Havířov - Chomutov 4:9 (0:3, 2:3, 2:3)

Branky: 24. Varga, 29. Daneček, 44. Škoda, 56. Bokroš - 2. Mikšovic, 13. Kostourek, 15. Chatrnúch, 26. Heinisch, 30. Bombic, 35. Charousek, 47. Freiberg, 55. Kolda, 55. Tauš. Rozhodčí: Hribík - Jureček, Pala. Vyloučení: 7:11, navíc Zdeněk - Ťupa oba 10 min. Využití: 2:2. Diváci: 910.

Domácí hokejisté vstoupili do utkání hodně vlažně. Naopak Chomutov dokázal proměnit každou svou šanci a již po první třetině se dostal do tříbrankového vedení. Ve druhé třetině sice domácí předvedli zlepšenou hru, ale individuální chyby při rozehrávkách dokázali chomutovští potrestat. Po druhé třetině měli hosté již čtyřbrankový náskok. Ve třetí třetině si zkušené mužstvo Chomutova hlídalo svůj náskok a postupně navyšovalo skóre.