Skóre zápasu sice otevřel v devatenácté minutě domácí Valský, ale to bylo ze strany Kadaně vše. Nikdo z domácích střelců se už do sítě trefit nedokázal a Beroun si na třetí třetinu připravil rychlý obrat.
Nejprve ve 43. minutě vyrovnal Tvrzník, pět minut před koncem poslal hosty do vedení Kica a gólem do prázdné branky pečetil na konečných 3:1 Vlček.

SK Kadaň - HC Berounští Medvědi 1:3 (1:0, 0:0, 0:3)
Góly 1:0 19. Valský (Derfler, Balázs), 1:1 43. Tvrzník (Gudas, Stieler), 1:2 55. Kica (Slížek, Nedvěd), 1:3 60. Vlček.
Rozhodčí: Smítka, Bertlík, Mašek. Vyloučení 5:5. Využití 0:2. Diváků: 370. Střely na branku 38:31.
Kadaň: Hanuljak - Szakal, Boguský, Pospíšil, Zmeškal, Kramár, Kloz, Mašek - Valský, Šíp, Balázs - Polanský, Derfler, Kajer - Pražák, Ton, Chyba - Indra, Rybecký, Zika.
Beroun: Štelmach - Gudas, Martinec, Šmach, Mazanec, Nedvěd, Vaněček - Malý, Tvrzník, Kica - Pavel, Stieler, Slížek - Novotný, Kupec, Kubica - Vlček, Křesťan, Pánek.