Vedení klubu připravilo pro své příznivce revoluční novinku v oblasti prodeje permanentek, přichystalo tzv. Bonus club. „Ten bude elitní společností těch nejlepších a nejvěrnějších fanoušků našeho klubu,“ věří marketingový manažer David Dinda.
Od letošní sezony totiž budou u vchodu na zimní stadion nainstalovány turnikety, do nichž bude každý návštěvník strkat vstupenku či permanentku s čárovým kódem.
“Bonus club je forma věrnostního programu, která má přinést řadu výhod a jedinečných možností pro naše nejvěrnější fanoušky. Půjde o dlouhodobý projekt, který s postupem času bude stále více rozšiřovat své možnosti. Členství v Bonus clubu by se pro chomutovské fanoušky mělo stát velice prestižní záležitostí,“ řekl o novince manažer Dinda.
Do budoucna totiž klub chystá dlouhodobý věrnostní program pro majitele permanentek, základem programu je získávání bonusových bodů, které budou směnitelné za produkty a služby KLH Chomutov. Body se budou připisovat za návštěvu zápasů, členství ve Fan klubu, nákupu ve Fanshopu, ale i za vítězství v klubových soutěžích.
“Na dnešní zápas se ještě budou prodávat klasické vstupenky bez čárového kódu, ale i s nimi musí návštěvník projít turnikety,“ dodává Dinda.
Deset let držel Chomutov cenu vstupného na prvoligové nejnižší hranici čtyřiceti korun, od letošní sezony si fanoušek na zápas připlatí o deset korun více. Ale i padesátikorunová vstupenka patří k těm nejlevnějším v celé první lize! Permanentky lze pořídit za 800 korun v pokladnách stadionu, sportovním obchodě Vila sport na zimním stadionu a v kanceláři cestovní agentury Invia.cz.
Současné permanentní vstupenky jsou pouze dočasné. David Dinda to vysvětluje slovy: „Čipové karty jako permanentky nám dodává jedna rakouská firma, která má dlouhou dodací lhůtu. Bylo nám jasné, že do začátku sezony se to nedá stihnout a proto jsme pro fanoušky připravili dočasné permanentky, které si 21. října budou moct vyměnit za nové čipové karty.“
Nová sezona, v níž Chomutov patří mezi nejžhavější adepty na boj o extraligu, se tak slibně rozjíždí. V prvním kole Chomutov rozstřílel Beroun na jeho ledě 8:1!