Kadaň - Beroun


V tomto utkání Kadani o nic nešlo, naopak Beroun potřeboval body a tak to také skončilo…
Hrál se opatrný hokej, přesto se skóre poprvé měnilo už v páté minutě, kdy se v první přesilovce zápasu střelecky prosadil Křesťan. Kadaňští působili ospalým dojmem a berounští Medvědi se díky domácím chybám často dostávali před domácí branku. Díky tomu se také dočkali druhého gólu, který v sedmnácté minutě v další přesilovce vstřelil Appel.


V poslední minutě první části se gólu dočkali i domácí hokejisté a také oni se prosadili v početní výhodě. Gól na 1:2 vstřelil do odkryté branky Chyba.
Do druhé části vlétli Kadaňští aktivněji, ale na berounského gólmana Altrichtera nedokázali vyzrát. Naopak v polovině zápasu se potřetí prosadili hosté. Opět běžela přesilová hra, tentokrát dvojnásobná a na 1:3 upravoval Frolík. Chvíli poté mohl snížit Chyba, ale puk za brankovou čáru nepropasíroval.
V poslední třetině kadaňští hráči hodně tlačili, ale Altrichter své spoluhráče podržel. Až do závěrečné sirény ani jednou neinkasoval a hlavně díky jemu si Medvědi odvezli do svého doupěte cenné tři body, které budou v zápasech o sestup určitě potřebovat.


Brod - Chomutov


Chomutovští hokejisté odjeli do Havlíčkova Brodu bez několika opor, jejichž místo zaujali mladíci nebo náhradníci.
Po několika útočných akcích přišla v deváté minutě pro hosty dost nepříjemná situace. Při jednom ze zákroků se totiž zranil brankář Podolka a do branky musel junior Štěrba.


Když už to vypadalo, že první třetina skončí bez gólů, udeřil chomutovský Polodna - 0:1.
V úvodu druhé části hráli domácí dvojnásobnou přesilovku, ale hosté odolali a v polovině zápasu při své přesilové hře úspěšně dorážel puk do sítě K. Černý - 0:2. Uběhly pouze tři minuty a skóre se měnilo znovu. Tentokrát se červené světlo rozsvítilo za chomutovskou brankou, v další z početních výhod se prosadil Endál.


Zápas byl hodně poznamenám častým vylučováním a díky tomu se hra hodně kouskovala. Hosté mohli vyrovnat v další dvojnásobné přesilovce, ale opět neuspěli a ve 45. minutě rozhodl o vítězství Tauš - 1:3.


V posledních minutách zápasu to ještě na ledě pořádně zajiskřilo. Kostourek po odpískání vystřelil na gólmana a mstícího se obránce poté ještě trefil hokejkou do hlavy. Dostal trest na pět minut plus do konce zápasu, ale ani to domácím k vyrovnání nepomohlo.