Kadaň - Vrchlabí

Vrchlabský tým je příjemným překvapením letošní sezony a drží se spolu s Ústím a Brnem v elitní trojici.
Hosté také byli v úvodu zápasu aktivnější, ale hrálo se hodně nepřesně a brankáři příliš práce neměli. Jako první udeřili Vrchlabští, když pohotově dorážel Pajič.

Ve druhé části Kadaňští museli dvakrát dotahovat dvoubrankové manko. Na 0:2 ve vlastním oslabení ze sólového úniku skóroval Látal, půl minuty poté odpověděl přesnou střelou obránce Chmelíř - 1:2. Ten přišel z Chomutova s nulovou bodovou bilancí ze třiceti zápasů, v kadaňském dresu čekal na první trefu do 29. minuty… Tento stav ale platil jen chvíli, hostům totiž rychle vrátil dvoubrankový náskok Krupka. O dvě minuty poté snižoval Kajer - 2:3.

Ve třetí části Kadaň bušila do pevné vrchlabské obrany. Hosté se spíše bránili, ale v 51. minutě ujeli Štrach s Krupkou a Krupka dával na 2:4.
Devět minut před koncem to za tohoto stavu nevypadalo s domácími nejlépe, ale díky veliké bojovnosti dokázali vyrovnat! V 53. minutě snižoval na rozdíl jediného gólu Balázs a v poslední minutě při hře bez brankáře zaslouženě vyrovnal Polanský - 4:4!

Pětiminutové prodloužení bonusový bod nikomu nedalo a rozhodovalo se tak v nájezdech, které se Kadani daří. Z šesti nájezdů uspěl pouze domácí Polanský a Kadaň si tak připsala vítězství 5:4!