Chomutov – Litoměřice
Hráči Litoměřic přijeli do Chomutova posilněni výhrou nad ústeckým Slovanem, v první třetině ale moc prostoru nedostávali. Domácí se dostali do převahy, kterou korunovali gólem ve dvanácté minutě, střelcem byl David Havíř.

„V první třetině jsme si vytvářeli obrovský tlak, dokázali jsme však využít pouze jednu šanci,“ zhodnotil první část chomutovský trenér Kolek.
Po první přestávce měli hosté možnost vyrovnat díky početní výhodě 5 na 3, to se jim ale nepovedlo. Naopak Chomutov ještě zvýšil své úsilí, Skořepovi a Kraftovi ale zabránil ve skórování hostující Volke.

Úvod třetí části se jasně vydařil domácím, jejich dohrávanou přesilovku využil šikovnou tečí Tomáš Brňák. Litoměřice se dostaly do převahy opět v dvojnásobné přesilovce, v té poprvé prostřelil Hanuljaka Petr Horčička.

Poté postupně usedli na trestnou lavici Pulpán a Benda, oba vyfasovali desetiminutový osobní trest a domácí měli tedy o dva defensivní hráče méně. „V jednu chvíli jsme měli k dispozici pouze tři obránce, je tedy dobré, že jsme situaci dokázali zvládnout,“ potvrdil Kolek. Domácí si již do konce zápasu nenechali tři body utéct a dokráčeli si pro vítězství 2:1.

Chomutovský trenér byl se ziskem tří bodů spokojen: „V průběhu zápasu plnili hráči své úkoly, opět skvěle zachytal Hanuljak. Se třemi body jsme samozřejmě spokojeni, jsme favorité a čekají se od nás jen výhry. Chce to ale vyvíjet větší tlak na branku a střílet více gólů.“

Ústí – Kadaň
Se snahou překvapit favorita utkání odjížděli kadaňští na led Ústí nad Labem a v úvodní třetině byli dokonce lepším týmem. Jejich aktivita se jim vyplatila ve třinácté minutě, po přihrávkách Přindiše a Freiberga se trefil Karel Ton a poslal hosty do vedení.

Ve druhé se části ale dokázalo Ústí zvednout a zasadilo hostům tři rány. Góly Alinče, Pazourka a Zemana se dostal Slovan už ve 33. minutě do vedení 3:1. V závěru třetiny mohl snížit Mikšovic, na domácího gólmana ale nevyzrál a tak se šlo podruhé do kabin za dvoubrankového vedení domácích.

Do třetího dějství se vrhli kadaňští s obrovskou snahou něco s výsledkem udělat. Do tlaku se dostali díky přesilové hře, zapomínali ale na zadní vrátka. Šance Alinče, Kanka a Hovorky musel ve vlastní početní výhodě likvidovat Jarina.
Na střelu Hovorky ze 47. minuty již ale nestačil – 4:1. Zablýsklo se také na druhé straně, pěknou individuální akcí snížil na 4:2 Charousek, to však bylo z kadaňské strany všechno.

Naopak domácí spustili svůj gólostroj, první jim branka jim ještě uznána nebyla, proti zásahům Pojkara a Kloze však nemohl nikdo nic namítat.
Za jasného stavu 6:2 předvedli hráči d