Hosté přijeli posíleni Fikrtem a Jankových, první z nich ale příliš nezazářil, ukázal se naopak jako největší slabina týmu. Již v šesté minutě zásluhou Řepíka a Suka svítil na světetelné tabuli stav 2:0 a nebylo tedy divu, že si hosté vzali oddechový čas. V minutě následující se hosté dostali do první vážnější akce a hra se do konce třetiny vyrovnala. V polovině utkání to bylo již 4:0, když skórovali Růžek a Novotný. V zápětí se dostali domácí na několik okamžiků pod tlak, kterého využil Jankových, jenž snížil. Ve třetí třetině nejprve snížil Lepka po chybě Damaška, následně po něm ale zvýšil na 6:1 Růžek. Od 52. minuty měli Vlci výhodu několika přesilových her, náležitě toho využili a snížili na konečných 6:4 pro Klášterec.


HC Klášterec nad Ohří – HC Vlci Jablonec nad Nisou 6:4

Třetiny: 2:0, 3:1, 1:3.


Góly: 2. Řepík (Babka, Růžek), 6. Suk (Krpenský), 23. Růžek (Suk), 27. Novotný (Novák), 35. Krpenský (Suk), 42: Růžek (Diviš) - 32. Jankovch (Pavlů), 41. Lepka (Šesták), 47. Šesták (Stehno), 53. Kapička (Pabiška, Špak). Rozhodčí: Zubzanda - Fiala, Havelec.
Klášterec: Damašek - Řezníček, Loučka, Ambrož, Pokorný, Znojemský, Všetečka - Řepík, Kotrouš, Babka - Novák, Novotný, Panocha - SUk, Růžek, Krpenský - Diviš, Šedivý, Freiberg – Černý.