Chomutov - Most
Po dvou nepovedených vystoupeních v Berouně a v Mladé Boleslavi si chomutovští hokejisté chtěli před svými fanoušky napravit reputaci v derby proti Baníku Most.

Zápas se rozjížděl pozvolna. Na gólmany obou týmů se postupem času ale začala čím dál tím více snášet sprcha střel, skóre se ale poprvé měnilo až v sedmnácté minutě. To na trestné lavici seděl chomutovský T. Černý, mostecký obránce Nosek nahrával před branku puk a jeden z domácích hráčů si jej srazil do vlastní branky.
V úvodu druhé třetiny mohlo být pro domácí ještě hůře, puk po střele Bednaříka ale orazítkoval jen tyč Horčičkovy branky.
Vyrovnání se chomutovští hráči dočkali ve 25. minutě, kdy se poprvé za Chomutov v této sezoně trefil Zika, který před několika dny přišel na výpomoc z druholigového Klášterce.

I druhý gól KLH Chomutov padl v přesilové hře. Běžela sedmadvacátá minuta, tři chomutovští hráči ujeli na jediného mosteckého obránce a na konci pohledné kombinační akce stál skórující Hašek - 2:1.
Tento populární chomutovský hráč měl prsty i ve třetí trefě svého týmu. Po jeho návratu z trestné lavice se totiž zapojil do rychlého útoku, po kterém úspěšně dorážel puk za Volkeho záda Boušek - 3:1. Tato trefa byla Bouškovo dvoustým gólem za KLH Chomutov v první lize!
Dalšího jubilejního gólu se chomutovští hokejisté dočkali na začátku třetí třetiny, kdy se trefil Charousek. Jeho gól byl v novodobé chomutovské historii dvoutisícím v pořadí!

Za tříbrankového vedení domácích bylo o vítězi zápasu rozhodnuto a utkání se v klidu dohrálo. Nikdo ze střelců se už neprosadil a zápas tak skončil vítězstvím chomutovského týmu v poměru 4:1.
Fanoušky pak po zápase šokovala informace o odchodu chomutovského trenéra Kýhose do Brna .

Kadaň - Boleslav
Boleslavští hokejisté přijeli do Kadaně jako vedoucí tým první ligy, což se jim podařilo po středečním vítězství 6:1 nad Chomutovem.
Po první třetině to vypadalo na jasnou záležitost středočeského týmu, protože po gólech Krále z desáté a Jindry z dvacáté minuty vedli hosté 2:0.
Kadaňští hokejisté se ale vzchopili a dokázali, že na silné týmy umí zahrát.

Po necelých čtyřech minutách druhé části snížil na rozdíl jediného gólu Schmidt a po tomto gólu bylo Kadaňských najednou plné hřiště. Jen díky smůle v koncovce nepadl do boleslavské sítě další gól.
Vyrovnání se domácí hráči i fanoušci dočkali až 54. minutě, kdy na trestné lavici seděli hned dva boleslavští hráči. Kadaňský kouč Pešout si vzal oddychový čas, svým svěřencům dal důležité rady a po pár vteřinách zaslouženě vyrovnal novic v kadaňském dresu Fábry.
Po vyrovnávací trefě dostali Kadaňští možnost zahrát si další přesilovku, ale s tou už naložili bídně - obráncům ujel boleslavský Eiselt, který vstřelil vítězný gól!

S domácími hráči to hodně zamávalo a do konce utkání ještě inkasovali z hokejky Gombára.
Boleslav si tak odvezla z Kadaně tři body za vítězství 4:2.

KLH Chomutov – HC Baník Most 4:1
Třetiny 0:1, 3:0, 1:0

Góly 0:1 17. Nosek (Pinc, Zaťovič), 1:1 25. Zika (Malinský, Kostourek), 2:1 27. Hašek (Charousek, Ťupa), 3:1 37. Boušek (Hašek, Charousek), 4:1 Charousek (Boušek, Ťupa).

Rozhodčí: Souček, Bejček, Svoboda. Vyloučení 5:8. Využití 2:1. Diváků: 1610. Střely na branku 48:42.
Chomutov: Horčička - Ťupa, Chatrnúch, Bombic, Trefný, Kolda, K. Černý, Malinský, Březina - Havlůj, J. Charousek, Šíp - Polodna, Tauš, Kostourek - Boušek, Stehlík, Mikšovic - Hašek, Zika, T. Černý.

Most: Volke - Martínek, Šulc, Szakal, Plaček, Kaltenbock, Nosek, K. Charousek, Kocek - Bednařík, Míka, Antoš - Nekvinda, Oliverius, Kudrna - Nedrda, Pinc, Zaťovič - Suchánek, Postl, Metlička.

SK Kadaň – BK Mladá Boleslav 2:4
Třetiny 0:2, 1:0, 1:2

Góly 0:1 10. Král (Mazanec, Gombár), 0:2 20. Jindra (Král, Mazanec), 1:2 24. Schmidt (Buďa, Kajer), 2:2 54. Fábry (Kajer, Hlubuček), 2:3 55. Eiselt, 2:4 58. Gombár (Sýkora, Jindra).
Rozhodčí: Pešina, Rozlílek, Sichrovský. Vyloučení 10:11. Využití 1:2. Oslabení 0:1. Diváků: 460. Střely na branku 25:36.
Kadaň: Hanuljak - Spitzer, Mašek, Brňák, Schmidt, Pospíšil, Hlubuček, Hlavatý, Chotaš, Fábry, Fink, Chyba, Buďa, Kadlec, Kajer, Pražák, Jan Bauer, Jakub Bauer, Kýhos, Veverka, Hlusička.

Boleslav: Chábera - Richard Bauer, Drábek, Jindra, Lukač, Macháček, Mazánek, Mocek, Sýkora, Král, Gombár, Rumpel, Boháč, Šebesta, Gajovský, Rod, Handlovský, Nouza, Mikulík, Eiselt, Rozsíval.

Příští kolo, středa 16. ledna: Hradec Králové – Chomutov, Kadaň – Vrchlabí.