První hokejová liga měla ve středu na programu zápasy 21. kola.
Hokejisté KLH Chomutov na svém ledě přivítali ostravskou Sarezu a pro fanoušky připravili zajímavou akci – za každý gól, který Chomutovští vstřelí bude vylosováno dvacet čísel vstupenek nebo permanentek a tito šťastlivci se mohli těšit na pečenou ostravskou klobásu od dvou sličných hostesek. Góly nakonec dali Chomutovští čtyři…
Skóre zápasu otevřel v desáté minutě Hašek, ale poté se Ostrava ukázala jako houževnatý soupeř a domácí to měli těžké.
Ke konci druhé části zvýšil na 2:0 opět Hašek, ale hosté v úvodu třetí třetiny dokázali snížit Svačinou. Naštěstí hned o minutu později vrátil KLH dvoubrankový náskok Kostourek. V 54. minutě prakticky rozhodla o výhře trefa Bouška, ostravský Zdeněk už jen korigoval na konečných 4:2.

SK Kadaň doma hostil Havířov a už v šesté minutě se ujala vedení po trefě Derflera. Havířovští Panteři ale ještě do konce třetiny výsledek otočily díky gólům Danečka s Veleckým.
Do druhé dvacetiminutovky vlétli Kadaňští s velkým náporem, ale brankově se neprosadili a naopak v polovině zápasu inkasovali potřetí z hole Vargy a když v úvodu třetí části přidal Mikšan čtvrtý gól, bylo hotovo.
Domácí už jen v samotném závěru zápasu snížili Derflerem na 2:4.

KLH Chomutov – HC Sareza Ostrava 4:2
Třetiny 1:0, 1:0, 2:2
Góly 1:0 10. Hašek (Boušek, Charousek), 2:0 36. Hašek (Jeslínek, Ťupa), 2:1 42. Svačina (Novák, Gelačák), 3:1 43. Kostourek (Polodna, Jíra), 4:1 54. Boušek (Kolda, Ťupa), 4:2 59. Zdeněk (Pavelek).
Rozhodčí: Souček, Bertlík, Šerý. Vyloučení 7:9 + Révay 5 + dku. Využití 3:0. Diváků: 1500.
Chomutov: Horčička - Březina, Ťupa, Bombic, Trefný, Kolda, Révay, Chatrnúch, Malinský - Charousek, Šíp, Polodna - Jíra, Kostourek, Boušek - Jeslínek, Mikšovic, Hašek - Tauš, Freiberg, Havlůj.

SK Kadaň – HC Havířov Panthers 2:4
Třetiny 1:2, 0:1, 1:1
Góly 1:0 6. Derfler (Duba), 1:1 10. Daneček (Haas, Staněk), 1:2 11. Velecký (Huhnto, Seman), 1:3 26. Varga (Sochorek, Daneček), 1:4 41. Mikšan (Škoda, Zdráhal), 2:4 59. Chyba (Vrtek, Kadlec).
Rozhodčí: Jebavý, Rozlílek, Sichrovský. Vyloučení 7:9 + Prokop 10 minut. Využití 1:2. Diváků: 450.
Kadaň: Hanuljak (41. Stejskal) - Spitzer, Poživil, Hlubuček, Hlavatý, Pospíšil, Vaněček, Kocek, Mašek, Polanský, Fink, Jakub Bauer, Pražák, Derfler, Duba, Hlusička, Veverka, Kajer, Kadlec, Vrtek, Chyba.