A nejde jen o pouhý předprodej, vedení KLH připravilo pro své fanoušky zajímavou nabídku.


„Přichystali jsme pro fanoušky speciální balíček, v jehož ceně budou vstupenky na oba zápasy a klubová šála k tomu,“ říká marketingový manažer KLH Chomutov David Dinda.


A cena? Stopadesát korun!
„V loňském roce se tato akce setkala s velikým ohlasem a při finálových zápasech s Boleslaví panovala parádní atmosféra. Tentokrát to chceme zopakovat už v rámci semifinále, protože série s Brnem bude díky velikému zájmu fanoušků opravdovou lahůdkou prvoligového playoff,“ dodává Dinda.


Za 150 korun tedy fanoušci získají vstupenku na pondělní i úterní zápas a k tomu navíc pletenou klubovou šálu. Akce je limitována na 1000 kusů pletených šal, právo přednostní rezervace mají registrovaní členové Bonus clubu. „Ti si mohou šálu zakoupit i bez vstupenky, zaplatí za ni symbolický jeden bonusový bod a padesátikorunový doplatek,“ přibližuje Dinda to, jak se k šále mohou dostat i permanentkáři.
Předprodej vstupenek startuje dnes ve 14 hodin v pokladnách chomutovského zimního stadionu, ty se zavírají v 17 hodin. Limit vstupenek na jednoho zákazníka je deset kusů.