V první části byli klášterečtí hokejisté o hodně aktivnější než jejich soupeř, ale střelecky se nedokázali prosadit.

Když se v úvodu druhé části konečně prosadil domácí Suk, tak to vypadalo, že se domácí konečně chytili a dokráčí k očekávanému vítězství…
Opak byl ale pravdou, mezi 24. a 46. minutou hosté odskočili na 1:3!

Domácí v závěru zápasu zkusili vybojovat alespoň prodloužení, výsledkem jejich snahy už ale bylo jen snížení necelé dvě minuty před koncem.

HC Klášterec nad Ohří – HC Nymburk 2:3 (0:0, 1:2, 1:1).

Góly 1:0 22. Suk (Novák), 1:1 24. Kříž (Nýč), 1:2 37. Sirotek (Turinský), 1:3 46. Nýč, 2:3 59. Stehlík (Zika, Vrtek).

Klášterec: Damašek – Loučka, Višňák, Pokorný, Řezníček, Znojemský, Satora, Koblitz, Mašek, Panocha, Novák, Suk, Krpenský, Růžek, Zika, Babka, Řepík, Diviš, Stehlík, Vrtek, Kadlec,

Nymburk: Jágr – Kříž, Kaulfus, Kumstát, Krejčík, Zeman, Kos, Sirotek, Nýč, Dvořák, Fišer, Šimek, Martinec, Vondrlík, Turinský, Kadeřábek, Hertl, Dulovec, Toma.

Druhé čtvrtfinálové utkání se hrálo včera, ale skončilo až po uzávěrce této strany.