Třebíč - Chomutov
Zápas začaly oba celky opatrně, do první vážnější šance se v sedmé minutě dostal chomutovský Boušek. Domácí hosty zatlačili při přesilovce, ale neuspěli a naopak v patnácté minutě otevřel brankový účet Tauš - 0:1.
Na další trefu čekali diváci až do poloviny zápasu a k radosti fanoušků Horácké Slavie skóroval třebíčský Zahradník.
Vstřelený gól domácí nabudil a ve 36. minutě poslal Třebíč poprvé v zápase do vedení v přesilovce Šúrek. Hosté se ale nenechali zaskočit a hned po padesáti vteřinách srovnal Hašek - 2:2.


Útočný a pohledný hokej pokračoval i ve třetí části. Hodně zajímavá a málokdy vídaná situace se stala okolo padesáté minuty. Na trestnou lavici usedli chomutovští Bombic s Černým a domácí tak měli možnost hrát dvojnásobnou přesilovku. Chomutovská trojice Boušek, Hašek, Ťupa ale třebíčské pětici ujela a z přesilovky 5 na 3 najednou bylo přečíslení 2 na 1, na jehož konci byl skórující Boušek - 2:3!
Domácí se ale rychle vrátili do zápasu, po návratu Bombice na led využili už klasickou přesilovku gólem Nahodila - 3:3.
V závěru hra vypadala, že oba celky jsou spokojeny s bodem a čekají na prodloužení. V čase 57:36 ale využil zmatku před třebíčskou obranou Jeslínek, na jehož gól už domácí odpovědět nedokázali - 3:4!


Brno - Kadaň
Domácí hokejisté byli v zápase proti severočechům jasným favoritem, ale působili hodně unaveným dojmem.
Do první vážnější šance se dostal kadaňský Buďa, který ovšem své sólo nevyužil. Tento hráč měl ale více důvodů k radosti v šestnácté minutě, kdy svůj samostatný únik proti brněnskému Kubešovi už využil a poslal tak svůj tým do vedení.
Brněnští byli ještě do přestávky blízko k vyrovnání, ale David trefil pouze tyč.


Domácí hráči byli o něco útočnější, ale na dostřel Stejskalovy branky se dostávali pouze ojediněle. Kadaňští dobře bránili, ale ve 37. minutě přece jen inkasovali vyrovnávací gól, když v přesilovce úspěšně dorážel Lipina.
Přes čtyři tisícovky diváků hnalo svůj tým dopředu, ale proti výborně branícím a jednoduše hrajícím hostů si Brněnští vůbec nevěděli rady a po šedesáti minutách na ukazateli skóre stále svítily dvě jedničky.


V prodloužení mohl rozhodnout o prémiovém bodu kadaňský Bauer, ale neuspěl a naopak na druhé straně rychlý únik zužitkoval Černý - 2:1.

SK HS Třebíč – KLH Chomutov 3:4
Třetiny 0:1, 2:1, 1:2
Góly 0:1 15. Tauš (Černý, Mikšovic), 1:1 30. Zahradník (Sláma), 2:1 36. Šúrek (Zahradník, Nahodil), 2:2 37. Hašek (Březina, Boušek), 2:3 51. Boušek (Hašek, Ťupa), 3:3 52. Nahodil (Zahradník, Sláma), 3:4 58. Jeslínek (Havlůj, Šíp).
Rozhodčí: Hribík, Kis, Špringl. Vyloučení 6:9. Využití 2:1. Oslabení 0:1. Diváků: 1150. Střely na branku 34:38.
Třebíč: Nedvídek - Hrbáček, L. Sláma, B. Sláma, Bulička, Kolafa, Kaláb, V. Burian, Vlašín - Přibyl, Dolníček, Dibelka - Matušík, Oliverius, Obdržálek - Šurek, Zahradník, Nahodil - Čech, Krätzer, Látal.
Chomutov: Horčička - Bombic, Malinský, Kolda, Trefný, Březina, Ťupa, Černý - Jíra, Kostourek, Polodna - Jeslínek, Šíp, Havlůj - Mikšovic, Heinisch, Tauš - Boušek, Charousek, Hašek.


Kometa Brno – SK Kadaň 2:1 po pr.
Třetiny 0:1, 1:0, 0:0 – 1:0
Góly 0:1 16. Buďa (Spitzer), 1:1 37. Lipina (Morava, Čech), 2:1 63. Černý (Čech).
Rozhodčí: Trombík, Poruba, Vengřín. Vyloučení 5:8 + Polanský 10 minut. Využití 1:0. Diváků: 4276. Střely na branku 33:21.
Brno: Kubeš - Čech, David, Mikel, Houdek, Morava, Malena, Fojtík - Vostřák, Lipina, Dlouhý - Černý, Padělek, Barus - Appel, Moskal, Rob - Hruška, Zábranský, Staněk.
Kadaň: Stejskal - Chotaš, Kloz, Spitzer, Vaněček, Hlubuček, Pospíšil, Hlavatý, Mašek - Polanský, Fink, Chyba – Buďa, Vrtek, Kajer – Pražák, Derfler, Bauer – Kýhos, Veverka, Duba.