledním zápasem sezony? Chomutov vyhlásil útok na postup do extraligy, takže pro něj by bylo zklamání větší. A stejně tak pro fanoušky.

Výsledky tipování

Brno je konečná. Dostanem klepec a jedem domů :( - 405

Bude to těsně, ale my je udoláme! - 93

Kometu převálcujem. A pak HRRR na Ústí!!! - 33

Vyrovnaný zápas, ale Brňáci budou mít zase štěstí. - 59