V první třetině měli navrch domácí, což zužitkovali v patnácté minutě, v přesilovce se trefil jihlavský kanonýr Hodek. Hned o minutu později se prosadil bývalý chomutovský hráč Michal Jelínek, který vyjetím zpoza branky překvapil Hyláka.

Ve druhé části se vývoj utkání otočil, hosté rychlým nástupem zaskočili jihlavské a už po 21 vteřinách snížili stav utkání na 2:1. Zadovku Radka Dudy využil Filip Seman.

Hosté dostali domácí do tlaku a bylo jen otázkou času, kdy přijde vyrovnání, toho se Chomutov dočkal brankou Selingra ve třicáté minutě.

V posledním dějství se strhl na ledě obrovský boj o vítězství, nejprve se znovu dostala do vedení Jihlava, zanedlouho ale na branku odpověděl Radek Duda.

V 53. minutě rozjásal domácí fanoušky Bakus, který proměnil velmi sporně nařízené trestné střílení. Hned o minutu později ale zaslouženě vyrovnal chomutovský Grof a zápas šel do prodloužení.

V tom se o zisku bonusového bodu nerozhodlo a na řadu přišly samostatné nájezdy, domácí se trefili dvakrát, Chomutov pouze jednou a druhý bod tedy zůstal v Jihlavě.