Během úvodních dvou třetin se domácí diváci dočkali jediného gólu v sedmé minutě se o něj postaral berounský Kupec. Na další trefu museli čekat až do začátku druhé části, kdy se Medvědi prosadili podruhé, tentokrát zásluhou Slížka. To už v kadaňské brance stál mladý Štěrba, který v polovině zápasu vystřídal Hanuljaka.


Za stavu 0:2 to s Kadaní nevypadalo nejlépe, ale domácí hokejisté se brzy dočkali snížení na rozdíl jediného gólu, když se ve 45. minutě v přesilové hře trefil Valský.


Kadaňští vrhli všechny své síly do útoku se snahou vyrovnat a v 53. minutě se to povedlo Bouškovi.
Stav 2:2 platil i po závěrečné siréně. Po dohodě se zápas neprodlužoval a hned se jely samostatné nájezdy. Za hosty se gólově prosadili Tvrzník s Mazancem a protože z domácích hráčů dal gól pouze Boušek, vyhráli hosté tento přípravný zápas 3:2.
Další přípravné střetnutí čeká na kadaňské hokejisty v úterý 12. srpna, kdy na jejich led přijede prvoligový nováček, tým Benátek nad Jizerou. V jejich brance možná nastoupí bývalý kadaňský gólman Jiří Stejskal, kterého jeho mateřský Liberec poslal do své farmy v Benátkách.