Nejvíce z nich se jich týkalo jeho momentálního zdravotního stavu, protože v současné době se Boušek teprve pozvolna zapojuje do tréninku po nepříjemném zranění ramena, které si způsobil v Havlíčkově Brodě.


“Tento týden to ještě nepůjde, ale od toho příštího už bych rád nastoupil,“ říká jeden z nejproduktivnějších hráčů novodobé historie chomutovského hokeje.
Jelikož Chomutov má za sebou vydařené utkání, v němž vyhrál 2:1 po samostatných nájezdech ve vyprodaném brněnském Rondu, připojili se do online diskuze i příznivci brněnské Komety. Jeden z nich se ptal i na případný přestup do Komety. „Mám platnou smlouvu v Chomutově a chtěl bych s ním postoupit do extraligy. Dokud mne bude Chomutov chtít, tak by se mi nikam přestupovat nechtělo,“ zkrotil Boušek přání brněnských fanoušků.


Řadu chomutovských příznivců samozřejmě zajímaly ambice na vysněný postup do extraligy. „V síle mužstva je možný postup do extraligy, ale baráž je strašně zákeřná. Kádr by se pak musel i vhodně doplnit, aby v nejvyšší soutěži nedělal ostudu jako poslední roky tým Vsetína,“ přibližuje Ladislav Boušek ambice KLH. „Baráž je nespravedlivý nesmysl. Měl by automaticky postupovat vítěz první ligy a sestupovat poslední z extraligy. Nabírat po náročném play off síly proti odpočatému extraligistovi je nesmírně těžké,“ dodává k ošemetné baráži.

 

 

 


Zajímavým příspěvkem bylo to, zda by mohl Boušek sestavit ideální pětku spoluhráčů, se kterými za ty dlouhé roky v chomutovském dresu nastupoval. „Co se týče útoku, tak mám jasno. Sezona s Jirkou Gombárem a Kamilem Koláčkem byla po herní stránce i radosti ze hry asi nejlepší. V obraně se protočilo hodně hráčů, ale tehdy nám to hodně klapalo s Martinem Ťupou.“
V odpovědích jsme nakoukli i do šatny chomutovského týmu. „Co se týče party, ta je opět bezvadná. A srandičky? Každý se trefuje do každého, takové to zdravé vtipkování je po celé kabině,“ říká Boušek a k otázce kdo je v kabině hlavním tahounem dodává: „Co se týče povzbuzování a hecování, tak myslím, že to táhnu já s Radkem Šípem.“


CELÝ ONLINE ROZHOVOR ZDE