V první třetině se jako první dostali do šance hosté, domácí brankář byl ale na svém místě. V páté minutě se mohli chomutovští fanoušci poprvé radovat, Milan Kraft našel Petra Jíru a ten rychlou střelou otevřel skóre.

Až do konce první části byl Chomutov jasně lepším týmem, navýšit skóre ale nedokázal. Druhá část se domácím hokejistům vydařila, už po třech minutách zvyšoval na rozdíl dvou branek Marek Sikora. O necelou minutu později pak Pulpán svým důrazem překonal hostujícího gólmana znovu.

Domácí tedy vedli v pětadvacáté minutě již 3:0, zbrzdila je ale dvě vyloučení těsně po sobě. Obě ale dokázali bez problémů ubránit. Do konce třetiny však přece jenom hosté udeřili, do střelecké listiny se zapsal Michal Pavlů.

V posledním dějství měli domácí hokejisté několik přesilových her, skórovat se jim povedlo ve 47. minutě. Gólově se prosadil Horna. Při závěrečném podávání rukou mohli diváci shlédnout zvláštní situaci, v pěstním souboji se totiž utkali Drábek a Duda. Lze se jen domnívat, co k bitce vedlo, jasným vítězem byl ale domácí Radek Duda.