Dnes ale hosté zaspali úvod. V 5. minutě si Šíp pohrál s brankářem Orctem a otevřel skóre, v patnácté pak důrazný Kostourek v přesilovce zvýšil. Kladno přepnulo na vyšší obrátky a už o chvíli později Patera v rohu kluziště vybojoval puk a jako na zlatém podnosu ho před bránu naservíroval Bělohlavovi, který snížil.

Ve druhé třetině měli hosté dost šancí na vyrovnání, ale Chomutov výrazně podržel brankář Podolka. Naopak ve 45. minutě po rychlém protiútoku Trefný do odkryté brány opět zvýšil. Závěrečnému tlaku Kladna se pak obětavě hrající domácí celek bez větších obtíží ubránil.

Výsledek - skupina A, 6. kolo:

Chomutov - Kladno 3:1 (2:1 0:0 1:0)

Branky: 5. Šíp, 15. Kostourek, 45. Trefný - 17. Bělohlav. Rozhodčí: Turčan - Vitík, Mašek. Vyloučení: 7:7, navíc Révay (Chomutov) 5 min. a do konce utkání. Využití: 1:0. Diváci: 1100.