Vprvní třetině na ledě jasně dominovali domácí, kteří si vytvářeli jednu šanci za druhou. Jako první se vjedenácté minutě prosadil Kostourek, který šikovně tečoval nahození Révaye. Do konce první části se ještě prosadil Boušek a za dvoubrankového vedení byli domácí nakoni.

Vprostřední části se hra začala hodně kouskovat kvůli velmi častému vylučování. Zápas se rozhodně nehrál vrukavičkách, ale oba hlavní rozhodčí zběsile vylučovali iza náznak faulu. Šance se tak rodily hlavně vpřesilových hrách, dlouhou dobu ale obrany obou celků odolávaly.

Jako první opět padla ta vrchlabská. To běžela předposlední minuta druhé části a po rychlé kombinaci se bleskově prosadil, podruhé vzápase, Boušek.

Hra se ještě více přiostřila, uklidnění do domácích řad ale přinesla 47.minuta, vníž na čtyřbrankový náskok zvyšovalDomin.

Ani vtomto utkání se chomutovskému brankáři Horčičkovi nepodařilo udržet čisté konto, devět minut před koncem hosté poprvé využili jednu zdlouhé řady přesilovýchher.

Chomutovští hokejisté ale zasloužené vítězství vklidu uhájili a do Vrchlabí pojedou svedením 2:0 na zápasy.

KLH Chomutov– HC Vrchlabí 4:1 (2:0, 1:0, 1:1)

Góly: 11.Kostourek (Révay), 17.Boušek (Šíp), 39.Boušek (Mikšovic), 47.Domin (Hašek)– 51.P. Horčička (Vomela, Přeučil). Vyloučení: 11:10 Plodek 10minut. Využití: 2:1. Diváci: 2140.Střely na branku:41:22.

KLH Chomutov: L. Horčička– Ťupa, Chatrnúch, Bombic, Trefný, Černý, Kolda, Všetečka, Révay– Gálik, Polanský, Domin– Charousek, Šíp, Polodna– Jeslínek, Kostourek, Boušek– Jíra, Mikšovic,Hašek

HC Vrchlabí: Ševčík– Matějíček, Vála, Vomela, Chaloupka, Rýgl, Hrach, Volek– Tvrdek, Beck, P. Horčička– Přeučil, Plodek, Gengel– Rapáč, Brynecký, Nevyhoštěný– Kováč,Jech