Čelo tabulky jim začíná utíkat.
Střekov prošel sérií nevydařených utkání a chtěl to zlomit. Začal pružněji a už ve 2. minutě Novotný mohl litovat, že mířil špatně. LoKo se dlouho nedařilo probít do jejich pokutového území a zakončit střelou. Výjimkou byla v 9. minutě hlavička Cejthamra, kterou domácí vytlačili na roh. Druhou šanci měl Vávra až po dalších deseti minutách po hrubce obránců. Také jeho střelu brankář Souček se štěstím vytlačil mimo tyče.
Svoji hru s tlakem dopředu začal AFK produkovat až po půlhodině hry, ale Střekov nedovolil v klidu zakončit. Pouze Kubánek se dokázal kličkou uvolnit, jenže mířil vedle.


Druhý poločas začal velkým náporem hostí. Baierl měl během dvou minut na kopačce tři góly, neuspěl ani jednou. Domácí se ani další minuty nemohli dostat dopředu, jejich akce rušila záloha LoKo už kolem půlící čáry. Ovšem vlastní útočení zakončovala bez efektu. V 63.minutě potrestali domácí chybu obrany, která nepokryla ve vápně Lence a ten pohodlně hlavou překonal Patrovského. Byla to sprcha, kterou dokonal v 72.minutě rychlý útok dvojice Žaby s Vosykou. Žaba na sebe vytáhnul Patrovského, Vosyka měl k dispozici celou branku a pohodlně zvýšil na 2:0.
Zázraky se neděly, z náporu LoKo zbyla jen hlavička Cejthamra do břevna. Z jejich strany bylo útočení hodně statické a bez potřebného přečíslení. Volný prostor ke střele jim Střekov nenabídnul, naopak Rohlíkovi v závěru Patrovský ještě vyrazil míč na roh. Došlo tak k tomu, že aktivnější soupeř odešel ze zápasu poražený. Reparát může LoKo složit v neděli doma proti Modré. Výkop je v 15.3o hod.
„Bylo to pro nás těžké utkání. Začali jsme lépe, pak se hra vyrovnala. Chtěli jsme protrhnout smůlu posledních utkání, kdy jsme byli lepší,ale bodoval vždy soupeř. Těžké chvíle jsme prožívali na začátku druhé půle, pomohl nám ale soupeř vlastní chybou. Pak už jsme si věřili a konečně si připsali další tři bod,“ poznamenal po zápase domácí kouč Pavel Šumpík.


„Kdo nedá branku, nemůže vyhrát. Co naši útočníci všechno neproměnili! Těžko pak vyčítat obraně jednu chybu, po které šel Střekov do vedení,“ zoufal si po utkání chomutovský kouč Karel Šidlof.


TJ Střekov – AFK LoKo Chomutov 2:0 (0:0).


Branky: Lencl, Vosyka. Rozhodčí: Dvorský, Klupák, Dufek. Bez karet. Diváků: 50.
Chomutov: Patrovský - Čonka, Šlehofer, Moravec, Cejthamr, Hrubý (68.Kubeš), Hodas, Žďánský, Kubánek (82.Sojčík), Vávra, Baierl.