Chomutov – Havířov

Chomutovští nastoupili se sérií čtrnácti vítězství v řadě a trápící se Havířov měl být snadným dalším korálkem na této šňůře. V sedmnácté minutě ale na ukazateli skóre svítil stav 0:3…
Domácí hokejisté byli jasně aktivnější, ale nevyužívali šance a naopak hosté dali ze tří střel tři góly!
Chomutov vrátila do hry využitá dvojnásobná přesilovka v závěru první části (Jíra) a rychlý gól v úvodu té druhé (Boušek). Do poloviny zápasu pak po gólech Polodny s Bouškem domácí skóre otočili!
Do kabin se ale šlo za nerozhodného stavu, rozhodla o tom přesilovková trefa havířovského Mikšana.
Třetí část už se odehrávala zcela v režii chomutovských hokejistů, kterým to tam konečně začalo padat a během osmi minut rozhodly dva góly Mikšovice a jeden Heinische o vítězství 7:5. Poslední gól zápasu dal v poslední minutě Sochorek.
Havířovský gólman Novotný byl snad obalený lepidlem. Chomutov totiž vyhrál na střely neuvěřitelným výsledkem – 57:18! Novotný ale doslova čaroval, přestože mu jeho obránci moc nepomáhali. Nebýt jeho, tak havířovští Panteři odjížděli ze severu Čech s rekordním výpraskem.


Kadaň – Olomouc
Proti Hanákům nečekal na kadaňské hráče jednoduchý zápas.
Už ve třetí minutě sice otevřel skóre domácí Kloz, ale v úvodu druhé části srovnal Brančík.
V dalších momentech zápasu byla Kadaň aktivnějším týmem, ale na domácí hokejky se přilepila smůla a i ty největší šance zůstaly nevyužity.
Prosadil se až ve 42. minutě nejlepší kadaňský střelec Vrtek. Tří bodů se ale domácí přesto nedočkali. O tom, že se bude prodlužovat, totiž rozhodl gól Smejkala z 56. minuty.
Pětiminutové nastavení vítězný gól nepřineslo a rozhodovat se tak muselo v samostatných nájezdech.
Na ty v domácí brance vystřídal Stejskala Hanuljak. Brančík s Vrtkem neuspěli, následně Ministr, Fink a Meidl ano. Domácí Pražák musel dát, ale protože přestřelil, putoval druhý bod na Hanou.