Mladá Boleslav - Chomutov 3:4 po prodl. (0:0, 1:2, 2:1 - 0:1)

Branky: 33. a 56. Mertl, 43. Gombár - 30. Ťupa, 35. Boušek, 49. Kostourek, 65. Revay. Rozhodčí: M. Fraňo - Svoboda, Zavřel. Vyloučení: 7:11. Využití: 1:2. Diváci: 783.

Po bezbrankové úvodní třetině se jako první radovali Severočeši. V polovině zápasu po návratu z trestné lavice ujel Ťupa a blafákem do bekhendu překonal Šindeláře. Krátce nato po chybě hostující obrany ujel Mertl a zamířil přesně mezi Hořčičkovy betony. Z vyrovnání se však Mladá Boleslav dlouho neradovala, neboť Boušek nadvakrát protlačil puk do branky.

Do třetí části vstoupili domácí s velkým odhodláním, puk se při přesilovce odrazil k nepokrytému Gombárovi a bylo vyrovnáno. Do vedení šli však i potřetí Chomutovští, když se v početní výhodě při závaru před Šindelářem nejlépe zorientoval Kostourek. Další odpověď si připravil podruhé v zápase Mertl a vynutil si prodloužení. V něm při přesilovce Revay napálil puk od modré přesně k tyči.

Havlíčkův Brod - Kadaň 4:1 (1:1, 2:0, 1:0)

Havlíčkobrodští hokejisté se po čtvrté výhře v sezoně dotáhli v tabulce první ligy na vedoucí Chomutov. Odpor Kadaně zlomili ve druhé třetině a zvítězili 4:1.

Fyzicky zdatná Kadaň ale dnes neprodala kůži lacino a za stavu 1:1 měla ve druhé dvacetiminutovce dvě obrovské šance. Trefil se však na druhé straně Kubeš a další dva Jihočeši v domácích řadách Kreuzer s Holcem vítězství Rebelů pojistili.

Branky: 5. Borůvka, 28. Kubeš, 35. Kreuzer, 59. Holec - 12. Derfler. Rozhodčí: Kubeš - Guth, Špryngel. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:0. Diváci: 1300.