1. hokejová liga: Chomutov si hravě poradil s Mostem

Chomutov - Hokejisté KLH Chomutov po delší době opět potěšili své fanoušky, na domácím ledě v regionálním derby porazili mostecký Baník 6:2.

10.1.2009

Snímek ze zápasu KLH Chomutov s HC Most.Foto: Deník

První třetinu střelecky dirigoval domácí matador Skořepa, který mezi sedmou a desátou minutou dvěmi přesnými trefami zařídil domácím dvoubrankové vedení.

I ve druhé části byli Chomutovští aktivnějším týmem, hosté mohli děkovat brankáři Sáblíkovi, který Most držel stále ve hře. Hosté se mohli dostat zpět do hry ve 27. minutě, kdy byl v úniku faulován Jan Bauer, rozhodčí nařídil trestné střílení, ale tentýž hráč na domácího Lundella nevyzrál.

Mostečtí uspěli až ve 36. minutě, kdy se z ojedinělého útoku prosadil Vrtek – 2:1.

Naděje mosteckého Baníku ale neměly dlouhého trvání, tři minuty po Vrtkovo trefě vrátil klid do domácích řad obránce Trefný.

Třetí třetina byla ze strany domácích tou nejpovedenější. Mostecký Sáblík musel čelit jednomu chomutovskému útoku za druhým a bylo jen otázkou času, kdy začnou domácí navyšovat skóre.

Ti se pak prosadili mezi 45. a 49. minutou hned třikrát – nejprve úspěšným blafákem uspěl Jíra, po něm milimetrově přesnou tečí Mikšovic a na 6:1 upravoval při vlastním oslabení Bombic.

Pár vteřin po jeho gólu sice snížil mostecký Salač, ale na pohodovém vítězství domácích to už nic nezměnilo.

Definitivní tečku za utkáním pak udělala boxerská vložka v podání domácího Trefného a hostujícího Šinkovice. Chomutovský obránce boxerskou vložku vyhrál vysoko na body, za což byl od rozhodčího odměněn trestem na pět minut a do konce utkání.

KLH Chomutov – HC Baník Most 6:2 (2:0, 1:1, 3:1)

Góly: 7. Skořepa (Hašek, Jeslínek), 10. Skořepa (Grof, Hašek), 39. Trefný (Mikšovic, Hlinka), 45. Jíra (Hlinka), 47. Mikšovic (Pulpán, Jíra), 49. Bombic (Hašek) – 36. Vrtek (Poživil), 50. Salač (Mach). Rozhodčí: Souček – Flegl, Šperl.

Chomutov: Lundell – Ťupa, Grof, Pulpán, Nikolov, Bombic, Trefný, Všetečka – Hašek, Skořepa, Jeslínek – Hlinka, Mikšovic, Jíra – Eiselt, Domin, Míka – Malát, Fábry, Tauš.

Most: Sáblík – K. Charousek, Hlubuček, Poživil, Gýna, Lomička, Černý – Bednařík, Budínský, Zíma – Havlůj, Nedrda, Urban – Vrtek, Jakub Bauer, Jan Bauer – Šinkovič, Salač, Mach.

Autor: Michal Káva

10.1.2009 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Strojírenští kovodělníci 13 000 Kč Strojírenští kovodělníci Strojírenští kovodělníci. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 kč, mzda max. 13500 kč. Volných pracovních míst: 9. Poznámka: Dostavte se k osobnímu jednání vždy v PÁTEK od 10:00 do 13:00 hod. (životopis s sebou), nebo v případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: GBNLGB@gmail.com, nebo volat na tel. č. 603 570 894 a domluvit pohovor, , Místo výkonu práce - Klášterec nad Ohří, , Krátkodobé zaměstnání cizinců podle § 92 zákoníku práce, , Požadujeme - znalost RJ. Pracoviště: Inslav s.r.o. - pracoviště, Pražská, č.p. 690, 431 51 Klášterec nad Ohří 1. Informace: Martin Jiránek, +420 603 570 894. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 21 000 Kč Prodavači v prodejnách. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dělené směny, úvazek: . Mzda min. 21000 kč, mzda max. 23000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: MVP: Chomutov, Otvice 267, __________________________, , Pro maloobchodní prodejnu koberců v Chomutově, OC Otvice-Jirkov, Otvice 267 přijmeme ihned na HPP prodavače. Požadujeme dobrý zdravotní stav, výpis z RT, výhodou praxe v oboru. Nabízíme odpovídající mzdu s možností prémiového ohodnocení, profesní růst, příspěvek na stravné formou stravenek a práci v příjemném kolektivu. Své stručné životopisy spolu s občanskou fotografií zašlete na e-mail personalni@breno.cz , nebo se uchazeč může informovat přímo u vedoucího na prodejně. Vybraní uchazeči pak budou vyrozuměni o dalším postupu.. Pracoviště: Koberce breno, spol. s r.o. - 036 - chomutov, Obchodní zóna, č.p. 268, 431 11 Jirkov 1. Informace: , . Služby - Služby Pedikérka, manikérka 13 400 Kč Manikéři a pedikéři Manikér/ka/pedikér/ka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13400 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Doporučenku ÚP uplatnit u zaměstnavatele po předchozí telefonické domluvě na č.607 877 777 v době Po - Pa od 9,00 - 20,00 hod. (životopis s sebou), , Ostatní zájemci volat a domluvit pohovor na tel.č. 607 877 777 v době Po - Pa od 9,00 - 20,00 hod. (životopis s sebou) nebo zaslat strukturovaný životopis na e-mail: Tuan91@seznam.cz, , Místo výkonu práce - Vinařická 2152, Jirkov. Pracoviště: Att.cv s.r.o., Kadaňská, č.p. 2251, 430 03 Chomutov 3. Informace: Quoc An Dinh, +420 607 877 777. Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 14 800 Kč Číšníci a servírky Číšník/servírka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14800 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Doporučenku ÚP uplatnit u zaměstnavatele po předchozí telefonické domluvě na č. 607 877 777 v době Po - Pa od 9,00 - 20,00 hod. (životopis s sebou), , Ostatní zájemci volat a domluvit pohovor na tel.č. 607 877 777 v době Po - Pa od 9,00 - 20,00 hod. (životopis s sebou) nebo zaslat strukturovaný životopis na e-mail: Tuan91@seznam.cz, , Místo výkonu práce - Hora Svatého Šebestiána 92, , Požadujeme - znalost NJ. Pracoviště: Att.cv s.r.o., Kadaňská, č.p. 2251, 430 03 Chomutov 3. Informace: Quoc An Dinh, +420 607 877 777.

7. kolo baráže: Jihlava - Kladno, David Štich je po litvínovském ataku Trávníčka v pořádku.

Štich posílí obranu Pirátů. „Umí přitvrdit a být nepříjemný,“ ocenil šéf Růžička

Piráti dnes dohrávají odložený zápas s HC Olomouc. Po první třetině je stav 1:0, kdy se v poseldní sekundě 1.třetiny trefil kapitán týmu Michal Vondrka. (6.12.2017)

Chomutov v Olomouci smazal dvougólové manko, ale na body nakonec nedosáhl

Sigma dostala od Baníku výprask, doma stále nebodovala

Potřetí za sebou prohráli olomoučtí fotbalisté ligový zápas na svém stadionu. Po Slavii a Plzni si tři body odvezl také Baník. Sigma od něj dostala čtyři branky, sama dala jedinou. Hrdinou duelu se stal ostravský autor hattricku Dame Diop.

Baumrtová i Franta vylepšili rekordy, ale na medaili to nestačilo

Chomutov - Chomutovští plavci se na mistrovství Evropy v Glasgow předvedli v dobré formě. Simona Baumrtová překonala český rekord na 50 metrů znak a Tomáš Franta vylepšil český rekord na 100 metrů znak dvakrát. Baumrtová si vedle rekordu na 50 metrů znak vybrala i notnou dávku smůly, když ve finále na startu uklouzla.

Chomutovský judista Marek Vopat pojede na mistrovství Evropy

Chomutov – Velký talent juda Marek Vopat z Chomutova si svými výkony na kvalifikačních závodech vybojoval nominaci na mistrovství Evropy, které se letos koná v Sofii v Bulharsku.

FC Chomutov doma nestačil na Sokol Hostouň

Chomutov - Domácí premiéra fotbalistům FC Chomutova nevyšla. I když domácí ve druhém kole Divize B od dvacáté minuty vedli, vedení neudrželi a přišli o všechny body.