Od úvodu se domácí tlačili před branku hostů a snažili se co nejvíce střílet. To potvrdil ve třetí vteřině Kadlec, kterého Štěrba vychytal. V čase 1:52 se již domácí fanoušci mohli radovat, skóre otevřel Řepík. Roudnice se snažila svou aktivitou o vyrovnání, ale domácí byli i nadále lepší a velice nebezpeční v zakončení. Druhý domácí gól přidal v páté minutě opět Řepík, kterému přihrávali Novotný s Jáchymem. Roudnice se do první vážné šance dostala až v šesté minutě, ale Damašek byl pozorný. V 15. minutě se dostal do samostatného úniku Kadlec a suverénně zavěsil. O pár minut později byl vyloučen domácí Novák, tato možnost však zůstala nevyužita. Jedinou šanci měl Žemlička, ale jeho střelu mezi betony gólman vychytal.

Do druhé třetiny nastoupil Klášterec opět velmi dobře a hned po 29 vteřinách se střelecky prosadil Kadlec. Hra se začala pomalu vyrovnávat a i Roudnice se postupně dostávala do dobrých příležitostí. Naději na zvrat ve skóre přinesla ve 28. minutě střela Sailera. O tři minuty později při vlastním oslabení prokličkoval obranou domácích Tomáš Novák a prostřelil Damaška. Klášterečtí byli zaskočeni a měli problémy s vlastní rozehrávkou. Při vyloučení Sailera to byla Roudnice, která měla velkou šanci skórovat. Zuziak ujel při oslabení, vystřelil a puk se odrazil z branky ven. Rozhodčí však branku neuznal a vzal tak hostujícmu týmu velkou šanci na návrat do zápasu.

V 44. minutě domácí upravili na 5:2, když za záda gólmana dorazil puk Kotrouš. Na druhé straně se uvolnil Žemlička v útočném pásmu a domácí si museli k jeho zastavení pomocí faulem. Přesilová hra Roudnici nevyšla, takže skóre se neměnilo. Více než hokej bylo k vidění časté vylučování na obou stranách. Z těchto momentů vybočila pouze gólová střela Mikloviče, kterému přihrával Kadlec. V poslední minutě měl ještě dobrou příležitost Řezníček, ale jeho pokus se neujal.

Klášterec – Roudnice 6:2

Branky a asistence: 2. Řepík (O. Novák), 5. Řepík (Novotný, Jáchym), 15. Kadlec (Řezníček), 21. Kadlec (Kotrouš, Řepík), 33. Kotrouš (Kadlec), 54. Miklovič (Kadlec) – 28. Sailer (T. Novák), 31. T. Novák (Sailer). Vyloučení: 7:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Třetiny: 3:0, 1:2, 2:0. Rozhodčí: Vojtěchovský – Podracký, Vlasjuk.

Roudnice: Štěrba (Davídek) – Zenk, Kohoutek, Woš, Kala, Brožovský, Kaplan – J. Novák, Zuziak, Žemlička – Szakal, T. Novák, Sailer – Krastenics, Jeschke.