Od začátku utkání se hrálo ve vysokém tempu a diváci se i přes malý počet gólů měli na co dívat.

Skóre utkání otevřel v osmé minutě klášterecký Hartman, který zužitkoval přihrávku Kotrouše do prostoru mezi kruhy.

V letošní sezoně mají Klášterečtí veliké problémy s druhými třetinami. V nich se vždy dostanou pod tlak a často v nich inkasují hodně gólů. Podobně to začalo i proti Kolínu, který se nastěhoval před Damaškovu branku. Domácí ale nápor hostů ustáli a ve 36. minutě se podruhé v utkání prosadil Hartman.

Tato trefa domácí hokejisty uklidnila a ti v poslední části přidali ještě jednu trefu, v 55. minutě pečetil na konečných 3:0 Novák. Klášterecký gólman Pavel Damašek si připsal první letošní vychytanou nulu.

Kuriozitkou zápasu byl počet vyloučení. Domácí jich měli šest, hosté pouze jednoho jediného, obránce Pohla a to dokonce až ve 48. minutě zápasu!

HC Klášterec nad Ohří – SC Kolínští Kozlové 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

Góly 1:0 8. Hartman, 2:0 36. Hartman (Kotrouš, Řezníček), 3:0 55. Novák (Kocek). Rozhodčí: Bacílek, Gerhart, Sentenský. Vyloučení 6:1. Bez využití. Oslabení 1:0.

Klášterec: Damašek (Studnička) – Řezníček, Spitzer, Palubjak, Zmaškal, Kocek, Loučka, Koblitz, Lang – Kadlec, Buchal, Řepík – Hartman, Kotrouš, Suk – Novák, Novotný, Malát – Moro, Jáchym, Krpenský.

Kolín: Blažek (Kalousek) – Nedral, Pohl, Pýcha, Procházka, Iterký, Protředník,Přibyl, Malý, Pomichálek, Mejzer, Hloušek, Kubát, Skokan Lukáš, Dulovec, Kubišta, Šimoníček, Pospíšil, Skokan Stanislav, Löffelmann, Čtvrtečka.