Tábor – Chomutov
Po dvou porážkách zajížděli chomutovští hokejisté na led Tábora, poprvé se do jejich branky postavil Kamil Jarina a pomohl svému týmu k vítězství. „Se třemi body a s výkonem Kamila Jarina jsem stoprocentně spokojený,“ pochválil výkon gólmana trenér Milan Kašpárek. Tábor se v první třetině prakticky k ničemu nedostal a hosté se dočkali vedení. V devatenácté minutě otevřel skóre svým projektilem obránce David Havíř.

Ve druhé třetině chomutovští nadále zodpovědně bránili a drželi si svůj hubený náskok, navýšit se jim ho ale nepodařilo. Chomutovský trenér viděl příčinu bezbrankové druhé třetiny jasně: „ Oproti utkání s Ústím byla hra určitě lepší, hlavně v obranné fázi. Hráči plnili zodpovědně své úkoly, i když to pořád není ideální. Bráněním utrpěla hra dopředu, nedokázali jsme si vytvářet takový tlak, jaký jsme měli v určitých fázích právě proti Slovanu.“

Na druhý gól si Chomutov musel počkat až do 43. minuty, kdy se prosadil Milan Kraft. Domácí stihli pouze v 58. minutě snížit na 1:2 a všechny tři body tak putovaly na sever Čech. „Vnitřně jsem spokojený, že máme tři body. Věřím, že naše nedostatky postupně vylepšíme,“ uzavřel debatu o utkání Milan Kašpárek.

Kadaň – Litoměřice
V Kadani se utkaly celky, které měly před zápasem stejný počet bodů, což zaručovalo napínavou podívanou. Od prvních minut se ale větší iniciativy ujali domácí, kterým kryl v brance záda Alexandr Hylák. Hostům se nedařilo vytvořit si větší šanci a tak udeřili domácí. Kapitán Balázs ujel podél mantinelu a poslal puk před bránu na Nováka, který dorážel do prázdné branky – 1:0.
'
V polovině utkání domácí dostali možnost zahrát si dvojnásobnou přesilovou hru. Se skončením trestu tvrdě vypálil Hlubuček a jeho dělovka vypadla Volkovi z lapačky – 2:0. Po druhém gólu byla Kadaň ještě aktivnější, než předtím. Šance Kadlece a Charouska se již ale neujaly.

„Dvě třetiny jsme měli více ze hry, měli jsme spoustu šancí a taky dali dvě branky,“ hodnotil první dvě části asistent Jiří Rech.
Kritická doba pro domácí přišla v závěru třetí třetiny, ještě dvě a půl minuty před koncem vedli 2:0, pak ale přišly dvě rychlé branky hostů a zápas směřoval do prodloužení.

Tam Litoměřice svůj obrat dokonaly a nakonec si odvezly dva body za výhru 2:3 v prodloužení.
„Vedeme o dvě branky a pak si necháme vyrovnat dvě minuty před koncem, pak jsme nezvládli ani prodloužení. Chtěli a mohli jsme mít tři body, máme ale jenom jeden,“ neskrýval nespokojenost Jiří Rech.