Když v závěru druhé části poslal Kadaň do vedení obránce Szakal a v úvodu třetiny působil Chomutov bezzubým dojmem, vkrádala se do domácích řad nervozita. Tu ale brzy rozdmýchal vyrovnávací gól Tauše, tři minuty po něm pak poslal Chomutov znovu do vedení nejlepší hráč zápasu, chomutovský obránce Ťupa a v poslední minutě pak pečetil vítězství domácích Jeslínek - 4:2.

KLH Chomutov - SK Kadaň 4:2 (0:0, 1:2, 3:0)

Góly 1:0 22. Ťupa (Jeslínek, Charousek), 1:1 29. Indra (Kolarz), 1:2 39. Szakal (Višňák), 2:2 46. Tauš (Jíra, Pulpán), 3:2 49. Ťupa (Charousek, Jeslínek), 4:2 60. Jeslínek (Bombic, Charousek).

Rozhodčí: Dvořák, Šmíd, Brejcha. Vyloučení 8:8. Využití 0:1. Diváků: 2122.

Chomutov: Cikánek - Chmelíř, Révay, Pulpán, Toivonen, Ťupa, Bombic, Trefný, Všetečka - Gombár, Skořepa, Míka - Hlinka, Mikšovic, Jíra - Hašek, Charousek, Jeslínek - Malát, Domin, Tauš.

Kadaň: Hanuljak - Szakal, Višňák, Kolarz, Kloz, Mašek, Pospíšil, Kramár, Boguský - Boušek, Šíp, Kajer - Ton, Fink, Zika - Indra, Stehlík, Valský - Kadlec, Rybecký, Derfler.

Příští kolo, pondělí 22. září: HC Slovan Ústečtí Lvi - KLH Chomutov, SK Kadaň - HC Vrchlabí.