Už od úvodního vhazování byli domácí hokejisté aktivnější a na berounského gólmana, bývalého chomutovského, Altrichtera se valil jeden útok za druhým. První gól zápasu vstřelil po nádherné nahrávce Mikšovice přes celé hřiště novic v chomutovském dresu Eiselt, který uspěl povedeným blafákem.

Další šance domácích zůstaly nevyužity, ale ti museli myslet také na zadní vrátka, protože Berounští několikrát dokázali nebezpečně zahrozit a náhradník Cikánek, který zastoupil lehce nachlazeného Lundella, musel být ve střehu.

Chomutovští přidali další gól hned z kraje druhé části, kdy se prosadil Jeslínek. To bylo ale na delší dobu ze strany domácích vše, protože následující útoky domácích ztroskotávali na dobře chytajícím Altrichterovi.

Ten se ve 46. minutě postaral o nevídaný kuriózní moment. Rozhodčí signalizoval vyloučení a Altrichter odjel na střídačku. Rozhodčí ovšem hodlal vyloučit berounského hráče a tak se hrálo bez obou brankářů. K puku se dostal Mikšovic a ten do prázdné berounské branky vstřelil třetí gól.

Tento moment s hosty hodně zacloumal a Altrichter, který mohutně diskutoval s rozhodčími, odešel po dalším rychlém gólu Maláta na střídačku. Jeho náhradník Štelmach držel čisté konto necelé dvě minuty, poté jej překonal svou druhou trefou v zápase Eiselt, který byl po skončení utkání vyhlášen nejlepším hráčem domácích. Ze strany hostů se této pocty dostalo obránci Jaroslavu Nedvědovi.

Za stavu 5:0 bylo o vítězi rozhodnuto a Chomutovští trochu polevili. Díky tomu zkazili Cikánkovi čisté konto, protože v 58. minutě jej po zaváhání obrany prostřelil Křesťan, který tak pečetil na konečných 5:1.

KLH Chomutov – HC Berounští Medvědi 5:1 (1:0, 1:0, 3:1)

Góly: 13. Eiselt (Mikšovic), 21. Jeslínek (Hašek, Bombic), 46. Mikšovic (Jíra), 47. Malát (Domin, Tauš), 49. Eiselt (Jíra, Mikšovic) – 58. Křesťan (Nedvěd). Rozhodčí: Souček, Štofa, Beneš. Vyloučení 7:5. Bez využití. Diváků: 1004.

Chomutov: Cikánek – Všetečka, Nikolov, Bombic, Revay, Trefný, Chmelíř, Višňák – Jeslínek, Skořepa, Hašek – Jíra, Mikšovic, Eiselt – Gombár, Míka, Tauš – Fábry, Domin, Malát.

Beroun: Altrichter – Braniš, Šmach, Malý, Mazanec, Nedvěd, Vaněček, Martinec – Pavel, Horčička P., Slížek, Novotný, Kupec, Křesťan, Vlček, Besser, Sýkora, Kica, Vejvoda, Hlusička.