Kadaň se na ledě vítěze základní části dlouho držela a před polovinou zápasu se dokonce dostala do vedení zásluhou přesné trefy Semana. Domácí ovšem rychle odpověděli a ve třetí části pak odpor hostů definitivně zlomili dvěma slepenými góly a nakonec vyhráli 3:1.

Hokejisté Chomutova vlétli do svého prvního zápasu po dvoutýdenní přestávce, kterou vyplnilo předkolo play off, vlétli jako uragán a od začátku byli na ledě jasnými pány na ledě. Do orlí sítě padal jeden gól za druhým a brankový účet se nakonec zastavil na výsledku 10:1.

HC Slovan Ústečtí Lvi - SK Kadaň 3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
Branky: 28. Heinisch (Hovorka, Pajič), 44. Pajič (Klobouček), 46. Janků (Alinč, Pojkar) - 27. Seman (Sikora).
Rozhodčí: Šindler, Zubzanda, Brejcha, Suchánek. Vyloučení 3:8. Bez využití.
Ústí: Salfický - Pojkar, Němeček, Klobouček, Kříž, Novotný, Gureň, Gýna, Sklenička – Janků, Alinč, Pazourek - Hovorka, Pajič, Heinisch - Kloz, P. Kříž, Heřman - M. Pšurný, Mikulík, R. Pšurný.
Kadaň: Štěrba - Schmidt, Szakal, Zmeškal, Rutta,, Hartmann, Mašek, Žižka - Seman, Sikora, Tsyganov - Ton, Freiberg, Mužík - Balázs, Milotinský, Rohan - Malát, Hofmeister, Derfler.

KLH Chomutov - HC Znojemští Orli 10:1 (4:1, 4:0, 2:0)
Branky: 5. Eiselt (Hájek), 5. Mikšovic (Hašek), 13. Kraft (Hruška), 15. Polanský (Duda, Trefný), 23. Jíra (Hašek, Brňák), 32. Kraft (Duda, Bombic), 38. Jíra (Brňák), 40. Trochta (Procházka), 49. Grof (Skořepa), 59. Trochta (Grof, Procházka) - 18. Hořava (Plášek, Haman).
Rozhodčí: Florian, Hribík, Padevět, Prchal. Vyloučení . Využití
Chomutov: Chábera - Pulpán, Bombic, Hájek, Grof, Brňák, Tribuncovs, Trefný, Posmyk, Duda, Kraft, Hruška, Eiselt, Trochta,Procházka, Hašek, Mikšovic, Jíra, Polanský, Skořepa, Jeslínek.
Znojmo: Horčička (15. Panec) - Hořava, Morava, Štach, Kolafa, David, Barus, Jarůšek, Plášek, Svoboda, Hradecký, Meindl, Beroun, Vyletelka, Havlík, Haman, Říha, Staněk, Lattner.
Ohlasy po utkání
Vladimír Petrovka, trenér Chomutova
"Měli jsme menší obavy z toho, co s námi udělá čtrnáctidenní přestávka. Když ale tým vede po první třetině 4:1, tak ho to uklidní a pak jsme to odehráli v klidu. Je to ale play off. Zítra je další zápas, může být vše jinak."
Milan Kastner, trenér Znojma
"Hráčům jsme vytýkali spoustu věcí, ale zkrátka jsme propadli na celé čáře. Musíme si pročistit hlavy, na všechno zapomenout a zítra nás čeká další zápas."