Chomutov v Olomouci smazal dvougólové manko, ale na body nakonec nedosáhl

Olomouc - Hokejisté Chomutova dokázali v Olomouci srovnat z 1:3 na 3:3, přesto se vrací bez bodu. Na Hané prohráli 3:5.

14.1.2018

Piráti dnes dohrávají odložený zápas s HC Olomouc. Po první třetině je stav 1:0, kdy se v poseldní sekundě 1.třetiny trefil kapitán týmu Michal Vondrka. (6.12.2017)Foto: Deník / Dušek Roman

Nedělní zápas 40. kola extraligy vygradoval divokým závěrem. Domácí vedli v poslední třetině 3:1, ale pak přišel zvrat. Nejprve snížil Poletín a v 55. minutě vyrovnal Koblasa. Jenže hned o minutu později rozhodl šťastnou tečí Knotek, který v předposlední minutě po chomutovské chybě zkompletoval hattrick.

Olomouc - Chomutov 5:3 (1:0, 2:1, 2:2)

Branky a nahrávky: 14. J. Knotek (Škůrek, Vyrůbalík), 22. Burian (Houdek, Strapáč), 32. Irgl (Burian, J. Galvas), 56. J. Knotek (Eberle, Čáp), 59. J. Knotek (Eberle) - 25. Vondrka (Dietz, Flemming), 48. Poletín (V. Růžička ml., Lauko), 55. Koblasa (Vondrka). Rozhodčí: Hradil, Kubičík - Barvíř, Blümel. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:2. Diváci: 4012.

Olomouc: Konrád - Škůrek, Vyrůbalík, Houdek, Ondrušek, Jaroměřský, J. Galvas, od 41. navíc Čáp - Eberle, J. Knotek, Laš - Irgl, Strapáč, Burian - Jergl, Herman, Holec - Podlaha, B. Mráz, Ostřížek. Trenéři: Venera, Tomajko a Moták.

Chomutov: Š. Lukeš - Flemming, Dietz, Valach, Grman, Slovák, Knot, J. Mrázek - Vondrka, Huml, Koblasa - Skokan, V. Růžička ml., Sklenář - Lauko, Smejkal, Poletín - Havel, Chlouba, A. Dlouhý. Trenéři: V. Růžička st., J. Šťastný a Martínek.

Autor: Pavel Mikeš

14.1.2018 VSTUP DO DISKUSE

Kraj rozdá 13 milionů hasičům, třeba na opravy stříkaček

Zimní radovánky v zahradě údlické školky.
14

Michaela Dosedělová má další triumf, vyhrála republikový turnaj v Liberci

Liberec, Jirkov – V Liberci se uskutečnil 4. bodovací turnaj mladších žáků ČR ve stolním tenisu. Mezi dívkami tu excelovala Michaela Dosedělová z KST Jirkov, když vyhrála dvouhru mladších žákyň.

Po krátké zimní pauze opět startují farmářské trhy. V Chomutově v únoru

Ústecký kraj - V Jirkově proběhnou první letošní farmářské trhy 10. února, v Chomutově ještě o pár týdnů později.

Junioři FC Baníku Chomutov ve Spořicích nezaváhali a postoupili do Final Four

Spořice – Mladí futsalisté Baníku Chomutov si na turnaji ve Spořicích zajistili v první lize v obou kategoriích postup mezi nejlepší čtyři, není jen jasné, z jakého místa.