Hodně se jich točilo okolo kritiky, která se na trenérovu hlavu v poslední době valí. Řada fanoušků v rozhovoru Pešoutovi spílala, někteří ho přímo vyzývali k odchodu. Nelíbí se jim hlavně hra jejich týmu. "Nic proti, ale pro ten potenciál na ledě, za ty hříšný prachy co se strčily do hráčů před sezónou, bohužel není pod vaším vedením vidět," kritizoval například fanoušek pod nickem Tomáš.

Ale pěkná řádka fandů se naopak za trenéra postavila. "Nenechte se vyprovokovat hrstkou rádoby fanoušků. Máme silný tým a v PO se musíme poprat," napsal například člověk s přezdívkou fanda. Podobných vzkazů byla celá řada.

Otázky ale směřovaly i k novým posilám, chomutovským hráčům hrajícím v Kadani, taktice… Na všechny Martin Pešout odpověděl. Přestože původně slíbil zůstat v redakci jen do šesté hodiny, aby odpověděl opravdu na všechny dotazy, zůstal v redakci ještě o půl hodiny déle.


Celý on-line rozhovor Pešouta s fanoušky

(řazeno od poslední otázky směrem dolů k nejstarší)


Je pěkné že neustále uvádíte onu sérii bez proher na ledě soupeřů ale nějak zapomínáte vždy dodat, že běhen této série venku jsme doma prohráli ve třech či čtyřech utkáních. Mě osobně vaše snaha všechno okecat - zranění hráčů, počet střel, kdy upřímně kolik z nich je takových které opravdu hrozí gólem?, a další perličky včetně vašeho nejnovějšího triumfu v případě že v PO ostudně vypadneme a to snaha shodit již předem případný neúspěch na malou podporu diváků nahání hrůzu. Děkuji

Jiří, dnes 17:29
Odpověď vložena: dnes 18:33

Již jsem přiznal, že domácí utkání nebyly vždy ideální. Jestli berete fakt, že jsme dva a půl měsíce nastupovali bez 4-7 klíčových hráčů jako okecávání a výmluvy, tak nemá cenu vám to vymlouvat. Zkuste si představit, že by tohle postihlo jiné mužstvo, my se s tím prali a v té době prohráli jen tři utkání a všechna 3:2. Souhlasím, že je smutné, že to bylo zrovna doma.


Dobrý večer, vše nejlepší do konce sezony,teď nemá cenu nic měnit,jen styl hry,který se uměl i za Vás v letošní sezoně. Jde o turnaj v Tipsportkapu,kde zápas se Slavií doma byl ten,který jsem si představoval po většinu sezony. Samozřejmě,že po každé to ani vyjít nemůže,ale jde to. Hra líbivá a,útočná a lahodící oku diváka. Přeji,ať se dostaneme co nejvíše,kdyby se splnil cíl,jediné dobře,protože chomutovský hokej by si to zasloužil a nejen za poslední léta,ale i ta minulá. Děkuji. Klidný večer.

Rudolf, dnes 17:27
Odpověď vložena: dnes 18:30

Po takových útocích si asi každý představí, že moc klidný večer mít nebudu. Ale děkuji za přání.


Přeji Vám hodně štěstí.Nenechte se vyprovokovat hrstkou rádoby fanoušků.Máme silný tým a v PO se musíme poprat.

fanda, dnes 17:26
Odpověď vložena: dnes 18:29

Určitě se popereme, děkujeme za podporu.


Jak byste oslavil postup do extraligy?

KLHalacek, dnes 17:25
Odpověď vložena: dnes 18:29

Sedl bych si stranou a pozoroval v klidu vše z povzdálí. Nervy mám totiž jenom jedny - asi jako každý člověk.


Dobrý den, v minulé sezoně jsme k 42 kolu měli 9 porážek, nyní máme 11, vzhledem k posílení týmu a k situaci kdy jsme minulý rok hráli druhou část soutěže ve kvalitnější české skupině a tedy s potencionálně silnějšími soupeři, divíte se divákům že se bojí nejen o atraktivní hokej ale i o vámi slibovaná vítězství?

Jiří, dnes 17:23
Odpověď vložena: dnes 18:27

Loňské mužstvo bylo dlouhodobě stabilizované, letošní je více jak z poloviny nové. Fanoušky chápu, ale ať věří, že stále pracujeme na sto procent, aby se vše zlepšilo a zúročilo v play off.


nevím jak to Vy vidíte ze své pozice na střídačce,vezměte situaci která se opakuje v každém zápase několikrát.Domin zaveze puk za branku ,setřese obránce což ho stojí mnoho fyz.sil ale před brankou nikdo není,nemá komu přihrát a tak to vypadá jak když to kdysi komentoval slovenský komentátor Polák"hráčí krůží,krůží maju chuť ale straťja puk"Berte toto s nadsázkou.přeju hodně úspěchů.

fanda KLH, dnes 17:21
Odpověď vložena: dnes 18:25

Váš postřeh je dobrý. V tréninku to celkem vychází, ale v zápase se Dominovo přednosti zatím plně využít nedaří.


Dobry den. Mate jeste vyhledlou nejakou posilu a zkusite ziskat jeste jednoho golmana kdyby nahodou se neco stalo Lundellovi a Cikanek nemel formu nebo aby mel nekoho za sebou na PO? Budete chtit jako kazdou sezonu na PO urvat do Cv Polanskeho? Dekuji at se dari a hra se postupne lepsi … Nekdy priste treba v ELH

Misak, dnes 17:20
Odpověď vložena: dnes 18:24

Posily i gólmana do rezervy sháníme.


Dobrý den, chtěl bych se zeptat proč v Chomutově dále nehrají hráči Boušek a Révay. Myslím si že do kádru patří a v Kadani podávají dobré výkony. Dále si myslím, že tito dva hráči by byli v současné době pro chomutovský kádr přínosem. Počítáte s nimi pro play-off? Děkuji předem za odpověď.

L.Janovský, dnes 17:20
Odpověď vložena: dnes 18:23

Nechci předbíhat, dokud Kadaň nebude zachráněna.


Dobrý den trenére. Já asi jako jeden z posledních Vám věřím že nás dokážete protlačit do ELH :-) . Tak doufám, že se nám to konečně povede. Asi každý si všiml, že nás trochu trápí udržet vedení v posledních zápasech tak doufám, že se Vám to povede do PO vylepšit stejně jako přesilovky ty nám taky moc nejdou. Jinak Vám přeju hodně štestí ve Vaší trenérské práci, věrné a fandící fanoušky. Fanoušek KLH

Burgau , dnes 17:18
Odpověď vložena: dnes 18:22

Děkuji. Víme to i my a pracujeme na tom, abychom takové hrubé chyby jako v Havířově a doma s Jihlavou, kdy jsme dovolili soupeři vyrovnat, příště nedělali.


Pane Pešoute - pokud nevyhrajeme 1. ligu, nemyslím baráž to je už o něčem jiném ale myslím opravdu finále první ligy - odstoupíte? Rozumíte neptám se jestli dáte k dispozici svojí funkci ale jestli opravdu skončíte?

Jiří, dnes 17:17
Odpověď vložena: dnes 18:21

Nechtějte mne tlačit do něčeho, co jen vyvolá další polemiku a tlak na mne i na mužstvo.


Takže je asi všechno v nejlepším pořádku-chce se mi z Vás brečet.

Jirka, dnes 17:16
Odpověď vložena: dnes 18:20

Určitě není a nikdo z nás to nikdy neřekl.


Rád jste dával na podzim za příklad MB v minulé sezoně, kdy podle vás celý podzim byla v pozadí a teprve po novém roce se vyhoupli na první místo? Kdy se tedy my dostaneme na to první místo?

Jiří, dnes 17:15
Odpověď vložena: dnes 18:19

Doufám, že koncem března. A děláme pro to vše.


Dobrý den!! Trenére, chtěla jsem se jen zeptat co Pavel Mošna? Je s ním pořád ještě taková sranda? Pozdravujte ho a ať se vše povede podle vašich představ!!

Terka, dnes 17:15
Odpověď vložena: dnes 18:19

Určitě je, děkujeme za přání


brej večír.. Doneslo se mi, že jste prý chtěl bloknout diskuzní forum na klubovém webu, co je na tom pravdy? a jaký si myslíte, že by to mělo ohlas mezi fanoušky?

Fantomas, dnes 17:12
Odpověď vložena: dnes 18:18

Klidně se zeptejte Davida Dindy, že jsem nikdy nic takového z pusy nevypustil a v hlavě jsem to nikdy ani neměl.


Dobry den, preji do zbytku sezony pevne nervy. Tech radobyfanousku, kteri o zapasech neustale krici Pesout ven si, pokud to je mozne, nevsimejte. Nikdy nic v hokeji ani jinem kolektivnim sportu nedokazali a umi jenom kritizovat. Nenechte se odradit. Verim, ze se v play - off ukaze sila Chomutova…

pavel, dnes 17:11
Odpověď vložena: dnes 18:17

Děkuji, snad i oni pochopí, že neříkám hráčům aby nedávali góly, nenahrávali si, jenom nahazovali, nestříleli v přesilovkách a nechávali si dávat góly.


Když si tak rád hrajete s čísly? Jste si vědom, že z posledních šesti zápasů jsme za tři body uhrály jen dva zápasy?

Jiří, dnes 17:11
Odpověď vložena: dnes 18:14

Ano, ale právě proto, že hra nebyla ideální jsme rádi, že jsme dokázali vyhrát alespoň na penalty neboť v blížícím se play off se bude hrát pouze na vítězství a ne na body.


Dobrý den pane pešoute.Budou ještě nějaké posili ze zahraničí??nebo z Extraligy??děkuju za odpoveď.Jinak přeju hodně štěstí a doufam že trenér KLH budete ještě dlouho

Kuba, dnes 17:11
Odpověď vložena: dnes 18:13

Posily budou domácí. Děkuji za přání


Dobrý den, proč jste požadoval uzavření fóra na stránkách KLH? děkuji za odpověď

Jiří , dnes 17:09
Odpověď vložena: dnes 18:12

Nic takového jsem nepožadoval.


Dobrý den všichni diskutujou o vašem odchodu je na tom něco pravdy????At se daří

Panny, dnes 17:09
Odpověď vložena: dnes 18:11

Doufám že ne. Díky za přání.


Dobrý večer pane Pešoute. V první řadě Vám chci říci,aby jste se Vy ani hráči nenechali rozhodit některými dutohlavci před rozhodující částí sezony! Zajímalo by mne která z posil Vás osobně zklamala. Hodně štěstí a pevné nervy!

Libor, dnes 17:08
Odpověď vložena: dnes 18:11

Myslím že hodnocení by bylo předčasné, nechme ho až po sezoně. Děkuji za přání


Zdravím tě Martine. Venku je jak říkáš naše hra lepší takže pokud zejtra nezískáme 3 body, zaplatíš mi jízdenku???

Tvůj bratr Martine, dnes 17:04
Odpověď vložena: dnes 18:10

Naplánovat nejde nic, ale beru to :)


Doufám, že zítra vyhrajete ! jedu se na Vás kouknout :-)

Venca , dnes 17:02
Odpověď vložena: dnes 18:09

Doufejme, že vás nezklameme. Díky za podporu.


Dobrý podvečer, Jaký typ hráče zatím v Chomutově postrádáte?

K-L-H, dnes 17:00
Odpověď vložena: dnes 18:09

Střelce, který by dokázal dát 40 gólů za sezonu.


dobrý den,myslím si že jste dobrý kouč a že někteří fandové volají ,Pešout ven,,tak jsou to bl-bci protože fandi jak říkáte potřebujeme v boji play off přijdou nějácí útočníci??

jan skuba, dnes 17:00
Odpověď vložena: dnes 18:08

Chtěl bych říct, že bez fanoušků, kteří by za námi nestáli v play off, bychom už teď neměli šanci. Jednáme o dvou útočnících.


Dobrý podvečer. Držím palce Vám i nám! Kouči, nechtěl byste uspořádat simultální utkání a v něm nechat koučovat vybraného fanouška z řad těch "velmi nespokojených" a sám si stoupnout do hlediště??? ;o))

Martin Stahl, dnes 16:59
Odpověď vložena: dnes 18:07

Díky za odlehčení atmosféry, mohlo by to být zajímavé.


Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat, jak chcete uspět se silnými soupeři. Pořád zde vykládáte, že sem slabší soupeři jezdí bránit, ale když sem přijede soupeř silnější, vy stejně nemáte co hrát. Většinou vás soupeř přehrává a tým se probudí v posledních chvílích třetí třetiny. Chtěl bych porovnání ještě s Ústím - jak by tento tým dopadl, ale dle mého názoru by neuspěl. Chybí kombinace, tlak do brány, bojovnost a hlavně SRDÍČKO. Zapracujte prosím na tom a přeji mnoho zdaru a úspěchu v PO. Děkuji za odpověď

Pavel Mohelník, dnes 16:56
Odpověď vložena: dnes 18:06

V zápase s Brnem jsme soupeře jednoznačně přestříleli, stejně jako v utkání s Ústím. Hráče znám a věřte mi, že srdce mají. Děkujeme za přání.


Dobrý den trenére. Já asi jako jeden z posledních Vám věřím že nás dokážete protlačit do ELH :-) . Tak doufám, že se nám to konečně povede. Asi každý si všiml, že nás trochu trápí udržet vedení v posledních zápasech tak doufám, že se Vám to povede do PO vylepšit stejně jako přesilovky ty nám taky moc nejdou. Jinak Vám přeju hodně štestí ve Vaší trenérské práci, věrné a fandící fanoušky. Fanoušek KLH

Burgau , dnes 16:56
Odpověď vložena: dnes 18:04

Děkuji za přání.


Dobry den,jaky obrance vas letos nejvice potesil?dekuji

Pavel, dnes 16:54
Odpověď vložena: dnes 18:04

V úvodu sezony určitě forma Pulpána, věřím, že se do ní opět brzo dostane.


Ještě jeden dotaz. Čím to je, že se na tým Komety nedokážete pořádně připravit. O motivaci nepochybuji, a taky si myslím, že nervozita za tím taky nebude. Přeci jen nemáme mužstvo plné zajíčků. Nedaří se Vám najít na ně správný recept???? Je mi jasný, že o slabinách našeho klubu se tu bavit nemůžeme. Jak se Vám zatím líbí příchozí posily Nikolov s Grofem a jak často byste rád využíval s Třince Korhoně???

Martin, dnes 16:51
Odpověď vložena: dnes 18:03

Není to o receptu. První utkání v Brně se nám nepovedlo, ve druhém zachytal fantasticky Hylák a ve třetím jsme dokázali srovnat z 1:4 na 4:4. Nikolov s Grofem mají zatím stejný problém jako měli v úvodu ostatní hráči, kteří k nám přišli z extraligy. Ale věříme jim a jejich předpoklady pro extraligu určitě jsou.


Dobrý den, představte si, že byste se mohl vrátit do doby přípravných zápasů. Udělal byste něco jinak? Vážím si Vás za to, že jste nezatrpkl a snažíte se komunikovat s fanoušky. Držím Vám palce.

Fanda, dnes 16:50
Odpověď vložena: dnes 18:01

Asi bychom možná zařadili 2-3 utkání s prvoligovými soupeři neboť nám mezi šestým a desátým kolem unikly čtyři zápasy, zřejmě z důvodu toho, že jsme se nedokázali první lize přizpůsobit od prvního kola.


dobrý den, pořád dokola říkáte že se nás všichni bojí, že to ubrání na červené at. ale nějak vám uniká že oni nám tak nějak vždycky dají góly…mužstvo typu KLH musí soupeře alespoň přebruslit a ne si nechat vnutit jejich hru…a ještě jedna poznámka většinu fandú KLH nemrzí že se prohraje ale předvedená hra…je bez šťávy ,bez myšlenky,bez systému,divák má právo být nespokojený…hokej je snad i pro diváky…nebo ne…?

jiří, dnes 16:49
Odpověď vložena: dnes 18:00

Určitě hrajeme pro diváky. Nikdo z nás neřekl, že se nám naše hra v některých utkáních doma líbila.


Dobrý den.Pane Pešout chodím na hokej už dost dlouho a je pravda že jsem tady takovédle výkony ještě neviděl.Ale já stále věřím,že se to zlomí a v play off to bude jiný.Mrzí mě to ,že když se vyhrávalo lidi Vás potporovali a teď skandují Pešout ven.Já vám i celýmu týmu stále věřim a držem palce :-)

honzajs, dnes 16:49
Odpověď vložena: dnes 17:59

Děkuji já i celé mužstvo za podporu.


Dobrý den.Co je s M.Toiovnenem a chtěl bych vědět co je pravdy na tom,že koupíme licenci na ELH od Znojma?

Belly, dnes 16:46
Odpověď vložena: dnes 17:58

Má natržený přitahovač na pravé noze. K odkoupení licence se nevyjadřuji.


Dobrý den, mám pár dotazů,takže za a) proč říkáte,že třeba prohrajete kvůli tomu že oni jen brání proč vy se nepřispůsobíte hře ostatních ? za b) proč by mě zajímalo koho stáhnete s Kadaně :) za c) podle mě jak říká plno lidí že jste k nám přivedl MH (mez.hokej) je blbost samozřejmě se hraje jen trošku co řekne trenér ale nedá se hrát jedna taktika…alespon podle mých sportů … a za d) doufám a stále věřim že postoupíme …jestli en ted pak tomu už nevěřim ted máme zatim nejlepší kádr a nabouchanej hvězdama a na závěr jedna nepříjemná otázka …co říkáte na Lundella? proč tam radči nedáte někoho z ELH myslim si že je to golman kterej podrží ale ne vždy pár zápasů vychytal pěkně ale je to možná obranou to nevim děkuji za odpověd

Bazi, dnes 16:46
Odpověď vložena: dnes 17:58

a) v novém roce se o to snažíme a daleko víc se zaměřujeme na obranu. Ta v play off vždy rozhoduje. Bohužel je to zase na úkor ofenzívy. b) všechny, kteří tam odešli a dva navíc. c) mezinárodní hokej neexistuje. Existuje český a rádi bychom tam zapojili prvky, které jsou účinné na mezinárodní scéně Na Lundella jsme před sezonou vsadili jako na jedničku a kromě 2-3 zápasů podává stabilní výkony.


Myslím,že máme nejlepší mančaft za působení v 1. lize.Kolik hráčů ze současné soupisky tu bude působit v příští sezoně v případě nepostoupení.Držte se !!!

jirka cv., dnes 16:46
Odpověď vložena: dnes 17:55

Kdybychom ho letos neměli, Ústí ani Brnu bychom konkurovat nemohli. Uznejme už konečně někdo, že máme proti sobě velmi silné soupeře. Devadesát procent hráčů má smlouvu i na příští sezonu. Už před sezonou jsme si jasně řekli, že nechceme aby play off hráli hráči, kteří nemají smlouvu na příští sezonu, jako tomu bylo loni. A že mužstvo budeme budovat do budoucna a ne jenom pro jednu sezonu.


Co říkáte na výkony Toivonena.Myslím si,že tvrdá střela je dost málo.

Josef, dnes 16:45
Odpověď vložena: dnes 17:53

Bohužel musím souhlasit. Jeho forma před zraněním nebyla dobrá.


Dobrý den pane Pešoute,jaký ste měl záměr s brankářem Sáblíkem?Počítal ste sním na post dvojky pro play-off?

Aleš, dnes 16:44
Odpověď vložena: dnes 17:52

Ano, počítal. Bohužel jsme od toho záměru musel ustoupit.


Co chcete dělat s takovou hrou v extralize?

Jirka, dnes 16:42
Odpověď vložena: dnes 17:51

Určitě se nám bude hrát líp, stejně jako se nám hrálo v Tipsport cupu.


Jetli chcete uspět, vemte zpět Charouska a Bouška.Jinak je to mrtvý…jste trenér,dupněte si…Takovej Tauš, Fábry,Malát,snad chcete mít příští rok práci ne?Každej v životě udělal kopanec.Nejlepší pro sportovce je, když dostane DRUHOU ŠANCI.

VT VTJ Chomutov, dnes 16:42
Odpověď vložena: dnes 17:50

S druhou šancí souhlasím, ale nesmí být už třetí.


těšíte se až dostanete v Brně sodovku?

Banan93, dnes 16:41
Odpověď vložena: dnes 17:49

Věříme, že konečně Kometu porazíme.


Pane Pešoute Vaše statistiky jsou velmi zkreslené,zkuste si spočítat body a góly mezi první šeskou a uvidíte ten rozdíl.Doufám,že v play off to bude opačně!Děkuji

Václav, dnes 16:40
Odpověď vložena: dnes 17:49

Už jsme to počítali mezi první čtyřkou a jsme druzí. V posledních čtyřech utkáních silné čtyřky v prosinci jsme dokonce první. My 4 body, Ústí a Vrchlabí 3, Brno 2.


nemám ani tak dotaz jak spíš malou připomínku: v týmu citelně chybí ti hráči, které jste poslal do Kadaně…

JoeCV, dnes 16:39
Odpověď vložena: dnes 17:48

Hráče jsem tam musel poslat z rozhodnutí vedení.


Dobry, den chtel jsem se jen optat jaky mate vztah k Chomutovu. A jak Vas mame brat kdyz po nekolik let se tu hral pohledny hokej a najednou se nato neda divat? To zkousite co vydrzime my fanousci? A prijde normalni na stridacce stat se zalozenyma rukama a neudilet pokyny?Vyhecovat behem zapasu kluky a nebo je povzbudit? Prijde mi ze na lavicce stojite nad hraci nez aby jste sesel k nim a byl soucasti tymu .. Prijde mi to opravdu jako kdyby jste byl opravdu jen trener a ne soucast tymu a Chomutova .. dekuji za reakci Jarousek

Jarousek, dnes 16:37
Odpověď vložena: dnes 17:46

Kdybych neměl Chomutov rád, nikdy bych zde nepůsobil. Spoustu lidí jsem znal již před svým příchodem. V úvodu sezony jsem na hráče řval až příliš a bylo mi to vyčítáno. Je lepší je nechat trochu v klidu a emoce si nechat na přestávky do kabiny. Nicméně velké chyby vytýkám ihned.


Kdy odpovíte na otázky na webu KLH ve Vaší sekci? Děkuji

Miroslav , dnes 16:36
Odpověď vložena: dnes 17:44

Po neděli.


Dobrý den. Přeji Vám hodně štěstí a doufám, že se nijak nenecháte urazit od nespokojených fanoušků a budete dělat svoji práci pořád stejně -> nebo lépe :-). Jinak by mě zajímalo co byste měl v plánu udělat s týmem po případném postupu do ELH. Díky a přeji hodně úspěchů.

Stocedo, dnes 16:35
Odpověď vložena: dnes 17:44

V mé práci s tím člověk musí počítat. Na chomutovské fanoušky se nikdy neurazím, viděl jsem je brečet po loňském finále a vše co se následně udělalo se dělá pro ně. Že to nejde jak jsme si všichni představovali, víme my sami nejlíp. Ale věřte nám, děláme vše pro to, abychom chyby a nedostatky které nás trápí, odstranili. Bohužel to není práce na jedno odpoledne. Posily byly brány pro to, aby nejen pomohly k postupu, ale mohly i v extralize působit. Jsem přesvědčen, že mužstvo po kosmetických změnách by extraligu hrát mohlo.


trenére, co posily…s hráči z Kadaně z pohledu fanouška víceméně počítám, nechci slyšet to co jste už řekl…CHCI KONKRÉTNÍ odpověď, i když ta asi nepřijde takže si to mohu jen PŘÁT..jedná se s nějakým hráčem či hráči z extraligy?

tommy84, dnes 16:34
Odpověď vložena: dnes 17:41

Ano, jednáme s 2-3 hráči. Bohužel jména prozradit nemohu.


Dobrý den pane Pšoute.Nejdříve bych se chtěl zeptat proč se nám tedka přestalo dařit ???.Pak bych se chtěl zeptat kolik hráčů by k nám mohlo do play-off přijít.A chtěl bych vám tím říci že za vámi stojím a ty protesty byli uplně zbytečné fandím vám a držte se nebudete to mít jednoduché.

Petr , dnes 16:34
Odpověď vložena: dnes 17:39

Po sérii úspěšných zápasů v prosinci jsme opět o vánocích tvrdě trénovali neboť to byla poslední příležitost k přípravě na play off. Navíc se dostavily velké mrazy a v nich hokej, nejenom náš, ale i extraligový, nevypadá právě dobře. Zeptejte se hráčů, jak se jim hraje při mínus deseti stupních. Navíc se hrálo od 3. ledna takřka obden a před zápasem s Jihlavou jsme přijeli z Havířova v půl čtvrté ráno. Samozřejmě že některé naše výkony nebyly dobré, ale určitě jsme to hráčům vytkli a pracujeme na tom, aby se to do play off vše zlepšilo.


Dobry den pane Pešoute,včera jsem se dočetl v denniku sport o tom že Chomutov ma zajem o Radka Dudu.Co si myslite o tomto hrači a jakou by byl posilou pro Chomutov?Ja si každopádně myslím že by hlavně přišlo více divaku na stadion aby videli Radka.A jaka je pravdepodobnost ze by se tento transfer uskutečnil?Děkuji za odpověd

Lukas Vostry, dnes 16:33
Odpověď vložena: dnes 17:37

S Radkem jsme jednali již před sezonou, v květnu, ale rozhodl se pro Budějovice. Pro nás by byl určitě svým důrazem posilou. O pravděpodobnosti nemohu mluvit.


Jaký druh žvýkaček žvýkáte?????

jarmil, dnes 16:32
Odpověď vložena: dnes 17:35

To se musíte zeptat vedoucího mužstva, pana Lauka.


Dobrý den,,Zdá se mi. že zápas co zápas nám to hoří v obraně. Sledujete výkony obránce Kolarze v Havířově? Není škoda, že nedostal větší šanci v Chomutově ?

klokan 65, dnes 16:31
Odpověď vložena: dnes 17:35

Z posledních třinácti utkání jsme dostali 26 gólů, tedy dvě na zápas. Obránce Kolarz nepatřil dle trenéra a manažera Kadaně k prvním třem obráncům a do Chomutova doporučen nebyl.


dobry den pane Pešout,vrátí se do sestavy KLH hráči Gombár a Revay?

josef, dnes 16:28
Odpověď vložena: dnes 17:34

Ihned jak bude jasné, že Kadaň nebude hrát skupinu o udržení.


Pane Pešout.Asi chodíme každej na jinej stadion.Šmudlání v rohu hřiště a následné hození puku před branku(když se zadaří),kde nikdo nestojí přec není mezinárodní hokej.S takovým mužstvem které máte ,jsou výsledky karastrofou.Vyhrát o jeden gól v zápasech kde máte soupeře válcovat a né brečet,proboha oni brání!!! Nevěřím Vám ani slovo na obhajobu. Systém který nepřináší výsledek,je špatný.

Jirka, dnes 16:28
Odpověď vložena: dnes 17:33

Podívejte se na statistiky, ale v popředí jsou hráči, kteří zde již působili a posily pro které jsem žádal před sezonou čas, se nám začali rozehrávat až v prosinci. Ať už to bylo zraněními - Hlinka, Toivonen, Pulpán, Skořepa nebo tím, že si zkrátka potřebovali na první ligu zvyknout.


Takže vlastně je zase vše v pořádku,že?nic se neděje?tady stím už jste trapnej!

Hugo, dnes 16:28
Odpověď vložena: dnes 17:30

Určitě v pořádku vše není, ale věřte mi, že stejně jako na začátku sezony, tak i teď se snažíme dělat v tréninku vše pro to, abychom se zlepšovali. Ale bohužel ideální výsledky ani výkonnost se nedají udržet celou sezonu.


Dobrý den, co říkáte na to, že u fanoušků Vašich soupeřů máte možná větší podporu než v Chomutově?

Matěj, dnes 16:28
Odpověď vložena: dnes 17:29

Nejsem si vědom že bych měl podporu cizích fanoušků a nejsem si vědom ani toho, že by mne všichni domácí nepodporovali.


Dobrý den, máte vymyšleno, do jake formace byste zařadil Korhoně, pokud by Třinec nepostoupil nebo vypadl z PO? Případně kladl jste nějake naroky na vedeni ohledně posil? (nemyslim hrace z Kadaně). Diky za odpověd.

Paja, dnes 16:27
Odpověď vložena: dnes 17:28

Určitě myslíte Květoně. V hlavě to určitě mám, ale zatím nevíme kdy a zda vůbec nám bude v případě vypadnutí Třince k dispozici. Spekulace by byly předčasné. Nároky jsem kladl, jednáme.


Bohužel sem jezdí všechna mužstva bránit a není lehké se s tím poprat a hrát přitom ještě líbivě. Dovolte abych na toto reagoval… Verim ze treba mancafty jako Benatky a spol sem branit prijedou, ale nas mancaft neni schopnej porazit Brno, Usti … a to tvrdite ze hrajete styl kterej bude ucinej v play off , ono totiz play off se hraje na braneni takze mame pocitat ze vas styl timto nema sanci uspet?

MMRH, dnes 16:27
Odpověď vložena: dnes 17:27

Věřte nám, že se těchto soupeřů nebojíme. Ústí tady vyhrálo protože dalo v páté minutě tři góly a pak se celý zápas bránilo. Brno zde vyhrálo proto, že jsme udělali tři hloupé chyby a z brejků jsme prohrávali už 4:1. Snad tou třetí třetinou jsme vás alespoň trochu přesvědčili, že jsme schopni je porazit.


zdravim proč se pořad ohanite statystykama na ty se preci nepostupuje a proc neodpovidate na klh foru svim fanouskum to mate zase porouchany pocitac.jinak preji hodne stesti budeme ho moc potrebovat

olda, dnes 16:27
Odpověď vložena: dnes 17:25

Myslím že hokej se hraje na góly a na vítězství. Co nám bylo loni platné, že jsme Boleslav ve všech čtyřech utkáních výrazně přestříleli, když postoupili oni. S marketingovým ředitelem jsme se domluvili, že bude lepší se trochu stráhnout do ústraní, nechodit na tiskovky ani zbytečně nereagovat na otázky v sekci Ptejte se. Navíc se teď hrálo od začátku roku obden a neměl jsem čas, ale určitě si ho po neděli najdu.


zdravím,i přesto že jste odpověděl na otázku týkající se hráče Charouzka tak jak jste odpověděl,ptám se zda by i přes jeho provinění nebylo rozumné využít jeho hokejového umění v KLH,případné potrestání jeho prohřešků učinit jiným způsobem.Naše hra není na takové úrovni abycho si mohli dovolit jeho přesun do Kadaně.Dále by mne zajímalo proč už nenastoupil za KLH L.Boušek když jeho herní projev se dá srovnat s výkony některých současných Chomutovských "hvězd"Jeho motivace pro KLH je rozhodně větší nežli motivace některých hráčů které vidíme na ledě. děkuji

Alex., dnes 16:27
Odpověď vložena: dnes 17:22

Rozumné nerozumné. V každém mužstvu musí být stoprocentní disciplína a tu bohužel Jirka porušil tak, že se proti němu postavilo i mužstvo. Od prvního kola hraje Kadaň o udržení a my zatím hráče z Kadaně využívat nemůžeme.


Dobrý den trenére, co je na tom pravdy, že nemáte rád nudle s mákem ?

Fake Hockey News Media, dnes 16:25
Odpověď vložena: dnes 17:21

Naopak, mám je rád.


Pane Pešoute.. neposlouchejte ty žalostné řeči o tom, že máte jít ven. Většinou to říkají jen ti co hokeji nerozují a neví o něm vůbec nic. Věřím ve vaši práci a taky ve zlepšení herního projevu :)

Frontman, dnes 16:25
Odpověď vložena: dnes 17:20

Děkuji za přání, ale hluchý bohužel nejsem


Jaký jste měl pocit když se řvalo Pešout ven?nic proti, ale pro ten potenciál na ledě, za ty hříšný prachy co se strčili do hráčů před sezonou, bohužel není pod vaším vedením vidět. Ale chápu, máte podporu pana Vackeho, jste jeho člověk. Doufám, že se KLh a ta vaše naše mezinárodní hra zvedne a minimálně tu ligu vyhrajem, a potom v té případné baráži to bude hodně těžké.Mějte se

Tomáš, dnes 16:24
Odpověď vložena: dnes 17:20

Pocit to dobrý není, ale při koučingu na střídačce musíte sledovat co se děje na ledě a reagovat na to střídáním a připomínkami, nemáte čas se tím příliš zabývat. Určitě mne mrzí, že jsem to byl já kdo přesvědčil vedení aby se mužstvo posílilo a přebudovalo ve snaze nejen postoupit, ale jednou i slušně extraligu hrát. Znovu opakuji, všem ostatním to trvalo tři roky. My se pokoušíme o zázrak za jednu sezonu. Ale bohužel nálada, kdy dostaneme branku nebo nedáme z padesáti střel 4-5 gólů abychom vyhráli nebo ztratíme zbytečně bod či gólman nezachytá a my po čtrnácti utkáních prohrajeme venku a většina řekne že za to může trenér, je nepříjemná. Ale bohužel se s tím musím vyrovnat.


Dobrý den, prč jste tvrdil, že jste ochoten se po zápase s fanoušky promluvit, když je pak ignorujete? (jde o zápas s Jihlavou). Jak to vidíte s hráči, kteří jsou na hostování v Kadani? Konkrétně s Revayem, Gombárem a s Bouškem? Myslím si, že by Gombár s Bouškem pro tým udělali dost, posily by to rozhodně byly, opačným směrem by mohli putovat Malát s Fábrym, kterým se nějak zvlášť nedaří. Doufám, že se předváděná hra výrazně zlepší a hodně štěstí do play off.

Pilous, dnes 16:24
Odpověď vložena: dnes 17:16

Tvrdil jsem to a stojím si za tím, nikdo za mnou ale nepřišel. Hráči z Kadaně se sem doufám přesunou co nejdříve, opačným směrem nebude putovat nikdo, na play off chceme mít pět pětek. Děkujeme za přání.


Dobrý den, chápu,že nedokážete porazit Kometu Brno,ptž to je silný soupeř,ale nechápu jak s takovým týmem,který máte nedokážete naplno bodovat v Benátkách , v Berouně, máte problémy i s Chrudimí…je jasný,že týmy proti vám brání,ale to bude i v play off, s tím snad počítáte?

Viktor, dnes 16:23
Odpověď vložena: dnes 17:14

Se všemi soupeři, vyjma Brna a Chrudimi, máme aktivní bilanci a věřte mi, že jsou s náma schopni uspět jednou, snad dvakrát, ale v sérii hrané na čtyři vítězná utkání bychom se Benátek nebo Berouna bát neměli.


Mne prisel hokej co jsme hrali ucelnejsi, rekl bych i presilovky byly lepsi

Marek, dnes 16:22
Odpověď vložena: dnes 17:13

Váš názor vám nemůžu rozmlouvat.


Dobrý den, Proč nenabádáte hráče, aby v přesilových hrách sputili smršť střel na soupeřovo brankáře? To, jak hráči neví co mají dělat je hrozné.

KLHalacek, dnes 16:22
Odpověď vložena: dnes 17:13

Věřte mi, že jim to říkám, i to trénujeme. A po novém roce jsme dali v šesti zápasech už třináct gólů z přesilovek.


pane Pešout, nebylo KHL pro vás velké sousto,z vaší strany byla nejdřív slyšet velká slova a po té pouze výmluvy typu, jsou zranění, všichni to zabetonují na modré , přijde to v lednu a td. ale vůbec není slyšet žádná pokora, že se třeba něco nepovedlo, že třeba na to nestačíte. Nehledejte v tom nic osobního ale hra KHL je k nekoukání, co vy na to?

pavel, dnes 16:21
Odpověď vložena: dnes 17:12

Jestliže máme sedm zraněných, není to výmluva. Nikdy jsem neřekl že to přijde v lednu, jen jsem před sezonou řekl, aby novým hráčům byl dán čas do vánoc, aby si v Chomutově zvykli. A zvykli si i na první ligu.


Dobrý den,nemyslíte si,že by jste si fanoušky nenazlobil tolik,kdyby jste po utkání občas zkritizoval hru KLH místo neustálého vyzdvihování kvalit soupeře a vymlouvání se na jeho defenzivní taktiku.A další otázka : pod pojmem koučing,si představuju trošku vaší aktivity na střídačce v momentech kdy se nedaří,zatímco vy stojíte s rukama v bok a nijak se nesnažíte hráče "vybláznit".Nemyslíte,že i tohle by pomohlo v tom,jak vás fanoušci berou a možná by to pomohlo i hráčům.

Jarda72, dnes 16:22
Odpověď vložena: dnes 17:10

Myslím že kritizovat hráče je lepší v kabině a ne na veřejnosti. Je daleko lepší k nim mluvit adresně než je propírat v médiích. Myslím si, že jsem až moc aktivní, což mi i někteří vyčítají, že po střídačce lítám a impulzivně křičím na hráče. V poslední době jsem se na tom snažil zapracovat a emoce se snažím nechávat do kabiny.


dobrej, jak to vypada s Ladou Koldou?

dida, dnes 16:21
Odpověď vložena: dnes 17:06

Láďa Kolda musí vynechat celou letošní sezonu díky těžkému zranění, které utrpěl na motorce.


Dobrý den,chtěl bych se zeptat jestli přijdou nějaké posily případně kdy děkuji za odpověd.Ať se daří v Play Off.

Jirka, dnes 16:20
Odpověď vložena: dnes 17:06

Jednáme a věříme že budou. Díky za přání.


Dobrý podvečer, zajímalo by mě jak jsou na tom hráči psychicky když ztrácí takhle lacino body a špička ligy utíká?! a jak jsou na tom cizinci?? asi se jim tyto výkony také nelíbí nebo se pletu? děkuji

Zdeněk, dnes 16:20
Odpověď vložena: dnes 17:05

Jak v tréninku tak v utkáních si hráči ani já nějaký tlak nemůžeme připouštět. Navíc jsme ztráceli na Brno již jedenáct bodů, takže jsme je spíš dohnali, než abychom ztráceli. Samozřejmě že jsme před sezonou čekali všichni lepší výsledky, ale se situací se hráči musí porvat a myslím že věří, že jsou dobře připraveni a v play off udělají vše pro to, aby vám udělali radost. Cizinci jsou součástí mužstva a v kabině se mezi nimi a Čechy žádný rozdíl nedělá.


Přeju Vám, abyste si svoji započatou práci nenechal otrávit a věřím, že PO je úplně jiná soutěž a tam se teprve ukáže síla tohoto mužstva. Ti co dělají nějaký kolektivní sport pochopí to, že když se chce, tak to kolikrát nejde a nebo hrozně těžko. Plánujete stáhnutí některých hokejistů z Kadaně, popř. jednátě s nějakým ELH hráčem, kromě Květoně. Díky za odpověď.

carlos, dnes 16:18
Odpověď vložena: dnes 17:02

Děkuji za přání. I my jsme si vědomi, že zajíci se počítají až po honu a nikdo, kdo hrál krásně v základní soutěži a celou ji vyhrál, nemá dané, že postoupí. Souhlasím s vámi, že každý kdo dělá kolektivní sport ví, jak je těžké vše skloubit dohromady a ještě se přitom s čistým svědomím připravovat na jediný měsíc, který rozhodne o úspěchu celé sezony. Hráče z Kadaně stáhneme v momentě, kdy bude jasné, že nebudou muset hrát ve skupině o sestup. S hráči jednáme, ale dokud nebudou podepsáni, zveřejňovat to nebudeme.


Chtěl bych se zeptat,jestli můžeme proti Vrchlabí očekávat "lepší" hokej?A můžete se vyjádřit ke článku v deníku Sport,o tom,že možná koupíme licenci do extraligy od Znojma?Plánujete do 31.1.nějaké posílení týmu?Kdy se uzdraví Marko Toivonen?Děkuji,mnoho úspěchů.

Belly, dnes 16:17
Odpověď vložena: dnes 17:00

Věřím, že proti Vrchlabí, stejně jako v minulém zápase, bude hokej dobrý, neboť ani jedno utkání silné čtyřky podle mého názoru zde nebylo špatné. Byť jsme s Brnem i Ústím 3:2 prohráli. Odpovídat na odkup extraligové licence od Znojma není v mé kompetenci. Posílení týmu plánujeme. Marko včera začal trénovat, ale zranění se mu z části obnovilo. Děkujeme za přání.


Dobrý den, chci se zeptat jestli dostane Lukáš Cikánek více příležitostí, podle mě by měl odchytat více utkání aby byl připraven v play-off…a hodně štěstí celému mužstvu:)

Flang, dnes 16:16
Odpověď vložena: dnes 16:58

V situaci, kdy se snažíme ještě uhrát druhé místo a v tlaku, který fanoušci na mne i celé mužstvo vytváří, není dobrý prostor pro to, aby dostával šanci devatenáctiletý mladík. Děkujeme za přání, určitě ho budeme potřebovat.


Přejeme hodně štěstí v dalších zápasech …:)věrné fanynky :)

dvojčata, dnes 16:18
Odpověď vložena: dnes 16:57

Díky moc.


Je nějaká šance že uvidíme v chomutovském dresu hrát ještě někdy Láďu Bouška? Jinak vám a celýmů týmu přeji ůspěch v play off a baráži.

Honza, dnes 16:15
Odpověď vložena: dnes 16:56

Děkujeme za přání. Šance je vždycky.


Dobrý den, Myslíte si že zbívájící zápasy dokážete vyhrát a zahrát solidní hokej?? přeci jen je pořád šance na druhé místo děkuji

Honza, dnes 16:16
Odpověď vložena: dnes 16:55

Kdybych v to nevěřil, na střídačku bych se nestavěl. Ale o totéž se budou snažit i soupeři.


Proč nám ten hokej tady kazíte svým mezinárodním antihokejem..je to hruza se na to divat..měl by jste si zbalit věci a odejít!

Aladin, dnes 16:15
Odpověď vložena: dnes 16:54

Mezinárodní hokej neexistuje, náš hokej bude vždy český, ale musíme do něj zabudovat prvky, které přinášejí úspěch na mezinárodním poli.


Dobrý den, kdo je podle Vás největší favorit 1.ligy? Děkuji

Víťas, dnes 16:15
Odpověď vložena: dnes 16:53

Určitě Ústí nad Labem, neboť ponechalo 90 procent loňského kádru a posílilo se na postu, kvůli kterému loni sestoupilo z extraligy - na brankářském. My i Brno jsme se rozhodli mužstva minimálně z padesáti procent přebudovat, navíc my jsme chytli krizi mezi šestým až desátým utkáním, kde jsme poztráceli dvanáct bodů. To se Brnu stalo před vánoci, Vrchlabí po vánocích a tak se Ústí usadilo v čele s dostatečným náskokem a klidem pro play off. Věřte mi, že uděláme všechno pro to, aby konečný výsledek byl veselý pro nás.


Dobrý den pane Pešoute, Působíte zde něokolik měsíců a Vaše \"mezinárodní prvky\" se nedostavují. Hokej je celoročně jedna velká holomajzna (až na nějaké výjimky), diváci pláčí nad výdělkem, ale jediný kdo bývá spokojen jste Vy soudně vašich vyjádření po zápase. Je velká škoda, že tak kvalitnímu mužstvu je jako Chomutov, nastoupil někdo, kdo dle mého do týmu určitě nepatří a není hoden vést tento tým. Velice usměvný je také Váš styl hokeje. Nastřelování, příšerné šudlání po rozích atd. A víte co je na tom nejhorší? Že ta tragická hra se stále nemění, jsem velmi zvědav co naordinujete hráčům v PO, protože s touhle okoukanou taktikou můžeme leda cvrnkat kuličky. A nepřipadá Vám divné, že je návštěvnost čím dál mizernější? Obávám se v případě vašeho setrvání u mužstva bude návštěvnost jako v Kadani. Před sezonou to vypadalo na \"sezonu snů\" ale opak je pravdou. Za předvedené výkony a výsledky může Ježíšek? Pane Pešout, pokud jste aspoň trošku soudnej člověk unáte, že by jste měl odejít a práci nechat někomu kdo jí opravdu rozumí. Přeji Vám hodně štěstí o zakopání dalšího týmu.

CHOMUTOV ne PEŠOUTOV, dnes 16:15
Odpověď vložena: dnes 16:51

Souhlasím, že některé výkony, hlavně doma, nebyly ideální. Ale jak mi chcete vysvětlit, že od prvního kola až do teď máme největší počet vstřelených branek.


Dobrý den. Chtěl jsem vám říct jen to aby jste si nedělal těžkou hlavu. Bohužel někteří fanoušci KLH dospěli do takového stádia ve kterém i když by Chomuto vyhrával jak na běžícím páse tak na vás budou házet špínu. Jejich momentální přístup je ten že všechny chyby které se v utkání stanou jsou pouze kvůli vám a naopak všechno co se povede je jen náhoda která se nestala určitě díky vám. Já takový názor určitě nezastávám. Já si vás osobně vážím a ikdyž i mé předsezóní očekávání bylo trochu jiné tak stále věřím ve zlepšené výkony hlavně v Play off. Přeju hodně štěstí a ukažte všem kritikův a odpůrcům že jste ten správný trenér pro KLH Chomutov.

Jan Marek, dnes 16:15
Odpověď vložena: dnes 16:48

Děkuji za podporu. Nejste jediný kdo mi takhle píše a moc si toho vážím. Jen mám obavy, aby se tahle atmosféra o které mluvíte nepřenesla na hráče i v play off. Pak by naše snaha a to, že jsme všechny síly i trénink podřídili závěru sezony, přišla vniveč.


Vážený pane Pešoute, chtěl bych se Vás zeptat, zda si myslíte, že máte u hráčů autoritu? Připadá mi, že ne. Chtěl jsem se také zeptat, zda si myslíte, že předváděná hra chomutovského mužstva má systém? Podle mého názoru je to jedna velká anarchie. Např. jediný styl přechodu středního pásma je obyčejné nastřelení. Možná mi odpovíte tím, že soupeř jezdí do Chomutova betonovat. Na druhou stranu málokterý soupeř jezdil v minulých sezónach hrát hokej a vždy vycházel z více než zabezpečené defenzívy. Jenže CHomutov hrával kombinační hokej, kterým soupeře přehrál, nikoliv umlátil jako pod Vámi. Nevím čím to je, zda tím, že nemáte dostatek zkušeností, nebo prostě tím, že neumíte tým naučit určitému systému. Vím, že na odchod už je nyní pozdě, ale myslím, že potřebujete několik sezón, kdy se musíte mnoha věcem naučit, především systému hry. Neodsuzuji Vás, nebudu řvát Pešout ven, jde mi o Chomutov a jeho tým, ale musím Vám sdělit, že letošní sezóna je jedno velké utrpení pro každého fanouška, který se chodil na hokej bavit. Děkuji za odpovědi

Jiří Petrášek, dnes 16:14
Odpověď vložena: dnes 16:47

Nastřelení kotouče je až naším čtvrtým možným řešením. Pakliže nám selhají tři způsoby jak překonat úpornou obranu středního pásma. Myslím si, že systém naučený máme, o čemž svědčí i počet střel v každém utkání. Zejména po novém roce máme minimálně vždy přes čtyřicet střel. Soupeř něco kolem dvaceti. Bohužel klid v koncovce zatím postrádáme, ale věříme, že v těch nejdůležitějších chvílích sezony přijde.


Dobrý den. Rozhodně jsem proti odvolání Váš u Postu trenéra, ale zajímalo by mě proč takhle silné mužsto prohraje tolikrát zbytečně se slabými soupeři a snaží se jen proti silnější, avšak např. na Brno to zatím nestačilo. Doufám že v PO se naše výsledky zlepší a všechny smetem při cestě do ELIGY :-) doufájící fanoušek KLH

KLH fanoušek, dnes 16:14
Odpověď vložena: dnes 16:43

Jsme si vědomi toho, že by se to stávat nemělo, ale v úvodu soutěže, kdy jsme prohráli čtyři utkání za sebou, jsme zřejmě pod vlivem vítězné série, která se táhla již od Tipsport cupu, malinko usnuli na vavřínech a v další fázi nás sužovala skoro dva měsíce velmi početná zranění. Za utkání v Benátkách mužstvo dostalo podmínečnou pokutu ve výši desítek procent platu. Podmínku následných dvou vítězství mužstvo splnilo a pokuta se tak neudělila. Prohry s Brnem nás mrzí. S Ústím však máme bilanci vyrovnanou a s Vrchlabím jsme vyhráli všechny tři zápasy.


Dobrý den pane Pešoute, přeji hodně úspěchů ve Vaší práci a věřím, že se nenecháte rozhodit našimi skalními generály co nás pasujou pomalu už na sestup do druhé ligy. Věřím, že svou práci děláte dobře a konečně dotáhneme ten poslední krok a tím je právě extraliga. Jen z mého profesního hlediska- věnujete se ještě golfu??? Díky za odpověď

Martin, dnes 16:13
Odpověď vložena: dnes 16:39

Díky za důvěru. Já jakož i celé mužstvo v to pevně věříme, proto jsme v létě dřeli, v srpnu trénovali až třífázově, do konce listopadu každé pondělí a čtvrtek dvoufázově a nepřipravovali se na jednotlivá utkání. Dokonce doteď jsme před každým utkáním ráno místo rozbruslení poctivě trénovali. Golfu se věnuji pouze přes léto. Musím se přiznat, že teď na něj nemám ani moc myšlenek.


proč neodstoupíte sám aby bylo jasno Protože jste trenér naprt. Trenérů jsme měli už dost ale takového umělce né.

vaclav, dnes 16:12
Odpověď vložena: dnes 16:37

Na toto jsem již odpovídal.


Dobrý podvečer, prozradíte nám, co provedl Jiří Charousek? A proč v posledních zápasech nenastupuje pětka Malát, Fábry atd. ?

Lenka, dnes 16:12
Odpověď vložena: dnes 16:36

Porušil hráčskou smlouvu, více k tomu nejsem kompetentní se vyjadřovat. Poslední utkání se hrála ve velkých mrazech a proto jsme se rozhodli hrát pouze na tři pětky, aby se hráči při teplotě mínus deset stupňů zahřáli. A můžete se zeptat i jich, že i přes to, se jim nedaří dostat se do správné provozní teploty.


Dobrý den Martine, proč se v klubu neobjevují chomutováci, to zde nejsou kvalitní lidé.Tréneři,manažeři, hráči. Je zde možnost, že se Jirka Charousek vrátí do mužstva, vždyť ten jedinej hře dával myšlenku.Hašek a Jeslínek jsou bez něho poloviční a přesilovky také hrůza. Díky ať se splní ten předsezoní sen

VT VTJ Chomutov, dnes 16:11
Odpověď vložena: dnes 16:34

Myslím že tohle je otázka spíše pro vedení. Charousek nám určitě chybí, ale i já i celé mužstvo musí respektovat rozhodnutí vedení. A co více, určitě s ním všichni souhlasíme.


s nama prohrajete,zitra se Vam pane Pesout pripomenu az budte prohravat na nas nemate a nikdy mit nebudete,jasny!

JEDINE CHRUDIM, dnes 16:11
Odpověď vložena: dnes 16:32

Budeme se snažit vás zklamat.


1Nezdá se mi,že hra Cv má nějakou koncepci,co s tím uděláte? 2 Zajímalo by mě,kdo Vás nosil na rukou,já o nikom nevím.

Václav, dnes 16:10
Odpověď vložena: dnes 16:31

Kdyby naše hra neměla koncepci, neměli bychom největší počet vstřelených branek, z posledních třinácti utkání bychom neprohráli jen jedno a z posledních šestnácti utkání venku bychom neprohráli jen jednou za tři body.


Nejspis uz se to pise nekde jinde ale az Chomutov postoupi do extraligy kde hodla hrat ?) Novej stadion v nedohlednu…jinak preju pevny nervy…

Reuf, dnes 16:09
Odpověď vložena: dnes 16:29

Stadion se začne stavět v březnu a v případě našeho úspěchu bychom na rok dostali vyjímku jako každé mužstvo, které do extraligy postoupí a následnou sezonu už by se hrálo v novém. Díky za přání, už mi jich moc nezbylo :)


Dobrý den pane Pešoute, myslíte si, že máte u hráčů dostatečnou autoritu a jste na ně dost tvrdý? Doslechl jsem se, že mají dobrovolné tréninky… Děkuji za odpověd a vážím si vaší práce, nemáte to lehké!

Josef Mrázek, dnes 16:09
Odpověď vložena: dnes 16:28

S autoritou jsem nikdy nikde problém neměl a myslím si, že to, že s hráči nemám problémy neznamená, že na ně nejsem dostatečně tvrdý. Dobrovolné tréninky jsou ve výjimečných případech po sérii těžkých utkání, ale nejsou dobrovolné v pravém slova smyslu, jsou regenerační. A kdo nejde na led, musí do posilovny nebo na kolo a povinně se účastnit regenerace.


Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli příjdou před play off nějaký posily??? teda pokud to není tajný :o)) díky za odpověď Radek

Radek, dnes 16:08
Odpověď vložena: dnes 16:26

Určitě jednáme. Ještě do konce přestupního termínu bychom rádi mužstvo posílili. Především však potřebujeme aby se Kadaň vyhla skupině o sestup a mohli se vrátit hráči, kteří tam od nás odešli.


Čím si vysvětlujete, že současná předváděná hra je nejhorší za posledních několik sezon? Pod Vaším vedením postrádá mužstvo bojovnost, důraz a nasazení. Jako odpověď mi nestačí statisky vyhraných, prohraných zápasů a nastřílených branek. Chodím na hokej 25 let, ale letos se na to fakt nedá koukat. Díky za odpověď.

Petr Sedmera, dnes 16:07
Odpověď vložena: dnes 16:25

Z části jsem odpověděl již předtím ,ale znovu bych rád podotknul, že na hezkou hru potřebujete i soupeře. Bohužel všichni se nás bojí, čekají na červné a brání v pěti. Proto když se nám nepodaří v první třetině vstřelit branky a donutit soupeře hru otevřít, tak souhlasím s vámi, hra nevypadá hezky. O to lépe se nám hraje venku a na výsledcích i hře je to tam znát. Chápu však fanoušky, že i doma by rádi viděli excelentní výkony.


Zdravím, nemám dotaz, jen vzkaz: Vydržte! Buď děláte svoji práci dobře, nebo špatně. Buď postoupíte nebo vás vyhodí. Ale zajíci se počítají až po honu, takže jestli své cestě věříte, nenechte se otrávit a nedělejte kompromisy…

Vivaldi, dnes 16:07
Odpověď vložena: dnes 16:23

Není to jen má cesta, je to cesta kterou vytyčilo vedení, samozřejmě po domluvě se mnou. Ve sportu nejde plánovat věci z roku na rok, ale začít vždy koncepčně a dlouhodobě pracovat. Jestliže se mužstvu za mého předchůdce sedmkrát postoupit nepodařilo, muselo se mužstvo začít přebudovávat a věřte mi, že to není práce na pár měsíců, jak dokládají předešlé snahy Liberce, Ústí a Mladé Boleslavi, které k těmto krokům sáhly také a všem trvalo dostat se do extraligy tři roky. My jsme vyhlásili, že se o to pokusíme již nyní a věřte mi, že pro to děláme sto procent.


Zajímají vás pouze body nebo i předvedená hra z pohledu diváka.Než jste přišel hráli jsme nejatraktivnější hokej v celé lize, divák se bavil .A dnes… téměř žádné kombinace,nastřelování puků,hra za bránou soupeře,vše v křeči..

Honza, dnes 16:06
Odpověď vložena: dnes 16:20

Na krásu se dnes postoupit nedá. Souhlasím, že se snažíme hrát trochu jiný hokej, který možná oku diváka tolik nelahodí, ale určitě je účelný a měl by své ovoce přinést hlavně v playoff. A navíc pořád jsme první v počtu nastřílených gólů v soutěži. V posledních třinácti zápasech máme skóre 50:24.


zdravím, ztrácím víru v lepší hokejové zítřky. přesvědčte mě, že bude líp… jo a naučte tým hrát jednodušeji, učelně. místo tahání puku po mantinelu, v rohu a za brankou radši vystřelit a pak dorážet. víc střílet, vono tam něco spadne :)

honza, dnes 16:06
Odpověď vložena: dnes 16:18

Přesně o to se pokoušíme a je mi neustále předhazováno, že se tento hokej, který se tu hrál předtím, lidem líbil. Určitě větší tlak do branky a tlak hráčů před soupeřovým brankovištěm přináší byť nehezké, ale účelné góly. A věřte mi, že na tom neustále pracujeme.


Dobry den, chtěl bych se zeptat ohledně přesunutí Jirky Charouska do Kadaně, když před svým zraněním byl váš nejproduktivnější hráč.

david, dnes 16:04
Odpověď vložena: dnes 16:16

Tuto otázku řešilo vedení klubu a já nejsem kompetentní na ní odpovídat. Pro mužstvo je to však škoda, neboť jeho body a souhra s Jeslínkem a Haškem nám určitě chybí.


jak se vám daří

roman, dnes 16:03
Odpověď vložena: dnes 16:14

Určitě neprožívám lehké období, ale to bohužel k trenérské práci patří.


kdy už dáte výpověd

Roman, dnes 16:03
Odpověď vložena: dnes 16:13

Svoji funkci jsem v minulém týdnu po protestech části fanoušků v domácím utkání s Mostem nabídl, ale vedení i hráči se za mne postavili.


kdy už konečně odejdete

manas, dnes 16:01
Odpověď vložena: dnes 16:13

Nemyslím že by bylo dobré utíkat z boje.


Jaktože se nám teď tak přestalo dařit?Pasujete se opět do role favorita?

Belly, dnes 16:00
Odpověď vložena: dnes 16:12

Výsledkově bych ani tak neřekl, protože z posledních třinácti zápasů jsme prohráli jednou za tři body a jednou po nájezdech, jedenáctkrát zvítězili. Souhlasím, že poslední výhry byly dost vydřené, ale musíme si uvědomit, že za posledních jedenáct dní jsme sehráli šest utkání a v mrazech které panují se nedá hrát na čtyři lajny a tudíž se nám herní pohoda trochu vytratila. Přesto se s tím mužstvo pere a dokáže vítězit těsně nebo po samostatných nájezdech.


Dobrý den,přeju Vám hodně štestá v Play Off letos se prostě musí postoupit.

Sampy, dnes 16:00
Odpověď vložena: dnes 16:10

Děkuji, určitě ho budeme potřebovat. Ale nesmíme zapomenout, že je to jen sport. A stejný cíl budou mít i ostatní favorité.


Dobrý den pane Pešout. Chci se Vás zeptat, jaký máte názor na návštěvnost? Za trenéra Kýhose lidi na hokej chodili a také se hokejem bavili, a dnes ..to vidíte sám ty tristní návštěvy na ZS. Čím si to vysvětlete? Děkuji za odpověď

Jožka, dnes 16:00
Odpověď vložena: dnes 16:09

Návštěvnost nás určitě netěší.Bohužel sem jezdí všechna mužstva bránit a není lehké se s tím poprat a hrát přitom ještě líbivě. Myslím, že od začátku prosince se i naše hra doma zlepšila a vyjma posledního zápasu s Jihlavou se to odrazilo i na výsledcích. Z posledních osmi domácích utkání máme sedm výher a jednu prohru po nájezdech a skóre 30:14. Pokud vím, tak i v minulosti se v Chomutově chodilo především na play off a v základní části na atraktivní soupeře. Navíc i v tomto období velkých mrazů se návštěvnost snížila úplně všude.