KLH Chomutov - HC Rebel Havlíčkův Brod 4:2 (2:1,1:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 5.Jíra(Hlinka),16.Domin(Trefný,Polanský), 25.Toivonen(Charousek, Hašek),52.Hašek(Charousek,Jeslínek) -9.Borovanský(Martinka),23.Svoboda(Třetina) . Rozhodčí: Šindler - Brejcha, Rozlílek . Vyloučení: 9:6 . Využití: 1:2 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 1496 . Střely na branku: . Průběh utkání: 1:0,1:1,2:1.2:2,4:2.

KLH Chomutov: Lundell(Cikánek) - Chmelíř, Révay, Pulpán, Toivonen, Rutta, Bombic, Trefný, Všetečka - Gombár, Skořepa, Míka - Hlinka, Polanský, Jíra - Hašek, Charousek, Jeslínek - Fábry, Domin, Tauš

HC Rebel Havlíčkův Brod: Furch(Suchan) - Vyhlídal, Špelda, Šulc, Hadrava, Jelínek, Soldán, Martinka, Němec - Endál, Borovanský, Kraučuk -Křišťan, Třetina, Holec -Němec, Rusnák, Svoboda - Ondraček, Varga, Wurm