Kadaň - Hradec Králové
Od začátku zápasu sledovali diváci v Kadani útočný hokej s řadou šancí. Do první větší šance se dostal při vlastním oslabení Polanský, na Hyláka ale s kličkou nevyzrál.


Další šance se rodily převážně při přesilových hrách, oba brankáři, kadaňský Stejskal i hradecký Hylák, ale chytali bezchybně a po první dvacetiminutovce svítily na ukazateli skóre dvě nuly.


Do druhé části vlétli lépe hosté a Stejskal v domácí brance měl plné ruce práce. Spolu se svými spoluhráči ale čisté konto držel i nadále.
V polovině zápasu byl stav stále bezbrankový, ale to se brzy mělo změnit. Hosté totiž faulovali, domácí hráli přesilovou hru a v ní se od modré čáry napřáhl Vaněček - 1:0. Uběhly tři minuty jedna vteřina a skóre se měnilo. Kadaňští hráli opět přesilovou hru a Pospíšilovu střelu dorážel do sítě Derfler - 2:0.


Domácí se díky dvěma slepeným gólům dostali do pořádného tempa a Hradečtí nevěděli kam dříve skočit. Kadaňský tlak ale utnul konec třetiny.
Hradečtí hokejisté nastoupili do poslední třetiny se snahou o rychlé snížení, hodně tlačili, ale gólově se prosadit nedokázali.
Přišla 49. minuta, před hradeckou branku se natlačil první domácí útok a Fink úspěšně dorážel puk za Hylákova záda potřetí - 3:0!
O vítězi tak už bylo prakticky rozhodnuto, Stejskal výborným výkonem udržel čisté konto až do konce zápasu a Kadaňští si tak připsali první vítězství v této sezoně.


Beroun - Chomutov
Chomutovští hokejisté odjížděli na led berounských Medvědů jako lídři prvoligové skupiny Západ, v Berouně se jim ale ne vždy dařilo.
Pondělní zápas byl ale zcela jasně v režii chomutovského týmu, který i s hrou „na půl plynu“ odevzdané Medvědy deklasoval výsledkem 7:0!
Po úvodním oťukávání se Chomutovští dostali k přesilovce pěti proti třem a parádní dělovkou od modré otevřel skóre obránce Révay. Hned poté dostali možnost zahrát si ve dvojnásobné početní výhodě i domácí, ale neuspěli.


První třetina výsledkem 0:1 skončila, další gól už ale nepadl také kvůli velkému rozkouskování hry díky častému vylučování.
Chomutovští byli aktivnější i ve druhé části hry a svoji převahu v tomto úseku hry vyjádřili i čtyřmi góly!
Nejprve Kostourek šikovně tečoval puk za bezmocného gólmana Štelmacha, v polovině zápasu jej pak prostřelil Tauš a když po půl minutě přidal další gól Polodna, odjel Štelmach na střídačku a jeho místo převzal náhradník Novák, 29 vteřin před koncem třetiny upravil na 0:5 obránce Kolda, který si připsal první trefu v dresu KLH Chomutov při mistrovském zápase.


Berounští hokejisté působili k nelibosti svých fanoušků úplně odevzdaným dojmem i ve třetí dvacetiminutovce a Chomutovští zápas v klidu dohrávali.
V 54. minutě předvedl nejlepší střelec loňské sezony Boušek ve vlastním oslabení parádní individuální akci, kdy přešel přes několik domácích hráčů, položil si gólmana Nováka a střelou pod břevno přidal šestý gól severočechů.


Definitivní tečku za utkáním pak v 55. minutě udělal Jíra, který pečetil na konečných 0:7!


Ve středu 19. září hraje KLH Chomutov v Benátkách nad Jizerou s Mladou Boleslaví, Kadaň jede do Havlíčkova Brodu.

Berounští Medvědi – KLH Chomutov 0:7

Třetiny 0:1, 0:4, 0:2


Góly 0:1 8. Révay (Ťupa, Polodna), 0:2 25. Kostourek (Trefný, Bombic), 0:3 30. Tauš (Havlůj), 0:4 31. Polodna (Révay, Boušek), 0:5 40. Kolda (Hašek, Jeslínek), 0:6 54. Boušek (Jeslínek), 0:7 55. Jíra (Mikšovic).


Rozhodčí: Pešina, Kreuzer, Polonyi. Vyloučení 10:10 + Tvrzník a Trefný 10minut. Využití 0:2. Oslabení 0:1. Diváků: 505. Střely na branku 30:35.
Beroun: Štelmach (31. Novák) - Višňák, Jelínek, Filip, Trojovský, Braniš, Lukačovič, Čížek, Privoznik - Tvrzník, Šinágl, Polák - Křesťan, Slížek, Novotný - Vlček, Nedorost, Kepl - Šulčík, Pavel, Heřman.


Chomutov: Horčička - Ťupa, Révay, Bombic, Trefný, Kolda, Černý, Chatrnúch, Malinský - Boušek, Šíp, Polodna - Jíra, Kostourek, Mikšovic - Jeslínek, Stehlík, Hašek - Tauš, Heinisch, Havlůj.

SK Kadaň – HC VČE Hradec Králové 3:0

Třetiny 0:0, 2:0, 1:0


Góly 1:0 35. Vaněček (Duba), 2:0 38. Derfler (Pospíšil), 3:0 49. Fink (Polanský, Duba).


Rozhodčí: Lacina, Bertlík, Šerý. Vyloučení 4:5 + Hlavatý 10minut, Kajer 10minut a do konce utkání. Využití 2:0. Diváků: 360. Střely na branku 31:34.
Kadaň: Stejskal - Poživil, Vaněček, Pospíšil, Spitzer, Hlubuček, Hlavatý, Kocek, Brňák, – Polanský, Fink, Duba – Vrtek, Derfler, Pražák – Hlusička, Veverka, Kajer – Jakub Bauer, Jan Bauer, Kýhos.


Hradec: Hylák - Toužimský, Kolář, Karlíček, Hendrych, Pazdera, Klement, Šeda, Lesák – Starý, Roubík, Kadlec – Haluza, Koudelka, Vondráček – Sakrajda, Domin, Suchý – Klejna, Rákos, Zohorna.