Chomutovští se brzy ujali vedení (Jeslínek) a i když hosté bleskově vyrovnali (Vantuch), během chvilky vedli už o dvě branky (Jeslínek, Šíp). Vrchlabí dokázalo i podruhé snížit, když se ve dvojnásobné přesilovce prosadil tečí Vantuch.

Za stavu 3:2 pro Chomutov se hosté ve druhé části pokusili o vyrovnání, ale jejich snahu domácí rázně utnuli. Hned po pár vteřinách hry se totiž prosadil bek Trefný a na tříbrankový rozdíl posléze upravoval Polanský – 5:2.

Vrchlabský Beck sice v polovině zápasu snížil, ale to bylo ze strany hostů vše. Do konce prostřední části se totiž ještě trefil Hašek a za stavu 6:3 už bylo o vítězi prakticky rozhodnuto.

Zápas se pak v klidu dohrál, překvapivě bez očekávaných tvrdých soubojů, na konečných 7:3 v závěru pečetil Gálik a po vítězství 7:3 propukly na chomutovském stadionu postupové oslavy.

KLH Chomutov – HC Vrchlabí 7:3 (3:2, 3:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 5. Jeslínek (Hašek, Bombic), 12. Jeslínek (Charousek, Hašek), 15. Šíp (Černý, Boušek), 21. Trefný (Kostourek, Jíra), 24. Polanský (Domin), 38. Hašek (Charousek, Jeslínek), 51. Gálik (Všetečka , Domin) – 10. Vantuch (Hrach, Brynecký), 19. Vantuch (Rýgl), 28. Beck (Tvrdek, Pajič).

Chomutov: Horčička – Černý, Chatrnůch, Ťupa, Révay, Trefný, Bombic, Všetečka, Kolda – Jíra, Kostourek, Polodna – Mikšovič, Šíp, Boušek – Hašek, Charousek, Jeslínek – Domin, Gálik, Polanský

Vrchlabí: Hylák – Matějíček, Vála, Vomela, Chaloupka, Rýgl, Hrach, – Tvrdek, Pajič, Beck – Horčička, Přeučil, Plodek – Gengel, Vantuch, Jech – Nevyhoštěný, Kováč, Brynecký

Rozhodčí: Šindler, Lacina – Dančišin, Matějček