PÁTEK 4. DUBNA

Hokej:

Baráž:

Piráti Chomutov - Rytíři Kladno, 17:30 hod., SD Aréna Chomutov

SOBOTA 5. DUBNA

Florbal

G2 liga juniorů:

FbC 98 Chomutov - AC Sparta Praha Florbal, třetí zápas o udržení v nejvyšší lize juniorů, 16:30 hod., sport. hala Kadaň

Play-up 2.ligy mužů:

FbC 98 Chomutov - Black Angels, druhý zápas o postup do první ligy, 19:30 hod., sport. hala Kadaň

Liga starších žáků:

Účast: FbC 98 DDM Chomutov, TJ Mocní Tuleni Podbořany, FBC DDM Kadaň, 1. FBC DDM Děčín 4, ASK Lovosice LFP, od 09:00 hod., sport. hala Kadaň

Fotbal:

ČFL:

FC Chomutov - FK Králův Dvůr, 10:15 hod., stadion Na Zadních Vinohradech, Chomutov

Krajský přebor:

Sokol Březno - TJ Proboštov, 16:30 hod.

I. A třída:

1. FC Spořice - SK Strupčice, 10:30 hod.

Okresní přebor:

TJ Sokol Místo - TJ Sokol Výsluní, 16:30 hod.

TJ Slovan Vejprty - TJ Sokol Vilémov, 16:30 hod.

TJ Spartak Perštejn - FK Rašovice, 16:30 hod.

TJ Sokol Otvice - SK Inter Mikulovice, 16:30

SKP Kadaň - 1.SK Jirkov, 16:30 hod., hřiště Úhošťany

Futsal

Letní futsalová liga CHLMF:

4. liga, 08:00 - 14:45 hod., multifunkční hřiště DUHA v Cihlářské ul., Chomutov

Basketbal

Kvalifikace o postup do Národního finále (starší minižákyně U 13):

Levhartice Chomutov - TJ Slovan Litoměřice, 10:00 a 14:00 hod., malý sál Městské sport. haly v Chomutově

Volejbal

Volejbalový maraton:

Pokus o překonání českého rekordu v délce hraní volejbalu, od 08:00 hod., Městská sport. hala, Chomutov

NEDĚLE 6. DUBNA

Florbal

G2 liga juniorů:

FbC 98 Chomutov - AC Sparta Praha Florbal, čtvrtý zápas o udržení v nejvyšší lize juniorů, 16:30 hod., sport. hala Kadaň

Play-up 2.ligy mužů:

FbC 98 Chomutov - Black Angels, případný třetí zápas o postup do první ligy, 19:30 hod., sport. hala Kadaň

Liga dorostu:

Účast: TJ Mocní Tuleni Podbořany, TJ Turnov, FBC DDM Kadaň, FBC Lomnice n.P., od 09:30 hod., sport. hala Kadaň

Fotbal

Ženy, divize:

VČSA Ervěnice - SK SAHARA Vědomice, 16:00 hod., hřiště Mostecká ul., Jirkov

I. A třída:

AFK LoKo Chomutov „B" - TJ Sokol Obrnice, 16:30

Okresní přebor:

TJ VČSA Ervěnice „B" - TJ Slavoj Droužkovice, 16:30 hod.

TJ Sokol Údlice „B" - SK Málkov, 16:30 hod.

Basketbal

Play off ligy U 17:

BK Levharti Chomutov - Tigers České Budějovice, 11:00 a 14:00 hod., malý sál Městské sport. haly, Chomutov

Volejbal

Volejbalový maraton:

Pokus o překonání českého rekordu v délce hraní volejbalu, do 20:00 hod., Městská sport. hala, Chomutov

ÚTERÝ 8. DUBNA

Hokej:

Baráž:

Piráti Chomutov - HC Olomouc, 17:30 hod., SD Aréna Chomutov

Futsal:

Turnaj v dívčím futsalu: Pořadatel AŠSK, 08:00 - 12:00 hod., Městská sport. hala Chomutov