Hokejisté Karlových Varů porazili v Tipsport Cupu Chomutov 5:3 a upevnili si vedoucí pozici v tabulce skupiny A. Hosté zůstávají na chvostu, přestože dnešní utkání začali lépe.

Chomutov šel sice ve 12. minutě do vedení trefou Koldy v přesilovce, ale v závěru první třetiny nevyužil čtyřicetivteřinovou přesilovku pět na tři, což se mu vymstilo. V prostřední části hry Energie třemi brankami během jedenácti minut stav otočila.

Také ve třetí dvacetiminutovce zahrozili jako první domácí, když ve 49. minutě trefil Kumstát tyčku, ovšem gólově udeřilo na druhé straně. O tři minuty později hosté snížili na 3:2. Karlovarští však velmi rychle dvěma brankami odpověděli a definitivně potvrdili své vítězství.