Kadaňští hokejisté jeli potvrdit formu do Benátek nad Jizerou, ale ty byly bohužel nad jejich síly a po třetinách 1:0, 1:1 a 1:0 odjeli domů s prohrou 3:1.

HC Benátky nad Jizerou - SK Kadaň 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)

Góly 1:0 8. Urban (Loskot, Mrkvička), 2:0 25. Kudrna (Nevyhoštěný), 2:1 29. Gombár (Boušek, Charousek), 3:1 41. Jech (Skořepa).

Benátky: Stejskal - Hobza, Stříteský, Kajínek, Drábek, Mrkvička, Vyskočil, Pavlů, Tondr - Hudíček, Kazatel, Skořepa - Kudrna, Pabiška, Nevyhoštěný - Kica, Vařecha, Loskot - Jech, Urban, Bárta.

Kadaň: Jarina - Ťupa, Szakál, Prošek, Brňák, Zmeškal, Hlubuček, Schmidt, Kloz - Balázs, Bauer, Tsyganov - Gombár, Charousek, Boušek - Seman, Domin, Fiala - Ton, Freiberg, Mužík.

Chomutovští jeli do havlíčkobrodské Kotliny, domova místních Rebelů, kteří Chomutov dokázali v letošní sezoně již dvakrát porazit!

Sedm stovek přítomných diváků čekalo na góly až do poloviny třetí třetiny. Do té doby si vytvořily nadějné šance oba týmy, jako první se střelecky prosadil až ve 47. minutě Mikšovic. Odpověď domácích ovšem na sebe nenechala dlouho čekat a brzy bylo srovnáno po ráně Ondráčka.

Zápas se tak musel rozhodovat v prodloužení, a domácí obránce Vyhlídal si rozhodující trefu schoval na přesilovku v čase 63:43 a po jeho trefě tak Havlíčkův Brod potřetí v sezoně ze čtyř zápasů dokázal Chomutov porazit!

HC Rebel Havlíčkův Brod - KLH Chomutov (0:0, 0:0, 1:1 - 1:0)

Góly 0:1 47. Mikšovic (Procházka), 1:1 51. Ondráček (Třetina, Poletín), 2:1 64. Vyhlídal (Třetina, Němec).

Brod: Furch - Jebavý, Soldán - Vyhlídal, Pavlík - Šulc, A. Jelínek - Horváth, Hertl - Endál, Němec, Česnek - Poletín, Třetina, Ondráček - Smith, Knotek, Vylíčil - Borovanský, Vrdlovec.

Chomutov: Chábera - Pulpán, Trefný, Hájek, Všetečka, Bombic, Grof, Malinský, Posmyk - Duda, Eiselt, Hašek, Polanský, Kraft, Trochta, Mikšovic, Kůs, Hruška, Procházka, Jíra, Jeslínek.