Chomutov - Hradec Králové

Hned po šedesáti vteřinách hry vyloučil rozhodčí domácího Haška, ale oslabení Chomutov přežil a sám Hašek pak v osmé minutě otevřel skóre, když se rychle zorientoval a dorazil puk za Koutského záda - 1:0.
Chomutovští hokejisté hráli do konce třetiny několik přesilových her, ale v nich se mu moc nedařilo v rozehrávce a protože ani Hradečtí nebyli vepředu příliš nebezpeční, šlo se do šaten za stavu 1:0.
V úvodu druhé části mohl Chomutov poslat do vedení rychlík Jeslínek, který ujel hradecké obraně, ale povedený blafák nedotáhl o kousíček do zdárného konce.

Hned po Jeslínkovi ve velké šanci neuspěl Kostourek, skóre se podruhé měnilo až ve 31. minutě, kdy na trestné lavici seděl hradecký Hendrich a Jíra jeho vyloučení potrestal druhou trefou - 2:0.
Při dalším prostřídání se po pěkné kombinaci v útočném pásmu dostal k puku opět Jíra a jeho přesná střela znamenala pro Chomutov tříbrankový náskok - 3:0!

Do třetí části nastoupil Hradec s přesilovou hrou, ale v ní se mu skórovat nepodařilo a to platilo i po zbytek zápasu, protože domácí gólman Horčička chytal ve výtečné formě.
A když se už neprosadil ani nikdo z chomutovských střelců, skončil zápas 3:0.

KLH Chomutov – VČE Hradec Králové 3:0

Třetiny 1:0, 2:0, 0:0
Góly 1:0 8. Hašek (Trefný), 2:0 31. Jíra (Polodna, Kostourek), 3:0 35. Jíra (Polodna, Kostourek).
Rozhodčí: Würtherle, Bertlík, Šerý. Vyloučení 5:6 + Vondráček 10 minut. Využití 1:0. Diváků: 1420. Střely 40:29.
Chomutov: Horčička - Révay, Ťupa, Bombic, Trefný, Kolda, Černý, Chatrnúch, Malinský - Boušek, Šíp, Polodna, Jíra, Kostourek, Heinisch, Jeslínek, Stehlík, Hašek, Tauš, Freiberg, Havlůj.

Vrchlabí - Kadaň

Kadaň jela na led prvoligového nováčka s bilancí tří výher z posledních tří zápasů a tuto bilanci si ještě vylepšili!
První třetina se odehrávala dlouho bez gólů, až necelou půl minutu před koncem se prosadil volný Tvrdek.
Do druhé části hry nastoupili Kadaňští s tlakem a jeho výsledkem byly i góly.
Nejprve ve 26. minutě hosté vyšachovali domácí obranu a Spitzer do prázdné branky vyrovnával, půl minuty před koncem třetiny využil přesilovku Kajer - 1:2!

Vrchlabští se v poslední části snažili o vyrovnání, ale na gómana Hanuljaka nenacházeli recept.
V závěru zápasu zkusili i hru bez brankáře, ale málem inkasovali.

Kadaň si tak z hor odvezla tři body za vítězství 2:1!

HC Vrchlabí – SK Kadaň 1:2

Třetiny 1:0, 0:2, 0:0
Góly 1:0 20. Tvrdek (Brynecký, Pajič), 1:1 26. Spitzer (Poživil, Fink), 1:2 40. Kajer (Jan Bauer, Brňák).
Rozhodčí: Jílek, Lhotský, Svoboda. Vyloučení 6:9. Využití 0:1. Diváků: 1479. Střely na branku 35:29.
Kadaň: Hanuljak - Spitzer, Poživil, Vaněček, Pospíšil, Hlubuček, Brňák, Kocek, Hlavatý - Polanský, Fink, Jakub Bauer – Pražák, Derfler, Duba – Hlusička, Veverka, Kajer – Kýhos, Jan Bauer, Chyba.