Karel (dnes 16:59)
Dobrý den, je pravda, že kometa dnes koupila od znojma extraligu?
Ano je to pravda.

just_johny (dnes 17:01)
Dobrý den, Chtěl bych požádat o Vaše zhodnocení projektu 3K v této sezoně. Letos se nejspíš očekávalo od všech 3 týmů, zejména od Chomutova daleko více, než předváděli . Dále bych se chtěl zeptat, jestli zvažujete do projektu také možnost zapojení týmu „Kadaň B“, který si letos vybojoval účast v 2.lize.
Dobrý den pro všechny diskutující. Projekt 3K je zaměřen především na mládež a v této oblasti můžeme být spokojeni. Kadaň B je jenom další navýšení potřebných financí v celém projektu a myslím, že po této neúspěšné sezoně se budeme muset spíše zaměřit na šetření peněz.

Vladimír (dnes 17:01)
Dobrý den, trenér Pešout skončil v KLH úplně, nebude mít žádnou jinou funkci? Děkuji za odpověď
Martin Pešout jako trenér skončil, o jeho dalším působení či nepůsobení budeme rozhodovat po ukončení letošní sezony.

Brunclik (dnes 17:02)
Dobrý den, myslíte si ještě pořád, že zde bude možnost koupit licenci od jiného týmu než od Znojma? Díky za odpověď
Můj názor jsem již říkal, ekonomická pravidla ČSLH jsou velmi tvrdá, a pokud budou dodržena a důsledně kontrolována, tak se najde minimálně jeden klub, který je nesplní.

jarda72 (dnes 17:02)
Dobrý den,Kometa Brno koupila licenci od Znojma,bude se KLH zajímat i o jinou licenci,pokud by jí nějaký současný extraligový klub nabízel k prodeji? A nemáte informace,že by byla ještě nějaká k "mání" ?
Určitě bysme se o ni ucházeli.

Krysp (dnes 17:04)
Dobrý den pane řediteli, především vám chci jménem co nejširšího počtu fanoušků poděkovat za to, co děláte pro chomutovský hokej. Vím z vám blízkých zdrojů, že jste to právě vy,kdo tolik pozvedl úroveň CV hokeje. Nyní otázku..Právě před chvílí přišla oficiální informace o tom, že EL půjde do Brna…Pro nás obrovské zklamání… Máte prosím nějaký plán B ???? děkuji a přeji hodně zdraví Krysp
Děkuji za Vaše slova. I pro mě to bylo již od rána obrovské zklamání. V současné chvíli cítím hodně prázdnoty. Plán B je jediný, a to udělat tu příští sezonu ještě lépe a vyvarovat se těch mnoha chyb, které jsme letos udělali.

jarda72 (dnes 17:05)
Dobrý den,zůstanou v kádru hráči M.Hlinka,V.Eiselt,Z.Skořepa,M.Hanuljak?
Pokud bych si já měl vybírat kádr, tak bych si je všechny v teamu přál. Poslední tři jmenovaní mají s námi smlouvu i na další sezony a s Mirem budeme jednat. Vše záleží na novém trenérovi.

Karby (dnes 17:05)
Na webových stránkách se objevilo že ELH už má Brno, to odporuje předchozím všem prohlášením kdy bude zřejmé, který zájemce u pana Vlasáka uspěl. Je to apríl nebo ne.
Bohužel to není apríl…

Jan Marek (dnes 17:07)
Dobrý den, mám pár otázek 1) Je možnost koupit extraligu od jiného klubu než Znojma jelikož od Znojma ji koupilo Brno? 2) V případě že budete hrát 1. ligu bude hlavní cíl postup do extraligy? 3) Poroč odešel pan Kašpárek a proč ho nahradil pan Pešout? Děkuji za odpovědi
1. zatím ta možnost není 2. Cílem bude postup do extraligy 3. Kašpi neodešel zcela z klubu, pracuje jako můj konzultant a zároveň scout a Martin Pešout ho nenahradil

Honza (dnes 17:08)
Zdravím, mám otázku ohledně sponzorů a rozpočtu. Proč je nastaven takový trend že se nezveřejní rozpočet a částky které sponzoři vynakládají.. Je to zveřejnitelné? Jinak přeji mnoho úspěchů.
Rozpočty se nezveřejňují ani firmy to před "sezónou" nedělají, výsledovka je vždy na netu. Kolik vkládá jaký sponzor je věc každého sponzora

Fanda_Chomutova (dnes 17:09)
Dobrý den. Jak velká je pro Vás výzva, jako vedoucího představitele KLH, dostat Chomutov po 35.letech do extraligy ? A co všechno jste schopen pro to obětovat a jaká rozhodnutí přijmout, aby se tento sen úspěšně naplnil a posléze se extraliga i dlouhodobě udržela ? A myslíte si, že v případě, že Znojmo KLH licenci neodprodá, tak je stále reálná naděje odkoupit ještě letos extraligovou licenci od jiného týmu, jak jste naznačil v průběhu sezony v jednom z rozhovorů ,s odkazem na jejich ekonomické problémy, ? Děkuji za odpověďi a přeji Vám vše dobré jak na soukromém tak i sportovním poli.
Víte moje odpověď je jednoduchá, neumím věci dělat napůl, chci vždy vyhrávat a být nejlepší - "the second is the first loser" V letošní sezoně jsem obětoval peníze, velkou část svého času pro moje společnosti, čas pro moji rodinu a taky nesmírné množství nervů. To mě připadá dost drsné vzhledem k výsledku. O licenci odjinud jsem již hovořil.

kuba (dnes 17:10)
Dobrý den, co si mám představit pod pojmem šetření peněz??
Že nebudeme nesmyslně vyhazovat za každého volného hokejistu, že každý úsek KLH začne hospodařit jako se svými vlastními prostředky , že budeme méně mluvit a více dělat.

jiří bulis (dnes 17:10)
Bude ohledně trenérského postu znovu osloven výborný a zkušený trenér Marek Sýkora, popř. ambiciozní Martin Hosták? Kádr mužstva je nutno rozumně omlazovat o hráče, kteří mají jak solidní výkonnost,tak jsou opravdoví srdcaři,popřípadě i z Podkrušnohoří pochází.Zaměříte se prioritně na takové typy hráčů?
Oslovili jsme již několik trenérů, ale hlavně z důvodu neznalosti jakou soutěž budeme hrát bylo velmi těžké se s kýmkoli domluvit na konkrétní situaci. V přístím kádru budou mít své jasné místo i naši bývalí či současní špičkoví junioři.

Přemysl Žalud (dnes 17:10)
Dobrý den pane Veverko, dnešní den byl na zprávy výživný. Radost mnoha fanouškům KLH Chomutov z odchodu trenéra Pešouta záhy zkalila informace, že bude v týmu působit na de facto na vyšším postu. Myslíte si, že se nějaký opravdu dobrý a zkušený trenér pohrne pod sportovního ředitele Pešouta, který se zatím dokázal hlavně několikrát mediálně ztrapnit a rozložit herní projev týmu proslulého kdysi pohlednou kombinační hrou (která bývala nakonec paradoxně i výsledkově úspěšnější než jeho nehokej)?
Martin Pešout nebude sportovním ředitelem a o jeho pozici - z hlediska využití zkušeností u mládeže - či nepozici budeme jednat.

carlos (dnes 17:11)
Myslíte si, že lidi bude bavit ještě dál chodit na I. ligu ??? A muzete ted jiz rici co jste vlastne p. Vlasakovi nabidli ?? Diky
Myslím si, že hrát hokej na špičce 1. ligy není žádná ostuda a určitě se najde spoust fanoušků, kterí si cestu na stadion najdou a podpoří ty svoje kluky. trofnu si říci, že jsme panu Vlasákovi nabídli kvalitnější projekt než náš sok - rozšíření projektu 3K o Znojmo včetně mládeže, přemístění licence na 1.ligu zdarma do Znojma, odkoupení licence včetně celého kádru za stanovenou cenu, přemístění hráčů z KLH do Znojma, kdy platy i výbavu hradí KLH, tak aby se 1. liga ve Znojmě udržela, finanční pomoc pro příští sezonu a mnoho dalších podpůrných aspektů, bohužel…

Radek (dnes 17:11)
Dobrý den. Mám několik otázek, na které bych rád znal odpověď. 1. Jaké šance vidíte v udržení M. Hlinky v případě, že se nebude hrát EHL, je to alespoň 50 na 50? 2. V čem zklamal Kašpárek, že byl vyměněn za Pešouta? 3. Máte stejný názor jako já, že nápad v oživení hokeje na jižní Moravě byl vnuknut panu Zábranskému srdcařem Kýhosem? 4. Jsou uz nějaké ohlasy v kabině A týmu, pokud nebude EHL, jdu jinam? 5. Po zkušenosti z této sezony, co byste udělal jinak? Děkuji za odpovědi a přeji vše nej.
1. Mira se pokusíme udržet. 2. Kašpárek nezklamal a nebyl vyměněn Martinem Pešoutem 3. Nemám 4. Jsou to profesionálové a určitě podstoupí novou, či další, či již několikátou výzvu o postu do extraligy. 5. Spoustu věcí.

Jirkov (dnes 17:12)
Dobrý den, Jste naštvaný, že Znojmo dalo extraligu Brnu? Je ještě určitá možnost, že Chomutov bude přeci jenom v extralize další sezonu? Popřípadě
Naštvaný těžko říci spíše strašně smutný. Vím od prodávajícího celou anabázi prodeje a myslím, že nerozhodovala kvalita projektu, ale spíše regionální příslušnost. Čistě hypoteticky - prodal by KLH extraligu raději Brnu nebo Litvínovu?

Petr (dnes 17:12)
Jak by byl nakup extraligy financovan? Neni nebezpeci, ze by to zadluzilo klub a v pripade sestupu zpet KLH zbankrotoval?
Z dostatečného rozpočtu přístí sezony. Těžko by jsme byli tak lehkomyslní, aby jsme chtěli zbankrotovat svoji firmu.

Lebka33 (dnes 17:14)
Dobrý den.Níže jste uvedl, že po letošní sezóně se bude muset klub zaměřit spíše na šetření peněz.O šetření v jaké oblasti se bude jednat?…
O šetření jsem již hovořil v předchozích otázkách.

kobrety (dnes 17:15)
Dobrý den ,chci se zeptat kdo z hráčů v týmu zůstane,resp. zůstanou i Fini? díky za odpověď
Finská cesta nebyla dobrá a to především z důvodů pozdního příchodu těchto hráčů do kádru KLH.

Přemysl Žalud (dnes 17:16)
Na začátku sezony proběhla v médiích informace (nevzpomenu si přesně od koho z klubu), že jste se po neúspěšném finále s Boleslaví rozhodli nesázet na domácího gólmana a proto přišel Lundell. Opravdu jste si mysleli, že v ČR není gólman, který by odpovídal nárokům KLH? Jak ukázal Miroslav Hanuljak, našli by se poměrně nedaleko a ještě by zbylo peněz jako želez. Uznávám, že po bitvě je každý generál, ale zároveň doufám, že "Hany" dostane v KLH pořádnou šanci. Co vy na to?
I já jsem byl přesvědčený, že jsme koupili kvalitního golmana, není to o tom odkud ten golman je. Bohužel do hlav jim nevidíte. Co se týká Hanyho je to otázka pro nového trenéra, já bych mu příležitost určitě dal.

Honza (dnes 17:16)
Dobrý den, naznačte prosím o kterého trenéra máte největší zájem,nebo alespon kde trénoval už? Dále by mě zajímalo,jestli pana Pešouta nedáte opět trénovat do Kadaně místo pana Černého? Děkuji a přeji mnoho úspěchů
Hledáme samozřejmě co nejlepšího trenéra, ale Ti které bych si přál jsou pod smlouvami nebo v zahraničí. O Martinovi Pešoutovi jsem již psal.

josef (dnes 17:17)
Myslite si že muže Chomutov postoupit do extraligy sportovním zpusobem když propásne takové příležitosti jako byly předloni s Ustím a letos s Kometou?
To je i moje osobní otázka. Nikdy nepostavíte takový team, který Vám to zaručí - viz České Budějovice měly namále s námi - je to prostě jenom sport.

cvak (dnes 17:18)
Dobrý den. Můžete alespoň naznačit s kým jednáte na post hlavního trenéra?
S trenérem, který extraligu jako hlavní couch trénoval.

kpa (dnes 17:18)
Dobry den,proč si myslite,že licenci ziskalo Brno
Podrobně jsem již odpovídal, pro Vás - regionální důvody.

Jiří Kratochvíl (dnes 17:20)
Dobrý den, tak určitě bych Vám rád poděkoval co děláte pro náš hokej. Osobně bych rád věděl jak hodláte zkvalitnit kádr ne hráčský ale vedení klubu kde letos došlo k obrovským chybám. Děkuji a přeji ať nám to do roka a do dne vyjde
Víte nejlepší lidé pracují ve svých soukromých firmách, další jsou manažeři v soukromých a státních podnicích (některých), potom je asi kultura, sport a potom politika… Myslím, že úspěchy klubu stojí na trenérovi, brankáři a obraně a vedení se jim moc nesmí motat pod nohama.

Pavel (dnes 17:21)
Jednáte s nejakyma posilama? Dekuji a preji pekny den
Ano

Brunclik (dnes 17:22)
Z Vašeho předešlého vyjádření vyplynulo, že Václav Eiselt se stal naším hráčem,je tomu tak? Pokud ano,gratuluji,skvělý hráč!!
Díky

CHman (dnes 17:23)
Je ta licence apríl, nebo není a chci znát pravdu, děkuji
Bohužel není to apríl, je to pravda. Brno je už extraligové…

Přemysl Žalud (dnes 17:23)
Ještě jednou Vás zdravím a položím oddychovější otázku: kdo je nebo v minulosti byl vaším oblíbeným (obdivovaným) hráčem u nás a v zahraničí? Máte nějaký oblíbený tým NHL?
Byl to Martinec, poté Jágr a teď je to Hemský a klub je Pittsburgh - protože jsem tam studoval v době kdy tam hrál Jágr.

Sampy (dnes 17:23)
Dobrý den,ani mě nějak extrémně nemrzí že jsem to nekoupily,rozdíl mezi ELH a 1 ligou bohužel stále trochu je,a já jenom doufám že se povede postoupit příští sezónu sportovní cestou protože sportovní postup je to nejlepší co tým může potkat.Hodně štestí v další sezóně.
Děkuji a podstoupíme další pokus

Vendis (dnes 17:26)
Dobry den pane Veverko myslite si ze jste obklopen temi nejlepsimi lidmi co delaji vse pro KLH na 100% dekuji
Nemyslím, někteří dělají i na mnohem méně procent. Je to stejné jako všude v životě.

just_johny (dnes 17:29)
Mohl byste nam nastinit alespon trosku, kdo by mohl pristi rok vest A tym KLH??
Možná že v pátek už to bude na stránkách, pokud to dobře dopadne.

Karel Palička (dnes 17:30)
Dobrý den, dvě otázky k mládeži. 1) když junioři a dorost hráli první ligu používali jste jako jeden z argumentů pro rozšíření extraligy, aby talentovaní hráči v kritickém věku nemuseli odcházet z domova a za cenu hraní extraligy bydlet na internátu. Proč tedy nyní, když je CV v extralize, máme hráče z celé republiky i zahraničí? Není to trochu rozpor? a za 2) proč skončil pan Kašpárek na pozici trenéra juniorů?
1. Pro to, aby jsme mohli hrát extraligu juniorů jen se svými odchovanci je ještě příliš brzká doba. Budou tady vždy hrát a mít přednost naši hráči, ale cíl musí být každénu jasný a to je udržení extraligy ve všech kategoriích. V příštím roce bude mladší dorost v extralize složen jen z našich odchovanců a tak tomu bude i do budoucna. Starší dorost v extralize už bude hrát je s hráčema, kteří na to budou mít a to samé platí pro juniory. Takže každý odchovanec má 2 roky na to, aby v mladším dorostu prokázal že na ty následné extraligy má. 2 Kašpimu jsem vyčítal právě to, že někdy ti naši výkonnostně srovnatelní hráči tu šanci nedostali.

carlos (dnes 17:31)
Je mezi trenery, ktere jste oslovili nejake z techto jmen ??? Marek Sykora, Radim Rulik, Martin Hostak ???
Snad v pátek budete vědět více.

josef (dnes 17:33)
Nechci být velkým pesimistou ale myslím si že v Chomutově to neumíme dotáhnout do konce už hodně dlouho a to nejenom v hokeji ale v dalších sportech.
Bohužel máte pravdu, mám ten samý pocit.

indian (dnes 17:34)
Dobrý den, chtěl bych slyšet prosím Váš názor, jestli Miro Hlinka zůstane v KLH (jestli se mu chce) a jestli se bude jednat s Brandou. Díky
O mirovi jsem již psal, ostatní možné i nemožné posily závisí na novém trenérovi. Můj názor - já bych jednal.

Přemysl Žalud (dnes 17:35)
Z Vašich odpovědí o tom, že Martin Pešout nebude sportovním ředitelem a nenahrazuje pana Kašpárka vyplývá, že tato slova nejsou pravdivá: "Byla mi nabídnuta práce vedoucího sportovního úseku. Myslím, že to je zajímavá činnost. V Chomutově jsme nastartovali určitý proces, který je dlouhodobý. Rád bych se na něm nadále podílel," vysvětluje Pešout. Je to z portálu hokej.cz, kde bývají seriózní, mohl byste to prosím vyjasnit
To jsou slova Martina Pešouta a ne moje a myslím že znáte tu hru - vyšší bere.

MARTIN (dnes 17:37)
DOBRY DEN CHCI SE ZEPTAT PROC CHOMUTOV NEJEDNAL DRIVE O KOUPI LICENCE DIK ZA ODPOVED
Možná i jednal, ale sportovní cesta je ta prioritní.

eda (dnes 17:37)
Pane Veverka privital by jste zpatky v chomutove Milana Kostourka?dekuji za odpoved
Za sebe říkám že ne, není to hráč, který nám pomůže naplnit náš společný sen.

Karby (dnes 17:38)
Půjdete v sobotu 4.4.09 na slavnostní položení základního kamene nového ZS?
Ne, budu se konečně věnovat rodině a svému malému Kubíkovi. Ale KLH tam své zastoupení mít bude. Moje úloha bude důležitější později, kdy se bude rozhodovat o technologiích a vybavení nového komplexu.

Belly (dnes 17:39)
Dobrý den.S tím,že končí v Jihlavě 1.liga to je apríl že?
Nevím

jarda72 (dnes 17:40)
Dobrý den,podle vašich vyjádření ještě existuje teoretická možnost odkupu,pokud by některý klub nesplnil podmínky,nebo na extraligu neměl finance.Znamená to,že se bude kádr budovat jakoby extraligový,kdyby se náhodou možnost odkupu naskytla?Protože,to se vlastně může naskytnout až koncem května,před licenčním řízením a to už můžou být vhodné typy hráčů na ELH "rozebraní" .Jinak doufám,že vám povede Mira přemluvit na další sezónu,byla to určitě největší posila a řekl bych,že i osobnost 1.ligy.A u fanoušků a myslím,že i u vedení obstál na jedničku s hvězdičkou.Musíme budovat co nejkvalitnější kádr, tak aby jsme měli vůbec šanci v případné baráži.

Radek (dnes 17:40)
Myslíte si že letotos bude více top hréčů na trhu, když je finanční krize? Bude jejich nákup snažší?
Doufám, že bude a snažší těžko říci.

Jan Mikula (dnes 17:41)
Dobrý den pane Veverko, považuji Vás stále za velice inteligentniho a schopného člověka. Ovšem jste zřejmě první člověk v republice, který neúspěšného člověka posadí na vyšší židli. Myslím, že pracně budovaný relativně slušný obraz klubu před laickou i hokejovou veřejností tímto velice utrpěl. Vím, že toto jste zde nepotvrdil, ovšem dnešní rozhovor s Martinem Pešoutem na stránkách hokej.cz ve mě vyvolal zcela opačné pocity. A můžu Vám říct, je mi z toho smtuno. Vemte rozum do hrsti.
Děkuji nza Vaše hodnocení a pozice Martina Pešouta není ještě daná.

karel (dnes 17:41)
Mohu se zeptat neprijde Kosta pristi sezonu byl by dobrej potrebujem strelce!
Brno také.

Vendis (dnes 17:42)
Dobry den,co se stale kdyz se treba do dvou let nepostoupi? Co sponzori?
Sponzorské zázemí KLH patří k nejlepším v zemi, Je to dáno strukturou podniků v regionu a také velkou morální odpovědností a sociálním cítěním vedením Severočeských dolů. Pan GŘ je sám velkým fandou KLH a zároveň podporuje "fabriku" která se stará o 1000 dětí a dává někdy radost a někdy vztek i pro dospělé. Severočeské doly budou těžit minimálně do roku 2060 a tady je ta perspektiva.

Fanda_Chomutova (dnes 17:42)
Jak moc by se Vám líbil, vzhledem ke svým trenérským schopnostem, jako trenér v Chomutově pan Rulík ?
Mě by se líbil.

Martin Stahl (dnes 17:43)
Dobrý den. Chtěl bych se Vás zeptat, zda-li se domníváte, že jste od odpovědných v klubu dostával skutečně pravdivé informace o průběhu sezóny? Pokud se domníváte, že ne, hodláte-li učinit změny, aby se to již nestávalo. Děkuji za Vaši odpověď a za vše ostatní, co pro KLH děláte.
Vzhledem ke své vytíženosti jsem se musel spolehnou na to, že jsou dostatečně pravdivé. Ano změny v komunikaci hodlám učinit.

Jiří Kratochvíl (dnes 17:43)
Ještě bych se rád optal na jednu věc, SD se staly hlavním sponzorem nyní našeho největšího soka pro příští sezonu / nečekám že přehrají MB / Ústí, má pak vůbec cenu se snažit dál o postup když si sami naši sponzoři podráží nohy? děkuji
SD se nestaly hlavním sponzorem i když to ústecký klub takto inzeruje. Nakonec je to rozhodnutí ale zcela v kompetenci vedení SD a.s.

tom79 (dnes 17:45)
Dobrý den.Mám dotaz jak se bude nadále vyvíjet spolupráce 3K?Letos si myslím,že byla parádní až na to odevzdané playoff Kadaně:o(Balazs klidně hrát mohl a i další protože pak stejně seděli a za KLH si nezahráli a podle mého by Kadaň Hradec dala být tam jmenovaných hráčů.
Bude určitě pokračovat, hráči přešli do KLH protože Kadaň svůj sportovní cíl splnila. A alespoň dostali příležitost další hráči.

jiri bulis (dnes 17:46)
Dodatečně děkuji za vše,co jste v minulé sezóně pro chomutovský hokej udělal.S trenérem a hráčskými posilami prosím neotálejte, aby nebylo pozdě. Sportovní ředitel by měl být chomutovák,také opravdový srdcař,samozřejmě po odborné stránce v obraze.Sdílíte v těchto směrech stejný názor?
Neotálíme. Sportovním manažerem by měl být trenér, ten je zodpovědný za výsledky i kádr.

Jarin (dnes 17:48)
Dobrý den pane řediteli, Především přijměte ode mě přímné poděkování ta vše, co děláte pro chomutovský hokej. Nebýt vás, nikdy by u nás nevznikly podmínky pro tak kvalitní kádr, který tu máme. Můžete prosím sdělit co bude s trojicí finských hráčů? Dále pak, hovoří se o možné insolvenci Kladna a Plzně, myslíte že je šance na licenci od jednoho z těchto týmů? Pokud ne, který je tím týmem, který nezvládne tvrdá fin.pravidla, o kterých jste se zmínil?
Díky za Vaše slova. Finům končí 30.4. smlouva, neuvažujeme o jejím prodloužení. Co se týká možné licence, je to zcela v kompetenci teamů a já do jejich účetnictví nevidím Pokud taková situace - možný odkup - nastane půjdeme do toho znova.


Venca (dnes 17:48)
dobry den ja myslel ze odkup EL licence se teprve rozhodne do 5.4.09 tak jak to tedy opravdu je s tim odkupem? Dekuji a preji pekny den
Rozhodlo se na Znojemské radnici včera večer a bohužel jsme byli stříbrní.

Jan Marek (dnes 17:53)
Naznačil jste že při důsledném dodržení požadavků na extraligu by jeden tým něměl projít. Kdyby mělo být jasné zda projde či nikoli?
Nemyslem jsem 1 - jeden, ale prostě určitě to pro některé bude velmi složité.

FacelessButcher (dnes 17:53)
Dobrý den, myslíte že kdyby vše šlo perfektně, je reálné mít příští rok takový tým abychom k vysněnému postupu nepotřebovali štěstí ? Jinak řečeno myslíte, že můžem být natolik dobří abychom vyhráli i přezevšechnu smůlu ? Protože ta v rozhodujících chvílích pracuje zatím spolehlivě.
Na Titaniku bylo mnoho zdravých, ale neměli štěstí.

cv (dnes 17:56)
Dobry den,co zkusit trenera Chlustinu je z regionu a myslim si ze je to dobry trener neuvazovali jste o nem? dekuji
Neuvažovali.

Petr Kolíbka (dnes 17:56)
Je mi opravdu líto,že s fanoušky takto žertujete,myslím,že si to nezasloužíme.Stačí si přečíst všechny dnes vytisknuté informace,nějak špatně jste se chlapi dohodli.Předpokládám,že v tom jede i náš předseda Kafe
Nevím co tím myslíte, ale žertovné mi to dnes nepřipadalo…

petr (dnes 17:57)
Dobrý den, myslíte že je možné zveřejnit jak to bylo doopravdy s odchodem pana Kýhose?! A co říkáte jeho výrokům na gestům na vedení KLH. Samozřejmě hodně štěstí při výběru nového trenéra .
Pan Kýhos nás požádal o rozvázání smlouvy, že má nabídku za mnohem vyšší (více než 2x) peníze od Brna. Já byl zastáncem ho pustit, když u nás nechce dále být. Milan Vacke se ho pokusil přemluvit a dorovnal mu finančně nabídku Brna, akorát mu nechtěl dát smlouvu na 2 roky, ale na 1 rok + 1 rok opce. On tuto nabídku neakceptoval a odešel.

Petr (dnes 17:57)
Pokud by vysla licence od jinemo klubu nez Znojmo, muzeme hrat ELH na soucasnem stadionu? Splnuje vsechny technicke a bezpecnostni pozadavky svazu?
Dostali by jsme po jistých úpravách vyjímku, tak jako některé další extr. kluby.

Mario (dnes 17:58)
Dobrý den pane řediteli, vím že je to pro vás velmi těžká otázka, nicméně uvědomujete si, že v CV vznikla na začátku hokejová horečka spojená s obrovským očekáváním EL a nyní, pokud se to nepovede, dopadne na fanoušky obrovská frustrace, podobně jako po prohraném finále baráže s KV?
Uvědomuji si to a věřte že ta frustrace sedí i na mě a mnoho dalších, kteří poctivě pracují pro KLH. Děkuji za otázky a někdy zase nashledanou Jarda Veverka