Góly si hosté rovnoměrně rozložili do celého zápasu, kdy v každé třetině se prosadili dvakrát. Ve druhém zápase za sebou skóroval veterán Viktor Hübl. Dvě branky pak dával David Putz.

„Dneska jsme byli spokojení. Samozřejmě tam měli šance, ale Martin Altrichter byl v bráně skvělý. Takže velká spokojenost," řekl chomutovský kouč Petr Martínek.

"Chomutov je jasný favorit na postup do Chance ligy. My máme úplně nový mančaft, dá se říct. Odešlo nám čtrnáct hráčů, takže se to od srpna snažíme dát dohromady. A uvidíme, jak to půjde dál. Vyspíme se z toho a ve středu nás čeká další zápas, s Hronovem. Nevěšíme hlavy a budeme pracovat dál," řekl letňanský Ondřej Poul.

Trenér chomutovských Levhartic Pavel Staněk.
Cíle máme vysoké, ale do sezóny jdeme s pokorou, říká kouč Levhartic Staněk

Letňany - Piráti Chomutov 1:6 (0:2, 0:2, 1:2)

Branky a nahrávky: 47. Korčák (Pšenička) – 8. Eret (Zajíček, Kostourek), 15. Hübl (Lukeš, Březák), 22. Záruba (Zajíček, Seemann), 35. Havel (M. Tůma, Váchal), 49. Putz (Jouza, M. Tůma), 57. Putz.

HC Letci Letňany: Nečas (J. Němeček) – L. Chalupa, Fiala, D. Němeček, Niko, Drtina, Hamšík, Gurjevskij – Ducháč, Uhlík, Sklenář – Poppel, Mrňa, Labuzík – Pšenička, Jobánek, Mácha – Theimer, Hájek, Korčák.

Piráti Chomutov: Altrichter (A. Horák) – Kadeřávek, Březák, Seemann, Záruba, Havel, Váchal, Hynek – Lukeš, Hübl, T. Svoboda – Kostourek, Eret, Zajíček – Mála, Koblížek, Chrpa – M. Tůma, Putz, Jouza.

Ilustrační foto.
Kam za fotbalem: Ústecká Arma hraje konečně doma. V derby hostí Teplice