Utkání ovšem začali lépe severočeši, kteří v sedmé minutě využili přesilovku Polanským. Jenže za pouhých dvanáct vteřin se prosadl Bláha a bylo vyrovnáno 1:1.

Hra byla v první části neurovnaná, ale po čtvrthodině hry přišel zčistajasna druhý gol Chrudimě, který zaznamenal po brilantní solové akci Král.
Ve druhé třetině vstřelili Chrudimští v rozmezí jedné minuty dva goly Kolářem a J. Sedou, ale to samé se zanedlouho podařilo Kadani, když se prosadili Rudovský a Polanský.

Uklidnující dvoubrankový náskok zajistil domácím ve 37. minutě svým druhým golem v zápase Kolář (5:3).
Definitivní uklidnění přinesl do řad Východočechů ve 46. minutě také svou druhou trefou Král, který byl dosud v sezoně spíše nahrávačem. V závěru se zápas již víceméně dohrával, domácí hru takticky kontrolovali.

“Zápas se pro nás nevyvíjel dobře. Za stavu čtyři jedna jsme se sice dostali do kontaktu na čtyři tři, ale poté přišel pátý gól, který dal Chrudimi jistotu. Myslím si, že výkon podaný z naší strany na to, abychom mohli vyhrát venku, postrádal dost věcí. Chrudim byla prostě lepší,“ řekl po utkání kadaňský trenér Milan Černý.