Chomutovští junioři měli podle tabulkového postavení lehčí soupeře ze spodku tabulky, poslední Třebíč a Znojmo.

Proti Třebíči byli chomutovští mladíci aktivnější, ale naráželi na spolehlivou obranu hostů a prvního gólu se tak dočkali až ve 24. minutě, kdy se prosadil Hauer. Hosté ale dokázali brzy vyrovnat. Vedení sice brzy domácím vrátil Hofmeister, ale osm minut před koncem hosté opět srovnali. Alespoň bonusového bodu se pak Chomutov dočkal po necelé minutě prodloužení, kdy se prosadil Bečvář.

KLH Chomutov - SK Horácká Slavia Třebíč 3:2 po pr. (0:0, 2:1, 0:1 - 1:0). Góly: 24. Hauer (Žižka), 34. Hofmeister (Mazanec), 61. Bečvář (Krupka) - 29. E. Kadela (R. Kadela), 52. Dočekal.

Zápas proti Znojmu se Chomutovu vůbec nepovedl. Už po dvanácti vteřinách Chomutovští prohrávali a i když dokázali brzy srovnat, inkasovali pak mezi 14. a 38. minutou další čtyři góly a před třetí třetinou tak platil stav 1:5. Domácí už pak dokázali pouze jednou zkorigovat na konečných 2:5.

KLH Chomutov - HC JME Znojemští Orli 2:5 (1:2, 0:3, 1:0). Góly: 6. Csanyi (Ptáčník, Miklovič), 47. Bečvář (Chlouba) - 1. Havlík (Sajdl, Kovalský), 14. Havlík (Pospíšil, Kovalský), 23. Horváth, 29. Trojan (Horváth, Síkela), 38. Alexa (Stehlík, Truhlář)

Sestava Chomutova: Chomutov: Hollý (proti Třebíči), Kaššák (proti Znojmu) - Jaško, Dostál, Semrád, Kolčava, Saska, Krupka, Žižka, Mazanec - Nguyen, Kalinovič, Ptáčník - Mužík, Chlouba, Csanyi - Hofmeister, Heindl, Hauer - Kroupa, Bečvář, Miklovič.